Той си има приятелка и дете
Здравейте :). Не знам откъде да започна честно казано... С него се запознахме в една дискотека на плажа, моментално бях привлечена от него и цяла вечер танцувахме заедно, забравихме за другите - сякаш бяхме сами. Накрая се разделихме с една страстна целувка и аз бях като омагьосана. Не спрях да мисля за него. Разбрахме
се на другия ден пак да се видим - и така всеки ден от лятната ми почивка на морето. Разхождахме се на плажа, играхме футбол и плажен волейбол заедно, вечерите излизахме и накрая отново бяхме в някой клуб. Влюбих се за неверотно кратко време, а това досега не ми се е случвало, винаги ми е трябвало време, за да харесам човек, а камоли да го обикна... Знаех си, че моите чувства ще са по-силни от летен флирт. Не сме преспивали заедно, но накрая на моята почивка, когато заминавах - той ме изпрати и ми каза, че се е влюбил в мен. Не сме си разменяли никакви координати за обратна връзка, но той ми каза името си и града, в който живее. Дълго време търсих - и накрая намерих facebook профила му. Оказа се, че има приятелка от 3 години и двамата вече си имат бебе на 1 годинка. Той е точно на 20 години, не можех да го очаквам! Първо като видях снимката си помислих, че е майка му, но на следващата видях как двамата се целуват... Не знам дали съм била права, но му писах, че не е постъпил като мъж и че не заслужава любовта на никоя жена. След това той ми е написал цял роман с обяснения - неговата приятелка е на 30 и много я обичал, но бил способен да обича повече от една жена и такива глупости... Аз му написах, че на лъжата краката са къси и по-добре това да му е за урок. На финала му казах да даде всичката любов на приятелката си, а не да я мами и да не приема семейството си за даденост. Той ми отговори, че съм права и толкоз.... Аз бях съкрушена, първият ден не спрях да плача, а следващите два - имах температура, главата ме болеше и дори една вечер имах треска и ме закараха в болницата. Не исках да ям нищо.... Наистина бях като размазана. Досега никога не съм плакала за мъж, или за приятелка, или за дреболия, но този път беше много сериозно. Майка ми е психолог и аз й споделих това, тя ми каза, че трябва да продължа напред, че доста често това трябва да се очаква от летните флиртове и куп други неща, които ми помогнаха да преодолея това отчасти. Но не спрях да се чувствам като глупачка - измамена, влюбена и загубена, а най-лошото е, че се чувствах като "втората жена", като мръсна любовница и лъжкиня, която е имала връзка с обвързан човек. Само това ми е в главата. Не мога да се концентрирам върху ежедневните си задачи... Не знам какво да правя...

Коментари

1.   Никога не се влюбвай, докато си на почивка за няколко дена. От горчив опит го казвам :)
И все пак незабавно спри да се обвиняваш. Наистина, човек трудно може да предполага, че момче на 20 год. може да има дете и то от 30 годишна жена. Сега си му обидена за това, че те е излъгал или по точно е премълчал истината, но ще ти мине. Винаги минава.
И по-добре, че е станало така. Представи си една друга ситуация. Срещате се на морето, влюбвате се един в друг, прекарвате незабравими 7-8-10 дена.(За пояснение - той няма дете, няма също и 30 годишна приятелка). След това идва момента, в който трябва да се разделите и да се върнете по родните места. Всеки ден се чувате по телефона, пишете си в интернет, но ти ужасно се измъчваш от факта, че не може да си до него всеки ден, а трябва да се виждате един път в месеца (примерно казано). Лично според мен тази ситуация щеше да е много по-гадна и мъчителна, от тази в която си попаднала ти. Когато ни се случи нещо лошо си казваме, че живота е тежък и несправедлив, но на пръв поглед не забелязваме, че съдбата е много по-благосклонна
отколкото си мислим

2.   Ами то от начина по който сте се запознали още става ясно, че от тая "връзка" нищо няма да излезе, и въобще - "повече от летен флирт"не е...
Като се има предвид и възрастта ви, ако приемем че сте почти връстници, още по-ясно става, че историяте е по-скоро за "тийн"-раздела.
И какво си нападнала човека по ФБ? Та той дори не е спал с тебе, което по вашата изкривена женска логика би трябвало да означава, че вече ти е длъжен до живот...
Хлътнала била.. Ами на всеки се случва! Тийновете дори се влюбват в артисти, в културисти.... да не би тези хора да са им виновни с нещо? Вместо да си благодарна, че през цялата почивка си си имала чудесен приятел, компания, човек който ти е обръщал внимание и ти е грял сърцето, вместо да се скиташ сама под прицела на разни измекярчета, тя тръгнал да се оплаква?!

