Тя ли ме разиграва? част 2
http://spodeli.net/4/story-72384.html

Добър вечер,хора!Това е втората част.За разлика от първата,тя ще бъде по-кратка и по-разбираема.Проблемът е следният.След опити да говоря с момичето,при които все "имам работа,извинявай" "може да изляза,ама съм с приятелки и не съм сигурна",на няколко пъти се засичаме и се държи както преди-радостно,весело и дори леко флиртуващо.Продължиха анонимни запитвания от типа на "как изглеждаше тази,която харесваше" и дори "пусни снимка на твоя приятелка".Всеки път след като видех,че не отразява призива да се видим и да се разберем и спирах да я търся,тя все някъде ме срещаше и опитваше пак да ми привлече вниманието,за да може пак да каже,че не може да излиза,но да намекне нещо.Разбира се,човек като я пита не отговаря-само се усмихва и кима.
Странното е че няколко пъти след които отказа да излезе и бях с други хора и я виждах отдалече-до моментър,в който я забележа,движенията и мимиките,които правех,докато си кажа "Ето я там видях я" бяха повтаряни от нея,след което си тръгваше или зяпа продължително време в една точка,съвпадаща с...погледа ми и пак тръгваше.
Ако някой има мнение,моля да го изкаже-независимо положително или отрицателно.Каквото посъветвахте-доста от това направих,преди да постна темата,просто случаят е жив тормоз.Мерси предварително :)

Коментари

1.   махай се от тая окончателно, тя експериментира номерца

2.   Хабиш се. Това ще рефлектира на бъдещите ти връзки лошо. Вече си на егоистичната фаза "дразни ме, ама дадох толкова много, че вече искам да я изчукам и да я зарежа, за да си го върна". Доскоро и аз бях с една такава. Пускаше само трохи и нито ме разкразваше нито искаше да е с мен. Такива жени искат вниманието ти, хранят се с него, но ги е страх да се обвържат. Кифли демек. Курволя колкото искаш, навличат след себе си негативизъм и после се чудят защо. Обикновено са така, защото са скъсали наскоро и искат да намерят "rebound"- демек заместител на бившо гадже, ама не спират да мислят за него(в случая може и да е друго).
Бягай докато е време. Махни я от скайп, ФБ, телефон. За 2 седмици ще я забравиш.

Следващата ти не заслужава отношението към жените, което в момента трупаш!