Влюбена в доведеният ми брат
Здравейте. Аз съм на 20 години, и имам двама доведени братя на по 17 и 15 години. Проблемът се състои в това, че съм много влюбена в 15-годишният и не знам какво да правя. Баща ми ще ме убие ако разбере, че съм влюбена в единия от синовете на новата му жена. На пръв поглед звучи доста налудничаво да се влюбя точно в един 15-годишен, но той изглежда доста зрял за възрастта си и е с перфектно тяло, понеже много спортува. Бих се радвала ако някой ми даде съвет как да постъпя в тази ситуация. Да му призная ли какво изпитвам? Да говоря най-напред с баща ми по този въпрос? Страхувам се, че ако направя необмислена стъпка после няма да има връщане назад... Но проблемът е, че вече не мога да мигна, защото постоянно мисля за него. Ужасно много искам да съм с него, но не съм убедена, че това е възможно.

Коментари

1.   И защо ще те "убива"? Та вие всъщност не сте кръвни брат и сестра, не сте дори и полу-брат и сестра - съвсем обикновени тийнейджъри сте си, такива, които винаги могат да се срещнат на улицата! А щом ти си по-голямата, и ако знаеш какво правиш - можете и секс да правите дори! Това, че родителите ви имат някакви отношения може само да ви радва - поне няма да се налага тепърва да ги запознавате, а те да не се харесат и да се мразят като куче и котка :)

2.   Ако изобщо историята е действителна, по-добре не се занимавай, защото става много сложно. Прекалено много хора ще имат отношение към връзката ви, което ще ти носи повече негативи и няма да има особен смисъл от тази връзка. А и не знаеш той какво изпитва към теб. Ако нищо не изпитва, ще станеш за резил, а резултат никакъв. Само ще си спечелиш презрението на доведените си братя, мащехата и баща си.

3.   Измислица...

4.   Вие сте братя и сестри по духовните закони, това че не сте кръвни няма никакво значение за Бог. Истина е, че ще бъдеш проклета и ще извършиш смъртен грях, ако не се обърнеш към Господ Иисус Христос за помощ и подкрепа, за сили и упование. А тези проклятия се прехвърлят до десето коляно, така че и пра-пра внуците ти, ако не се покаят, ще страдат заради това, че си била изкушена от Сатана. Бъди вярна и непоколебима, чиста до брака с добро момче, без да имате кръвна или духовна връзка, и ще бъдеш благословена!

5.   4, скрий се с тоя Господ Исус Христос - супербанално е вече!!!

9.   Номер 5! Радваш ме, човек!
До авторката - съветвам те да потърсиш някого на своята възраст, а ако не намериш - първо говори с момчето.

10.   Коментари 6,7,8...изтрити....
Но поне номерата им остават, за статистиката.
А написаното там явно противоречи на публикуваното тук.

Y D

11.   Хехе. Иска ти се да отракаш момчето или не се чувстваш опитна за по-голям... За мен не е ок, но принципно нямате кръвна връзка и не пречи. Все пак е непълнолетен - имай си едно наум.

12.   Номер 4 това е банално наистина, познавам номер 4 казва се Ивета -_- Кой друг ще напише това?

13.   Вие не сте кръвни брат и сестра, но подкрепям номер 2. Това е хлапашко увлечение и ще ти донесе повече негативи, отколкото позитивни неща.