Болка и изневяра
Семейна съм от 20 години. Със съпруга ми отдавна нишката на любовта се скъса. Дойде времето, когато
събуждайки се сутрин чувствувах нужда да бъда обичана. Тази нужда се превърна в остра необходимост
и в един момент си въобразих, че съм намерила човека с който да се чувствувам щастлива. Виждахме се всеки ден, обичах го и той казваше същото. Не се разведох за да не наранявам децата си, а и той не настояваше.

Така продължихме три години и половина. Бях сигурна,
че човекът до мен ще ми бъде верен цял живот, както и аз на него, но уви - в момент, когато най-малко очаквах ми съобщи, че се е събрал с друга жена също семейна. Страшно много ме боли. Чувствувам се по-нещастна от преди. Посъветвайте ме какво да праевя и къде да намеря хора с мойта съдба, които биха ме разбрали и помогнали да излезна от депресията.

Коментари

1.   Здравей, аз не съм момиче с много опит в живота, даже въобще не е много голям. Просто искам да ти кажа, че заради децата ти трябва да се справиш със ситуацията, те не трябва да страдат заради грешки допуснати от баща им. Това ще им остане за цял живот и може би ще рефлектира върху техният семеен живот. Накарай съпруга си да осъзнае,че е на път да разруши онова, което сам е създал. Това мога да ти кажа аз. Чао и успех.

2.   ;( леле и аз съм така имам идеал за вечната любов, но нямам сили вече имам човек до себе си, но той не вярва във вечната любов а без него съм погубена....

3.   Искам да споделя разочарованието си от това, което прочетох по-горе. Историята ми е подобна. Само дето моите години брак бяха 22. Та, на темата. Не разбирам - ти можеш три години да си вириш опашката и да си правиш удоволствието, да нанасяш морални щети на партньора си, да го лишаваш от исконното право на семейство, а когато той си намери начин да получи това от което е лишен - тя пък обидена. На какво прилича това - можеш да кръшкаш (без коментар на причината, ама три години си се е...ш) а накрая обидена, че след като три години му слагаш рога той ти го е върнал. Срамота, неморално, но ще се въздържа да употребя и други думи които подхождат за случая.

4.   Извинявай (става въпрос за коментатора по-горе) ама защо правиш коментар като въобще не си разбрал какво са искали да ти кажат. В историят става въпрос, не за съпруга, а за мъжа с когото се е срещала 3 години и половина.

5.   Ако можеш пак да се виждаш с него е добре. Иначе е
много зле. Трябва да си търсиш нов любовник.

6.   Няма нужда някой да те съветва погледни в сърцето си то ще ти покаже истинския път недей да мислиш за никой друг само за твоето щастие

7.   Прекрасно те разбирам! Знам че не ти се живее, че плачеш и тъжиш постоянно, че не можеш да спиш добре вечер...На теб ти е трябвала само една авантюра , за да преодолееш и да излезеш от тази рутина на семейния живот. Не е трябвало да се влюбваш и да свикваш с този човек, но прекрасно знам , че не е много лесно това! Трудно се излиза от това състояние, в което си. Не се хаби повече. Прави различни неща насила ако трябва. Не се затваряй сама с чувствата си. Ако знаеш и аз колко страдам сега...Разбирам какво ти липсва и какво желаеш. Намери си друг симпатяга и се весели с него, но този път без да задълбаваш. Успех ти желая!

8.   АКО ИМАш ДОБЪР СЪПРУГ ОПИТАИ СЕ ДА ПРЕОТКРИЕТЕ ЧУСТВАТА СИ. СПОМНИ СИ ЗАЩО СИ СЕ ВЛЮБИЛА В НЕГО ПРЕДИ 20 ГОД. ОТИДЕТЕ НА МЯСТОТО НА ПЪРВАТА СИ СРЕЩА.ОТИДЕТЕ ТАМ КАДЕТО ВИ Е ХАРЕСВАЛО ДА ХОДИТЕ ТОГАВА /ЗАЕДНО РАЗБИРА СЕ/. НАПРАВИ СИ НОВА ПРИЧЕСКА. ПОДНОВИ ГАРДЕРОБА СИ. ИЗНЕНАДАИ ГО С ЕДНА РОМАНТИ4НА ВЕЧЕРЯ,САМО ЗА ВАС ДВАМАТА. ОТИДЕТЕ НЯКАДЕ НА ХОТЕЛ ЗА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ. СИГУРНА САМ ЧЕ АКО ПОЛОЖИШ МАЛКО УСИЛИЯ ЩЕ МОЖЕШ ПАК ДА СЕ ЧУСТВАШ ПРЕКРАСНО И ТО В СЕМЕИНОТО ОГНИЩЕ. ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ.

9.   Г-жо аз съ малко но ще ви помогна.
1.Общувайте с приятелите 2.Истрийте го от сърцето си 3.Направете нови запознанства и открийте човека на сърцето си 4.Това ще отмине не мислете за него и много бълзо ще отмине 5.Забавлявай те се и мислете за щастието