Не ми върви в любовта
Здравейте, аз съм мъж на 28 години, като малък имах много лош баща постоянно биене и психически тормоз имах и брат който също ме тормозеше доста, детството в общи линии ми беше най-тежкия период, сега обаче съм самотен, имам консервативно мислене отностно взаимоотношенията между мъжете и жените и това като чели ми създава проблеми.

Бях на 22 когато правих секс за първи път, проблема е как го направих. Обадих се по телефона на проститутка и си уредихме среща отидах, започнахме, тръгна добре, но след това нещо стана не се получи, от тогава не съм правил секс .

Не съм имал и истинска връзка, от около 4-5 години правя опити да си намеря момиче предимно чрез интернет и да си призная не се получава. Имам доста развито чувство за хумор образован съм не съм грозен атлетичен съм от 7 години тренирам фитнес.

Нямам проблеми с общуването напълно нормален съм си имам приятели добра работа. Но какво ми има защо така се получава в личен план, защо съм такъв, защо немога да си намеря жена признавам че съм малко капризен също. Излизам на срещи от време на време но...... Кажете си мнението ....? с никого не съм споделял за това и никой не знае....

Коментари

1.   Незнам, но така, както описваш нещата....нещо не ми се връзва.
Ако осъзнаваш, че проблемът е в теб и откриеш точно къде е, просто се промени.
Както се описваш, всичко ти е наред.Аз не виждам къде е пречката.

2.   Бащата на моя съпруг е бил акохолик и много ги е биел, които се изпречи пред очите му, не е признавал децата ли са или жена му, тои е отвратен от това му поведение, и се старае сега да ми даде цалата нежност и внимание на което е способен, отвратен от алкохола, не казвам че не си позволява в месеца веднъж да изпие една бира, това е нищо в сравнение с други мъже

3.   Аз съм момиче на 20г. и си задавам същите въпроси като теб. Може би просто чакаме подходящият момент и подходящият човек. Може би не се получава точно, защото пресилваме нещата. Капризни сме, защото дори да не знаем какво точно искаме, вярваме, че трябва да е така.

Аз пък имам лоша майка и все още живея с нея, но няма начин. В живота не винаги получаваш това, което искаш. А за това, към което се стремиш, се изисква време. Моят съвет е да вярваш в любовта до колкото можеш и че някога ще ти провърви в нея, просто сега явно не е моментът. Сега хората създават семейства много по-късно, защото избират професията и много други неща пред любовта и търсенето й. Не се получава изведнъж.

Сега си мислиш, че не ти върви, но когато намериш човека, когото търсиш, ще се чудиш защо преди си мислил по този начин. Животът е пълен с изненади, но не се надявай да ги срещаш всеки ден. Любовта е един вид изненада - чакаме я с нетърпение, но не знаем кога точно ще се появи. :)

4.   Привет. Това, което казваш е много тъжно - на 28, пък не си познал любов и радостта да имаш някой до себе си. Мисля, че проблемът е главно в мисленето ти - сам казваш, че си "капризен". Представям си каква принцеса очакваш да намериш! Може би ще ти трябва доста време, за да разбереш, че да обичаш някого, външността не е от чак такова значение, а ти очевидно ги подбираш само по това. Плюс, че в интернет не можеш да си намериш свястно момиче - по сайтовете висят доста глуповати хора, такива, които си убиват времето или някакви психари и тотални некадърници.

Казваш, че изглеждаш добре, явно си имаш самочувствие относно това, но очакванията ти не трябва да бъдат прекалено високи за жената до теб. Може би имаш някакъв проблем в държанието - примерно груб, несериозен, прекалено лош, прекалено студен, кой знае. Огледай се хубаво и направи равносметка кое куца. Успех.

mosh

5.   Това, което ми липсва в твоя разказ, е какво точно търсиш у една жена. Във всякакъв аспект. Ако скицираш профила, женската част можем да ти помогнем с идеи от къде може да идва проблема.

Относно интернет запознанствата - вярно е, че вероятността да попаднеш на свестен човек не е голяма, но има и изключения. Просто трябва да си предпазлив и да не възлагаш твърде много надежди.

Ако разчиташ на котакт в среда от приятели, поне за мен на 27 години вече е доста трудно, понеже броя на сериозно обвързаните нараства.

Aз имам две годишна връзка, която започна с Интернет запознанство. Половинката ми също е имал проблематично детство с баща-насилник и алкохолик. Имаше и проблеми, когато започнахме да правим секс. Свършваше твърде бързо или беше толкова притеснен, че нищо не се получаваше.

