Той е на 16 аз на 27!
Здравеите на всички. За своята история мога да напиша роман, но ще я разкажа на бързо. И се надявам да ми дадете съвет, които да ми помогне.

Значи аз съм на 27 години. Преди 3 месеца започнах връзка с момче на 16 години. Подробности няма да ви разказвам. Голяма любов голямо нещо. Опитах се на няколко пъти да прекратя защото осъзнавах че се влюбвам, и че тои е още много малък, но тои не ме оставя. И така се започна сериозната част. Разбраха родителите му, и по-точно маика му, и проблемите започнаха. Тя естествено му забрани да се вижда с мен и направи какво ли не. Като например стигане до побои, заплахи и др. темподобни.

Но тои застана на моя страна. Каза и че от нея се отказва-от мене не. На мене ми казва че ше се борим до края за тази любов, защото е истинска. И че няма да се откаже от мен за нищо на света. Кажете ми приятели какво да правя. Всички ми казват да го оставя, че не е за мен, че бил много малък и все от тоя сорт. Но никои не знае колко се обичаме и колко ни е хубаво заедно. Могат ли тия години да попречат на една истинска и красива любов. Маи само аз и тои вярваме в това. щом имаме сили да вурвим срещу целия свят.

Посъветваите ме какво да правя. Благодаря ви предварително. Успех на всички.

Коментари

1.   Щом се обичате значи всичко е наред :). Това е най-важното, а не мнението на другите хора.

2.   според мен тази любов е обречена. ще дойдат проблемите-любовта ще си отиде

3.   Ако се обичате истински утстоявай те докрай любовта си!!!ЗА ЛЮБОВТА НЯМА ВЪЗРАСТИ!!!

4.   изживейте любовта си ще дойде времето когато сами ще се разделите защото всяка любов има край

5.   Нямам нищо против и даже много се радвам, че се обичате толкова силно, но аз съм малко скептична. Според мен рано или късно годините се оказват проблем, особено ако са повече от 8-9, а във вашия случай е още по-лошо тъй като ти си по-голямата. Моя съвет, въпреки че не смятам че аз съм тази, която трябва да дава съвети, е да прекарате още известно време заедно щом се чувствате добре заедно, но не възлагайте големи надежди и не се задълбочавайте прекалено много, защото после, когато се разделите, много ще ви боли. А рано или късно ще се разделите.

6.   мисля че няма въпрос:)след като се обичате и ви е добре заедно не слушайте никого, изживейте любовта си каквото и да ви казват хората любовта не се подчинява нито на правила нито на остарели догми, късмет:)

7.   хмм.. бая трябва да сте размишлявали върху всичко нали ? .... той те обича и ти него.. по голяма си това няма никакво значение... а дали сте му първата.. дали преди е имал връзка... не си създаваите излюзии.. може да съм грубичка но той още не е живял както вие сте го правили.... ще му се прииска .. и ще ви остави.. изживеите това което се случва сега но не се надяваите да живеете дълго заедно .. според мен.. ако се лъжа ще се окаже че това е един от малкото останали свестни момчета на света ;) пожелавам ви второто ;)

8.   Не слушай никой миличка. Слушай сърцето. с времето всичко ще се види.

9.   Здравей миличка аз съм мъж на 32 г.и аз като бях малък имах връзска с как, не се заблуждавай това не е любов а само секс и влюбване момчето опипва още постига нови върхове но не го обсебвай след 1-2 години ще се разделите това не е правилно не се залъгвайте и не го откъсвай от семейството и детсвтото му та той е дете макар и да се държи като възрасте, а ти милички помисли за мъж на твоите години за нещо сериозно а за секс можеш да бъдеш със всякакви, не се обижадй но имаш проблем с мъжете явно комплекс или чуство за малоценност и се залъгваш на любов с дете запомни мъжа става емоцюално на 25г.Кажи на малкия да си хваща гаджета, и ти и всичко ще е ок майка му е права помисли трезво и остани сама и се замисли какво не енаред при теб какви страхове комплекси имаш егоизъм и т.н не е страшно и като осъзнаеш ще бъдеш щастлива и ще намерих подходящия мъж.И знай много жени са като теб

