Аз съм на 25 години, имам приятел от почти година, но вече не му вярвам...
Надявам се някои да ми даде съвет, аз съм на 25 години, имам приятел от почти година, но вече не му вярвам. А когато му кажа, че искам да се разделим, тои все си намира начин да ме откаже. Но аз вече неиздържам, бившата му приятелка имала ключ от тях и ходила почти всяка събота и неделя да се пере, аз това не го знаех, докато тя не ми звънна да ме попита дали да го събуди, аз затворих и повече не му звъннах. Но му простих.

След време тя доиде една вечер в тях и стана скандал, разбрах от него че искал да се разделят нормално но тя не е искала. Ходили са на кефе за да се разберат като хора. И това му простих, докато не видях в телефона му есмси .

Коментари

1.   Намери си някой свестен, който те заслужава, защото аз обичах човек, който си мислеше че ще бъда вечно в краката му и че е незаменим, но и много сгреши. Неиздържах и преди 6 месеца се разделихме, много плаках тогава, но пък в момента съм много щастлива с човек, когото срещнах след това. Сега той плаче и се моли за прошка, но няма връщане назад. Вярвам че ще срещнеш и ти друг, който ще те обича истински. Успех мила:)

2.   Моя приятел също ме е лъгал, даже по едно време си мислех че има друга, защото се отдалечи от мен, водеше тайни разговори, а като повдигнех въпроса се започваха скандалите. При тебе е малко по различно, но те съветвам да направиш същото като мен- да му покажеш, че не си играчка и да се изясните добре.

3.   Мило момиче, не се унижавай повече, ами си намери друг приятел, за когото ще бъдеш единствената и бившата му приятелка наистина ще е бивша!

4.   Мила, не се занимавай.
Има добри и свестни мъже, а един път изгубиш ли вярата в него няма смисъл. Успех

5.   Между приятелка любовница и съпруга има много голяма
разлика. Баща ми каза: Ако се разведеш можеш да имаш
всякакви публични връзки. Сега трябва да се съобразя-
ваш с жена си. Аз мисля че засега вие и двамата сте
свободни. Бори се още малко за приятеля си. Ако избере
другата, трябва да се примириш. В живота има и такива
гадости. Но трябва да знаеш че без борба винаги ще имаш
подобни проблеми.

6.   Знам че не искаш да чуеш точно това, но зарежи го! Този човек не е за теб. Не си съсипвай живота!