Но с времето и търпението да се опознаем се превърна в много мил, внимателен и алтруистичен любовник.
G.

6.   Не се упреквай, мисля че в твоя случай относно твоето състояние най-точното определение, което мога да дам за теб е ТВЪРДЕ ПРЕДПАЗЛИВ. Искаш да направиш Пралиният Избор, а за това, както и сам вече се убеждаваш е нужно повече време. Това е добре, че си внимателен и подбираш и не искаш да повтаряш чужди грешки. Не си прибързан и не впускаш в разни авантюри. Сигурен съм, че ще намериш подходящото за теб момиче. Търпение.
FerNando

7.   Да ти кажа чесно се едно аз съм го писала това с малката разлика че съм момиче и съм на 22 .... та според мен не бъди толкова взискателен огледай се малко повече на фитнеса се трябва да има някъде момиче за тебе ...хайде успех

8.   Напълно те разбирам! Аз също минах през много години на лутане и отчаяние. И така и не срещнах любовта. Това чувство остана чужда и недостъпна територия. Сега съм на 30 и не съм сам. Имам сериозна приятелка, от 4 години сме заедно. Много е мила и държи наистина много на мен, но от моя страна тръпката я няма. И то не защото е с лоша външност, напротив. Просто химията не може да се получи от моя страна и това е. Мъча се да свикна, да се навивам, да търся нейните положителни качества, но няма как да променя природата си. Веднага ще ме попитате защо съм тръгнал с нея? По простата причина, че ми писна да съм вечно сам.

От тийнейрджърските години търся човека до себе си. Романтична натура съм и винаги съм търсил смислената връзка, в която има чувства. Влюбвал съм се не веднъж и съм усещал силата на това велико чувство. Ставаш друг човек, здрав, силен и наистина щастлив. Щастие, което не може да се замени наистина с нищо друго.

Но за съжаление влюбването при мен завършваше винаги по един и същ сценарий – липса на ответни чувства и в най-добрия случай се стигаше до едно добро приятелство. В началото го преодолявах бързо, мислех си, че живота е пред мен и ако този път не се е получило, ще се случи някога занапред. Но така, година след година, резултатът не се променяше.

Със секса също закъснях, защото все ми се искаше да го направя за първи път с някоя която харесвам. Накрая го направих с проститутка. Писна ми да чакам. И колкото и да ми е тъжно не съжалявам. От там нататък сексът в секса малко ми потръгна, но си признавам, че секс с чувства досега не съм правил никога.

Стигна се до там, че на 24 години тръгнах с момиче, което изобщо не харесвам. Все ми беше тая. Поне на нова година и на празници да не изглеждам, като вечния самотник и когато в 12 часа гръмне шампанското и всеки целува половинката се аз да не се чудя накъде да гледам.

От романтик и луд привърженик на искрените отношения се превърнах в актьор. Научих се да се целувам, без да влагам чувства, да прегръщам някого без да го обичам. За толкова години един единствен път се е случвало да харесам момиче, което също да не е безразлично към мен. Бях на близо 25 години. Всичко беше много красиво. За кратко заживях с мисълта, че най-после и на моята улица ще изгрее слънце. Но слънцето грееше само две-три седмици.

Оказа се, че момичето е доста обвързано, живееше с друг човек, но в началото криеше цялата истина за да не ме отблъсне. Явно наистина ме е харесала. Но може би не чак толкова или аз не можах да и предложа тогава по-добра алтернатива. Все едно, резултатът беше отново негативен. След две седмици живот в рая на любовта последваха няколко месеца мъки, търсейки всевъзможни начини да я спечеля. И не можах.

И до ден днешен не съм я забравил напълно, защото имах няколко наистина незабравими мига с нея. Бяха наистина мигове. И ми става тъжно, като си помисля, на какви кратки моменти се радвам, докато други хора изживяват по няколко години щастлива връзка.

Но това ми е явно съдбата. Вече съм си изградил някаква теория за себе си, харесам ли някое момиче, няма смисъл, съдбата няма да ми отреди да съм с него. Теорията ми е пагубна, знам, но как да мисля по друг начин, като толкова години винаги съм удрял на камък. Имаше една много мисъл, подхождаща много добре на моята ситуация: “По лошо от това да си сам, е да си сам с някой.”

И все пак продължавам да мечтая за това неземно чувство. Не търся принцесата, не държа да е манекенка, искам просто да обичам истински!