10.   Здравей мила, аз искам да ти кажа че това от твоя страна е неправилно и егоистично спрямо момчето. Недей му причинява това. Трябва да намериш мъж приблизително на твоите години, за да гледате в една посока. Не му проваляй живота. Прекаленоо е малък, още дете и трябва да изживее много неща за възраста си, които ти си изживяла и искаш да го лишиш от тях. Ако наистина го обичаш трябва да го оставиш незабавно. Ти ще искаш деца и силен опитен мъж до себе си скоро, а той това няма да иска да ти даде или ще го направи и ще трябва твърде рано да порасне и дори може да съжалява тогава и да се отдръпне от теб и децата ви. Хубаво ще ви е до време, а после проблемите ще започнат. Рискуваш след някоя друга година да те остави и тогава ще ти е още по-трудно да намериш мъж и да бъдеш майка. Ако случайно остане завинаги с теб може много да страда и ще търси връзки с по-млади жени.

Не бъди егоист, ако го обичаш и искаш да е щастлив не го лишавай от всичко, което трябва да вземе от живота сега.

11.   Той още е малък, на дали знае какво е обич и какво е привързаност.Ще дойде момент в който ще започне да разузнава хората , момичетата да иска да пробва това-онова.Ти ще се разучароваш. Не си го причинявай

12.   Според мен не е важно на колко години е момчето а как разсъждава. Защото има мъже на по 45г. и са си мамини синчета.Важното е да сте сигурни в любовта си един към друг, тогава не са от значение годините.Моят приятел е с 5 години по-малък от мен и е 100 пъти повече мъж от бившия ми 41 годишен мъж.

13.   Хм, ако мъж има връзка с малолетно момиче, това е педофилство. А ако жена на 27, има такава с малолетно момче, то това е любов?! Да продължавам ли? Ето още странни, обществено неприети случаи:
Ако момче на 18 години, има връзка с момиче на 16 , то педофил ли е?! Или обратното...

Ако първото е вярно, то според закона и морала това е прдофилия. Или почти, защото момчето, все пак, има навършени 16. Дори и скоро. А ако преди да навърши 16, сте правили секс, си педофил-ка. А сега, от няколко месеца не си!? Излиза че педофилията е не заболяване или порок, а въпрос на време, Днес си, утре не! Или се раждаш такъв? Ми и аз съм спал с момиче на 16, но и на 18. А съм на 48. Тоест педофил ли съм. Добре, сега тя навърши 18 и вече не съм педофил? Просто давам пример, за да се замислите. Кое е правилно и кое не. Щото аз си мисля, че след като ми е хубаво да спя с 16.17.18 и 42 годишни момичета и жени, то за едни съм педофил, за други не... Ми те и на 13 правят секс, свирки, опитват дрога, чукат се по тоалетните в дискотеките с когото им падне, после от любов скачат от 13-тия етаж. Та кой е педофил и кой е нормален, коя е курва или.. Хайде опровергайте ме!

14.   прии мен е обратното.. щом се обичате бОРЕТЕ се.. мисля че хората не случа?но са казали "В ЛЮБОВТА ГРАНИЦИ НЯМА" щом се обичате борете се за връзката си :) Пожелавам ви море от любов!

15.   Ох за бога!!!
Това пък от жена не съм го очаквала... хубаво е, че даваш воля на перверзните си страсти, ама да ми говориш, че любов било... сигурно много вървят разговорите - 27 годишна ЖЕНА пита малкото си гадже кой кого е щипал днес в училище. Добре, че сега може да ходи на по дискотеки с придружителка.

