Как да скъсам с него
Здравейте, значи моята история е такава че от 1 година ходя с едно момче от самото начало мислех че съм лудо влюбена в него но едва сега разбирам че не е така, на скоро имахме големи скандали той е ужасно ревнив ревнува ме даже и от себе си и това е доста потискащо не мога да го понасям вече работата ми му пречи искал да я сменя защото съм го пренебрегвала а не е така казва ми че бил на последно място и че не съм му обръщала достатъчно внимание, вече не знам какво да правя той ме напада постоянно а вече не мога да издържа всичко това...
ХОРА МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ НЯКАКЪВ СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ ДА ГО ЗАРЕЖА ИЛИ НЕ И БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Коментари

1.   А как точно те "ревнува от себе си"!??

4.   Не знам дали има по-малоумен въпрос от "Да го зарежа или не?". Може би само "Бременна ли съм?" е достоен конкурент. Та... ти сериозно ли? Ако сама не можеш да си отговориш на този въпрос, значи никой не може!

5.   Докато четях историята ти не очаквах, че накрая ще питаш дали да скъсаш с него или ДА НЕ КЪСАШ с него...
Но по темата бих ти препоръчала да се разделите, защото по думите ти личи, че не си доволна и щастлива от връзката.

6.   Това някъде по арабските държави ли се случва, щото иначе и аз не мога да си го обесня.

7.   От една година сме заедно и последната седмица реших че си прекалено ревнив - чао
Кажи му това. Това е мъжко мнение.

8.   Как искаш чужди хора да ти кажа да или не и то при условие, че почти нищо не знаят? Ами ако не ти е хубаво много ясно, че отговора на всеки нормален би бил ДА!

9.   Аз съм в същото положение с моята приятелка, но ако я зарежа ще ми е жал, ако я нараня ще страдам и карам докато ми издържат нервите, пък имам и малка надежда да се оправим

10.   Просто кажи че като те притиска не прави нищо и го поли да се разделите но да си останете близки приятели! Ако и това не искаш просто му кажи че късате много трудно да го кажеш в очите! :/

Успех!

11.   Зарежи го! Иначе ще направи животът ти ад! Имам наблюдения. Моя колежка в университета имаше такава отровна връзка, беше стигнала до там, че приятелят и не я пускаше да излиза сама от тях и беше точно като затворник. Сутрин я водеше с колата, като ни свършваха лекциите идваше да я вземе и знаеше точната програма, какви лекции имаме, в коя зала, в колко часа... и седеше да я чака отпред пред залата! А ако случайно някоя лекция се отменеше и беше дошла на кафе с нас и правеше луди скандали! Е, това ли искаш? Да живееш като затворник и 24 часа да даваш отчет къде си с кого си, какво правиш и кога ще се върнеш? Разбери, това са болни хора! А като гледам приятелят ти точно натам е тръгнал. А и съм напълно убедена, че ако колежката ми нарушеше правилата, ядеше и бой. Как ти се струва? Да те бият защото си закъсняла с 10 мин. или си си позволила да излезеш без позволение?

12.   Отлитай и остави лайното на сянка!

13.   Не знам какво точно работиш, но не си сменяй работата, заради човек, когото дори не харесваш. В днешно време е толкова трудно да си намериш свястна работа. Този мъж е от оня тип, дето са готови да те ограничат до такава степен, че да загубиш вкус към живота. Бягай от такива, а и от този и то бързо...

15.   1. Да.

2. Лесно, кажи му че сте дотам.

16.   Зарежи го,щом не го обичаш защо си с него?