Моля кажете ми какво да правя
Здравейте, на някой може да им се стори глупаво, та значи срешнах едно момиче, срешнах е меко казано защото се запознахме в нета. Или по точно в феисбук аз просто много си я харесах и я добавих в листа с приятели и тя прие, след което си писахме извесно време. Не знам влюбен не е точната дума, но определено хлътнах просто много ми харесва. Та чудя се дали дали да продължа с надеждата за нещо повече, постоянно мисля за нея не знам какво ми става не съм имал подобен случаи до сега. Моля посъветвайте ме какво да правя, хора с подобни случки или просто си изкажете мнението. Аз съм на 21, а тя на 19

Благодаря ви!

Коментари

1.   Писах го и в една друга статия, ще го го напиша и тук.
НЯМА такова нещо като интернет любов.Има симпатия,хлътване,физическо привличане, но не и любов.

Ако толкова я харесваш, пиши ? и виж изобщо имате ли допирни точки.Ако има нещо, тогава вече можеш да я поканиш на РЕАЛНА среща и разбереш дали ще излезне нещо.

*Syndrome

2.   Ако не си обвързан (какъвто усещам, че не си), нямаш причина да се отказваш. Опознай я (ако тя има интерес също) и виж какво ще се получи. За да не се връщаш един ден с условни изречения от типа "Ако бях опитал, щеше да стане ... ". Сега си във възрастта да следваш импулсите си. Изживей тръпката. Успех и пиши каква е била нейната реакция като се срещнете само двамата.
G.

3.   Че чукнете си една среща. Ако виртуалната представа се покрива с реалната сте късметлии.

4.   Ми щом я харесваш, покажи й го, пък каквото сабя покаже :))

5.   Ами зависи изцяло доколко си я ОПОЗНАЛ. Проблема на нас мъжете е, че много бързо можема да харесаме някое момиче без да сме го опознали по съществено и това ни прови според мен доста повърхностни.

Според мен изчакай още малко, поопазнай я още и просто изчакай да назрее момента на втората крачка - Да се срещнете. Този момент просто ще си дойде отсамосебе си. Не прищпорвай нещата. Жените са много внимателни в това отношение и проявяват доста предпазливост така да се каже, защото хора всякакви - от свестни и точни до сескманиаци и олигофрени. Това е просто прояви търпение.
FerNando

6.   Номер 5 да много точно, няма да пришпорвам нещата, и да определено мъжете по лесно хлътваме :))

От автора.

7.   Любовта е порив, и дори някои жени да се правят на предпазливи и недостъпни - те търсят този порив в човека отсреща ... поне във вашата възраст е така :) Ако не действаш - шансовете ти намаляват с всеки изминал ден... Имах момент с едно момиче, в който усещах как тя иска да е с мен и и е хубаво ... но не посмях да действам и закъснях... Две седмици по-късно вече бях твърдо записан в графата на "приятелчетата" ... а това е кофти графа за всеки нормален мъж :/
Моят съвет от 10 годишна дистанция е: ДЕЙСТВАЙ!

ПинокЮ

8.   Май се вслушваш в съвета на №5, аз те съветвам да се вслушваш повече в съветите на жените. Явно не познаваш добре женската психика. Ж.

9.   От Автора

Малко развитие по темата да вкарам. Та значи пишем си даже се разбрахме за кафе някой ден. Може и да имам шанс, кой знае :))