Изневяра и след това?
Здравейте:)
В моята история няма нищо необичайно- имам връзка от 2 години, чувствах се недооценена и самотна, срещнах човек, който ми хареса адски много и...сещате се. Сега обаче не се чувствам виновна и много добре знам това какво значи..дошло е времето да се разделим. Нали??

Това, което намирам за необичайно е, че той, без да съм искала, ми даде скайп, телефон, фейсбук...Та нали за това се казва секс за 1 нощ, защото си остава за една нощ! Още повече, че живеем в двата края на България..

Но не разбирайте, че не искам да го видя отново- напротив, искам и не спирам да мисля за него..Писахме си някакви общи неща, но от тях не пролича никакъв интерес. Но защо по дяволите като няма интерес ми даде и скайп и т.н.??? А така искам да има интерес.

Моля ви, помогнете ми, за първи път в живота ми наистина незнам как да привлека внимание към себе си, за първи път съм в такава ситуация... Като недостъпна ли да се държа или не? Да съм мила, за какво да говоря?

Благодаря на всички, които ще ме разберат и ще се опитат да ми помогнат

Коментари

1.   Изневяра и след това? След това каквото и преди, само че с една бройка повече. Щом сте търсили секс за една нощ, няма какви неща да си пишете, освен общи и няма как да се правиш на недостъпна, след като вече си му пуснала. Можете пак да се изчукате, но това нищо няма да промени - пак ще ви свързва само чукането и после кой откъдето е, на топло и сигурно при рогоносците. Дано вече не си самотна и да си оценена, макар че такива жени не съм срещал, но за експеримент можеш да се събереш с тъпкача си и после да споделиш - може да си ново звено в женската психология.

2.   Не, няма да ти помогнем. Връшай си се прИ твоя човек и не го предавай....ако мислиш че не можеш повече, просто му го кажи, независимо дали с оня от другия край на България ще става нещо, или не.

3.   Тука само злобари пишат.... чесно, не си губи времето, просто си направила грешка и гледай да се поучиш от нея..не наранявай хората така...

4.   Значиии 1 толкова ми помогна, че просто не мога да спра да ти благодаря..пф щом нямаш нищо конкр за казване, просто си замълчи ;)

5.   Изневяра и след това? - ШУТ!

6.   По мое скромно мнением ние българските жени като че ли не сме научени да прощаваме всеки и за всичко казва-разкарай го и си намери друг,като че ли другия ще е много по различен , мен веднъж съвсем на скоро мъжа ми ме попита всички ли жени в България са разведени - да допълня че тои е чужденец- честно да си кажа стана ми доста обидно, защото и на ма мен това ми е втори брак, та апела ми е- нека бъдем добри хора, да се научим да ценим това което имаме и да се научим да си прощаваме взаимно, ако днес или вчера си се почувствала недооценена, неразбрана- ако можеш поговори с него, но не се развеждай,казва ти го жена която е 21 год разведена,зная много добре какво е да си сам, да си самотен, да си недооценен, разбирам те много добре, пожелавам ти успех и разказвай до къде са стигнали нещата около теб

7.   До 6: Благодаря ти за съветите, права си за всичко, което казваш, но аз съм говорила с него толкова пъти за начина, по който се държи, и за това как ме кара да се чувствам и всеки път чувам "да, добре, ще се променя...", а нещата си остават същите. Омръзна ми и да прощавам, нямаш представа колсо съм простила. Иначе наистина ти благодаря, мила

8.   И с това съм съгласна, има хора с които не може да се говори нормално, хора които само обещават и нищо не правият за да променят нещо в себе си а търсят причина и извинениям тези хора се наричат - мъже, те не са точно от хората, те са някаква друга породам която пък ние не разбираме

9.   Номер 6 е много права, следващият няма да е много по-различен. Най-глупави са онези жени, които се опитват обезателно да променят всички и всичко по свой тертип, което става самоцел на брака и в крайна сметка го разваля. Безкрайно досадни са тези, които непрекъснато се стремят да изтръгнат обещания за поредните безсмислени промени - само и само да е на тяхната - ами естествено ще започнат да получават същите безсмислени и обречени обещания.

И още по-глупаво е, когато на първата или втората година след брака започват изневерите, видите ли, оня, другият я кара да се чувства на седмото небе - разбира се ще я кара, нали чука и нея и жена си и като му омръзне и я разкара се почва един рев.

Та идеални няма, по-добре си отваряйте очите преди брака, а не се омъжвайте с цел да променяте после партньора си, по-скоро търсете такъв с по-малко недостатъци по ваш критерий и просто си живейте живота.

10.   Hомер 6 съм - преди доста време четох една статия, която много ми хареса, не помня точно къде обаче, та пишеше за този тип жени, които се стараят на всяка цена да променят партньора си, а аз си мисля - защо и кому е нужно да го променят, та нали те се влюбиха в него такъв какъвто е, нали те милите женици решиха да свържат живота си с този човек защото той е точно такъв,те такъв си го избраха, с такъв ще си живеят, не забравям обаче , че има и мъже , които приемат жената до тях за даденост и те сами се променят в последствие и за съжаление не към добро, ние си имаме една българска приказчица - както го научиш още от началото- за себе си съм решила сега да не повтарям минали грешки за да не ме приема като даденост а да знае че до себе си има жив човек от кръв и от плът , който е със собствените си нужди, емоции, чувства и т н

11.   ЖЕна на 49 г.
АМИ НЕ ТЕ Е ХАРЕСАЛ !
Това е друго няма !
Иначеее.....ухаааа.
Света ще преобърне ,само и само да бъде с теб !!!
РОСИРОС

12.   ПАК съм № 11,
"Срещнах човек,който адски много ми харесваше"!
А,ТОЙ ТЕБЕ? Харесваше ли те ?Повече от ясно е ,че не си за него!
Правилно те е преценил .
Иначе ,досега .....пак се повтарям,света ще преобърне,само и само да е с теб!
Не се унижавай повече,спри да го търсиш,като твоя майка ти го казвам. АКО ....има интерес ....ще те потърси.
НО според мен си губиш времето !
РОСИРОС Толкова свестни мъже има .......