9.   Номер осем виж сега каквото си мислиш това става аз съм самотна но примерно в момента харесвам едно момче и вместо да си мисля как няма нищо да стане аз си мисля за хубави работи как ще излезем и т.н. може наистина да не стане нищо с него но карай я малко по весело и ако не обичаш момичето напусния почни да излизаш и когато най малко очакваш ще се влюбиш и ....трудно е ама ако мислиш положително то се сбъдва ти мислиш само как най лошото те чака ......искам да ти помогна но просто се вземи в ръце моля те не дей така

10.   Благодаря номер девет! Това и аз го осъзнавам, напълно си права, че каквото си мислиш това става. Старая се да мисля позитивно. И аз като теб се размечтавам, когато срещна момиче, което ме кара да се развълнувам. Но както вече споменах, повече от 10 години се случва все едно и също. Няма я сламката за която да се хвана, да повярвам, че нещо ще се промени.

А момичето, с което съм в момента не мога да кажа, че не я обичам. Все пак доста години сме били заедно и съм се привързал към нея. Не искам и нея да нараня, тя не ми е виновна. Отначало си мислех, че връзката ни ще е временна, но постепенно се озовах по наклонената плоскост. Знам, че изглеждам доста объркан и затова споделям...

11.   Виж на мен също не ми върви аз защото съм влюбена сега затова говоря така но когато всичко отмине става знаеш....живота е гаден и аз сега съм сама и се надявам да го видя и цял живот съм била така в надежда че ще стане дано този път стане щото не е един не са два пъти това ми се случва цели 5 години

12.   Ех,явно не съм сама и има други като мен.И на мен все не ми върви -вече съм на 29,а оназ голямата любов все не идва и не идва,вече години наред,когото харесвам и обичам не ме иска и обратното,не знам какво ми има...Имам хубава работа,приличан заплата,собствен дом,но в любовта така и не ми потръгна...Това ми е голямата болка.Всичките ми приятелки се изпожениха чече имат деца.Душата ме боли и страдам безнадеждно,но искрено се надявам и това да отмине.Все още има малко живот в мене....

13.   Моля те дай скайп ако можеш от човека на историята си

14.   Кой пита за скайп

15.   Здравейте на всички! Аз също съм в групата на романтиците, които не познават почти нищо от магията на споделената любов. Винаги съм се старала да помогна на приятели и познати, когато са били в такова положение и съм си викала, че има и хора, на които им е по-гадно отколкото на мен и съм се надявала да се оправи всичко при тях и така отчасти забравях за моите болки и се чувствах силна и полезна ... но ето какво става сега ... Всеки от тях си намери половинката, повечето са щастливо женени с деца, като им гледам снимки и като слушам разказите за любовта им, всичко в мен се изпълва и ми става супер хубаво и се обнадеждавам, че и с мен ще се случи същото, но истината е, че и аз винаги удрям на камък... Харесвали са ме и ме харесват много мъже (не искам да звуча нескромно), в повечето случаи много свестни и освен това симпатяги, но когато нямам тръпка, не мога да съм с някои и да го лъжа, аз смятам, че всеки трябва да има шанса да намери половинката си и не искам да се изпречвам на пътя им, затова в повечето случаи не искам да има нищо между нас, за да ги запазя поне като приятели. А колкото до хората, в които аз се влюбвам ... винаги са неподходящи, често обвързани, а аз като се влюбя не мога да се оправя с години, много ми е трудно да забравя човека, въпреки, че вече виждам, че нещата няма да се получат и няма да съм щастлива с този човек ... знам си грешката, но се чудя кой ли ден ще мога да отговоря на чувствата на човек, който наистина си струва.... И все пак знам, че всичко ще е наред и пожелавам и на всеки от вас да бъде щастлив! Не се предавайте, все пак "Най-тъмния час от денонощието е часът, преди да изгрее слънцето"

16.   МНОГО, МНОГО ТРУДНО Е ДА НА НАМЕРИШ СРОДНА ДУША ??? Какво ще рече ,??? Връзка с проститутка ??? ,след това 4-5 г.нямах връзка с жена ??? ДО АВТОРА ,АКО ИСКАШ СИ ДАЙ САЙТА, ЖЕНА НА 48 Г., С ОПИТ, ??? Можем да си поговорим ???

17.   Ами да скайпа ми е petinkata90 мисля че ми искате скайпа :)

18.   № 16 Не пишеш дали си имал контакти ,освен проститутка ???
Какви са ТИ другите нормални контакти с жени ???
НННННОООООООО за мен 48 г., това поколение е пари...пари...
и пак пари....
ВСИЧКИ ГЛЕДАТ ИЗГОДАТА ,затова като жена с опит напълно те разбирам ,защо не МОЖЕШ ДА СИ НАМЕРИШ ПОДХОДЯЩАТА!!!
НА ТЕБ НИЩО ТИ НЯМА,НОРМАЛЕН СИ ,ТЪРСИ ПРИЧИНИТЕ В ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ ЖЕНИ ????
Няма любов ,всичко е интерес !!!