3.   Номер 1 ти нещо не си добре. Момчето има приятелка и има бебе защо скачаш да обвиняваш момичето че се чувства ужасно от това което и се е случило че е едва ли не неблагодарна. Ами извинявай ама ти как би се почувствала ако разбераш че момчето което те превлича и ще се сваляли и ще се сближавали е премълчал доста важни неща за живота си като например ч е е сериозно обвързан и има дете. Права си може това да е било просто някакъв флирт но това е нередно напълно я разбирам авторката защо се чувства толкова мръсна в момента. Навярно ще го забрави след време ще има да страда известно време но ще се съвземе но това че се е сваляла с обвързан мъж с дете мисля че ще я грозди далеч повече. Аворке искам да ти кажа не се чувсвай като любовница или като никаквица тъй като нямаш никакви вина нищо не си знаела този който е вина е момчео. И аз мисля че много правилно го е насолила чрез фейсбуа. Номер едно ти казваш че не са били интимни ами гака е но аз мисля че ако авторката не е разбрала за това и са се сближавали най-вероятно в даден момент и до това да се стигне и тогава авторката съвсем като парцал е стяла да се чувства. Момчето може да я използва за секс или да се отърве от ежедневието ии наиситна да и е допднал но при всяко положение не ми допада поведението му. ПРосто ако има проблеми с жената с семейсвото не мисля че това е начина за разрешаване да ърсиш радост и уеха чрез нови връзки и авантюри но не се очудвам на 20 годиди е типично поведение. Не знам момче къде виждаш че авторката казва че е длъжен момчето не е бил искрен. Добре за теб това нормално ли е не казвай като оправдания ма млад е ма всеки го прави ти как постъпил. Според мен момчето си е женкар може доър да е да има доста качевсва но да е женка до това заключение ситгам след като прочетох изказванео му което авторката каза че обичал жена си но сърцето му е било голямо и имало място и за други жени та като чуеш подобно място бягай бягай освен ако няма да правиш проблем за това хора всякакви има. Иначе съм съгласна с номер 2 че тя е тинеджърка ще страда страда но ще го забрави и ще си продължи живота. И бих казала номер 2 ед тия скрити лимонки кавалерите на пръв поглед са по опасни и по-зле от измекярчетата измекярчетата лесно ги разбиаш и ще разкарваш но тези които се преструват за да ти завъртят главата с едничката за тяхна цел са отратителни. Положителното в случая е че ще имаш едно наум отук наседне и надявам се д бъдеще да не се подаваш на подобни типове като тези и се надявам сега в пристъп на мъка нна мелонхолия да не направиш нещо глупаво като например да подновиш контактите си с човека ще те убия просто. Виждаш ми се свястно момиче и не ти трябва да влизаш в разни филми и да се усложняваш живота излишно.

4.   Не знам дали да се смея или да плача. Ако беше някой, който просто те е нае*ал, сигурно нямаше да се оплакваш толкова.

5.   Доколкото разбрах, става въпрос за роми ?

6.   Аз само едно не разбрах - как по-точно те е измамил човека? Да ти е обещавал нещо, което не е изпълнил? Да те е завлякъл с пари? Вие си мислите, че като ви целуне някой и вече сте го хванали за оная работа. Кажи ми една лъжа или измама, която този човек е направил спрямо теб.

Ти самата да си му казвала, че искаш сериозна връзка? Той от къде да знае ти дали искаш само флирт или нещо сериозно? Той може да е предполагал, че и ти това искаш - само флирт. То и начина ви на запознанство и отношенията ви това са предполагали, не знам защо изобщо и на какво основание си си навила фитилите за нещо сериозно, без той да знае дори.

А той дори и не спал с теб. Ако за теб една целувка означава, че е длъжен повече да не погледне друга цял живот, дълбоко се лъжеш и по-добре преосмисли мирогледа си, защото е много далече от реалността и тепърва ще ти създава проблеми в живота. За твое добро е. Направи го час по-скоро, вместо да обвиняваш хората за собствените си проблеми с общуването.

Ако толкова искаше сериозна връзка, нямаше да се целуваш с него на 5-тата минута, ами щяхте да се опознае и да разбереш намеренията му. Никой не ти е виновен.

И после видите ли - всички мъже са свине. Ами като не вдяваш елементарни неща какво очакваш? Ти сериозно ли си мислеше, че мимолетен летен морски флирт ще завърши с брак и деца? Не че не е възможно де, но помисли малко.

7.   Мила, не се самообвинявай! Нямало е как да знаеш, че той има приятелка и дете. Обаче знам как се чувстваш защото и аз съм изпадала в подобна ситуация и е отвратително като научиш истината. Дай си време и ще се оправиш, но този човек е постъпил адски подло и спрямо приятелката си и спрямо теб. Какво да ти кажа, има такива мъже, мислят си, че мога да си се забавляват и мислят само с долната глава и съответно не си дават сметка какво причиняват на другите. Не знам приятелката му дали е научила, ама ако аз науча подобно нещо за мъжа ми ще го зарежа като нищо! Така, че колкото и да ти е болно, опитай се да забравиш и да продължиш напред и дано скоро срещнеш прекрасен мъж, за който ще си единствената и най-важната жена в живота му.

8.   Ей човек, радвай се на живота, благодари за миговете, когато сте били заедно и продължавай на пред. Да, животът продължава. Ето аз, искрено ти завиждам, защото никога в живота си не съм преживял това, което сте преживели двамата през лятната ви ваканция... И едва ли ще го преживея...

9.   Не ти е дал абсолютно никакви данни за себе си, а ти очакваше да е любов завинаги? Очевидно е криел нещо, а и е било само за няколко дни- осъзнай се малко.

10.   Та той дори и телефона си не ти е дал....боже тия жени са откачили(не всички естествено, но повечето)....то бива филмиране...ама такова като твоето няма....
Правилно са го написали по горе...ако бяга те изчукали просто...нямаше и да си помислиш да пишеш....но човека те е предпазил от това....почти никакви координати от негова страна...а все едно вече ти е длъжен до гроб....бива ли такова изкривяване на нещата...... ? !