Как да го забравя?
Влюбих се в един мъж. Искам да го забравя, а не мога. Историята е от преди 5г. Спах с него само веднъж и от тогава не съм спирала да мисля за него. Чувахме се от време на време. От година и половина си пишем почти всеки ден.
Реших да поема инициатива и да видя на къде вървят нещата.

Той си има приятелка и не иска връзка с мен. В същото време ми пише постоянно. Веднъж ми каза, че съм в еротичните му желание. Добих кураж, че нещо ще излезе, ама не. Искам да спра да го обичам!

Измъчвам се, не спирам. Не знам какво означавам за него. Опитвам се да разбера. Не знам това писане на писма дали не е от съжаление или има чувства към мен? Май е първото и ме боли. Мисля, че никого няма да бъда с него. Не искам да го забравя, не искам да спра да мисля за него ,а трябва. От няколко дни не ми пише, не знам защо! Чувствам се изоставена!

Коментари

1.   Явно е бил много добър щом не можеш да го забравиш 5 години...

2.   Еми правилно ти е казал - ти си в еротичните му желания, но би следвало джентълменски да ти каже, че няма да напусне приятелката си, защото с нея го свързват всичките му други желания. А тя знае ли за теб?

3.   Не знам на колко си години, ма защо си пилееш времето напразно? 5 години!!!! Осъзнай се,търси реалната, твоята любов, какъв е смисъла ...само се нараняваш сама. Събери сили, зарежи го и търси твоята половинка! Ж.

4.   Изглежда някак несерозно, но ти вярвам. Защото в усещането между хората няма логика. Или го има привличането, или не. Не се измъчвай, а му заяви, как се чувстваш. Ако и той се чувства по същия начин, е редно да си дадете шанс. Ако не, тогава го дистанцирай, не си струва д асе измъчваш.

5.   И аз не можех да забравя едно момче цели 3 години и ще ти кажа защо защото първата любов никога ама никога не се забравя е след време няма да мислеш толкова често за него но няма да го забравиш .....та как да го забравиш ти е въпроса нали ..... еми отговора е спи всякакъв контакт с него ама всякакъв остани за малко сама ....след това ще се влюбиш и всичко ще забравиш .......ЗА СЕГА ГО ИГНОРИРАЙ ИНЪЧЕ НЯМА ДА ГО ЗАБРАВИШ ПОНЕ МАЛКО

6.   По добре го забрави!Няма смисъл да се измачваш.

7.   Защо си причиняваш това?
Защо не прекратиш всякакъв вид комуникация с него? Та какво повече трябва да ти каже, за да разбереш, че няма шанс да е твой...,т.е. да е само твой?! На мен би ми било обидно подобно отношение, но нека не забравяме, че аз съм "моралистка" :)
Прекъсни всяка връзка, остани със себе си, потърси приятелите си, развличай се с неща, които ти носят удоволствие. лека полека ще забравиш :)

Мегън

8.   Откъсни се от тази "връзка" незабавно. Просто няма смисъл - 5 години от младостта си да посветиш на някой, който, който си те представя само в еротичните си фантазии и ти горката и на това се радваш. Само със хубав секс в една връзка не се получават нещата. Това, че е добър в леглото се вижда ясно, но не е предпоставка да си пилееш времето и потенциала за него. Потърси своя принц, а може би той вече те търси . . .
FerNando

9.   Не искам да давам какъвто и да е съвет или коментар тук... Ако искаш дай ми някакъв мейл. Има много неща, които мога да ти кажа и да те посъветвам. Само ще ти кажа, че историята ти е много близка до... моя живот, моята любов...

10.   Няма да стане нищо, момиче. Има си приятелка (или жена), а с теб си убива времето и си разнообразява вечерите в чата. Това, че е спал с теб изобщо няма да го трогне, чувствата на мъжете не бъркайте със секса. Те винаги имат нужда да се доказват и пред други, т.е. пред себе си. И винаги искат да има някоя в къщи, която да ги чака на вратата с усмивка и влюбен поглед...

11.   Той си имал връзка и не те иска !
Защо продължаваш да се унижаваш и надяваш ?
Направил е своят избор,това,че е преспал с теб , не значи че трябва да се чувства длъжен да е с теб.
Не си неговият избор, какво се чудиш,или като Македонският лаф:
КЕ МЕ ЕБЕШ, КЕ МЕ ВЗЕМЕШ !
РОСИРОС