19.   Сигурно публикацията ми ще закъснее...Но хора:) Я се огледайте! Светът е пълен с прекрасни хора на всякъде около нас. Пожелавайте си любов и ще ви се случва! Не се страхувайте да давате любов и ще ви се връща:) И друго...животът е кратък, живеем го "тук и сега" - не както си го представяме, не както е било, просто такъв какъвто е сега. Направете си го любовен!!!
:):):):):):):):) И спрете да се оплаквате!!!! Съвсем сериозно!

20.   Понякога е въпрос на късмет. Но при твоя случай може и да е , защото не даваш шанс на човека до теб да се изяви. Или защото не си достатъчно открит и се правиш на нещо, което не си. Има много неща. Не се отчайвай. Просто бъди истински и изслушвай хората. Тогава шансът ти ще се увеличи доста. Пък и недей да разглеждаш всяко момиче като потенциален партньор. Създавай приятелства и с жените, без да очакваш нещо от тях. Аз и моят човек бяхме много добри приятели преди да се залюбим. Сега връзката ни е перфектна. Нещо, което не ми се беше случвало преди с никой от тези, които разглеждах само като гаджета.

21.   Защо пък по интернет?! Вярно, случва се, но такива запознанства с бъдеще са голяма рядкост... Живият контакт помага много повече в такива случай. След като казваш, че нямаш проблем с общуването, не виждам защо ще търсиш в интернет?!
Другият проблем е, че си го превърнал във фикс идея- "какво става, нямам жена, какво не е наред...". Трудно е, но започни да мислиш по-малко за това и колкото и изтъркано да звучи, то само ще си дойде. Тези неща никога не идват, когато ги търсиш, а винаги избират най-неочаквания момент...Междувременно насочи мислите си в друга посока-работа, хобита...спорт..каза, че ходиш на фитнес :)
Не се измъчвай и не мисли толкова за това в какво "безизходно" положение си, защото то изобщо не е такова :) Успех

Мег*

22.   Ох, и аз съм за тази тема. Коментарът на номер 15 все едно аз съм го писала. Голяма романтичка съм, но все или в мен се влюбват, а аз не мога да отговоря, или аз се влюбвам в напълно неподходящи. И в крайна сметка си седя сама с години. Но това е личният ми избор, защото не искам да ставам актриса, не искам да си играя на любов, а наистина да изпитвам истинското чувство. Не искам и да крада времето и енергията на някой влюбен в мен, защото той заслужава да има шанса да намери човек, който да отговаря на чувствата му. И така, истината е, че май съм прекалено голяма идеалистка и не мога да бъда щастлива с половинчати неща. Забелязала съм и нещо друго, но все още ми е много трудно да се пренастроя. Оказва се, че всичко е късмет да попаднеш на правилния човек. Но когато се съсредоточим в това колко много ни боли от липсата на такъв, колко много имаме нужда от него, той се оказва като постоянно отдалечаващ се мираж. Когато, напротив, оставим мисълта за мъката и празнотата настрани, и започнем да се радваме на простите неща от живота, на ежедневните малки детайли, които ни зареждат с положителни емоции, тогава се изпълваме със спокойствие и удовлетворение, и именно тогава най-неочаквано в живота ни се появява и любовта. Т.е. съдбата ни поднася все повече от това, което самите ние несъзнателно изпитваме като чувства (а не от това, което искаме да изпитваме)... Може би именно това означават думите, че любовта е вътре в нас и щастието ни не зависи от други хора, а от самите нас! Късмет на всички, които не сме изгубили човешкото, въпреки трудностите и емоционалните лишения, и дай Боже скоро да намерим човека, който търсим!

23.   Здравей според мен единственият проблем при теб е стръхът просто те е страх някой да не те нарани, затова си "къпризен" просто си поставяш високо летвата да не може никой да я достигне и един вид това е твоята защита тя е подсъзнателна затова не осъзноваш проблема си. Надиавам се поне малко да съм ти била полезна.

25.   Тва българските мъже и за донори не ставате, бе!!!
Баси майката... кошмар... тренирал фитнес.. ми кажи просто ходя на фитнес... как ще го тренираш!? !? !? тва да не ти е самбо
няма да си намериш, бро... направи услуга на жените и не се захващай с никоя!