Не съм тука да съдя, ама сериозно... ако разбера, че сина ми е на 16 и се е хванал с някаква 27 годишна, първо ще го хайфайвна (че си е намерило толкова възрастна кукувица за секс) и после много бих се заинтересувала какво е менталното положение на женичката, тъй като има нещо много гнило в цялата ситуация.

не знам какво я правиш тая "любов", ама като дойде време пусни момчето да си живее и не му преписвай живота, който ти искаш да водиш.
Оффф

16.   Малко вероятно е тази връзка да продължи дълго. На твърде различни етапи в живота сте. Той тепърва трябва да завърши училище, после може би университет, да избира професя и т. н. Ти всичко това си го минала. На етап си в които ти е време да създадеш семеиство. Готова ли си да "отглеждаш" мъжа си, да поемеш почти всички разxоди в домакинството, да ходиш на работа да поддържаш дом и евентуално да се грижиш и за бебе?
Не ти казвам скъсай веднага, това ще е трудно. Изживейте страстта си, защото това е страст а не лубов но не се ограничавайте само един с друг. Имайте отворена вразка, ти се виждай с други мъже, той да се вижда с момичета на неговите години.

17.   да бе голяма любов той още на 16 видял една наивна женица и решил да се хвали с нея на съучениците си, майка му е права обречени сте,

18.   Интересно ми е авторката да се включи и да сподели поне какво е станало, все пак 5 години са минали от тогава :)

19.   За съжаление авторката едва ли ще се сети да си погледне публикацията след 5 години, но иначе и на мен ми е любопитно как се е развила историята по-нататък...

20.   Абе ти си зряла жена, какви ги вършиш, я си събирай акъла

21.   тинейдърите харесват зрели жени, с теб е само защото си по-женствена от съученичките му, след време ще те зареже, това е сигурно, намери си мъж на 30 финасово стабиелен и мъ роди деца, кат станеш на 45 пак ще си лягащ с по-млади, младите искат каки, с чичковците искат ученички, хората са извратени животни, но се правят на морални

26.   То хубаво че се обичате и ще се борите ....но погледни и от друга страна ... Готова ли си детето ти , което като всяка жена би поискала , да живее без бащина подкрепа ... защото момчето тепьрва му предстоят много неща ,докато може да се грижи за семейство.
Помисли и за после .... ти като бьдещ на 42 а той на 33 , ще можеш ли да го задьржиш в семейството .....

27.   Моля те, стегни се... изживейте си любовта и страстта, и всеки по пътя си... ако ти беше на 35, той на 25 е малко по-добър вариант. Остави момчето да завърши училище, университет, да види какво е студентския живот... Та ти си на 27 години.. скоро ще искаш деца... как ще ги гледате??? Такова ли бъдеще искаш за вас? Той да работи каквото и да е, за да ви гледа, просто ще си нещастна. И двамата ще сте... Всеки от вас ще срещне половинката си :)

28.   Аз бях писал доста - дълъг коментар, в която подкрепям напълно авторката, тъй като там имаше доста мой разкрития, администраторите решиха да не го публикуват.
Първо трябва да кажем, че авторката е била взела решение, когато е пуснала статията. Може би търси подкрепа, поне от един двама.
Ще си позволя да дам отговор на някой въпроси. Ако те бяха зададени към мен. Защото разбирам авторката, защото и аз съм в подобно положение - запознах се с приятелката ми, когато тя бе на 13г. а аз на 24г. И вече 6м. сме заедно.
Той е още малък - едва ли знае, какво е обич и привързаност? - Аз не мисля, че 16г. са малки, дори имат много зряло мислене. А моята 13г. Отлично знае, какво е Обич и привързаност.
Сигурно много вървят разговорите? - Никак не е изключено. Да разбира се и аз съм на различен етап, от моята половинка, но разговорите при нас, са едно, от най - важните неща. Тя ме слуша и приема мнението ми, тъй като аз с моят опит, се явявам ментор, за нея.
Готова ли си да отглеждаш мъжът си, заедно със всички негативи от това? - Много е вероятно. Аз съм готов да отглеждам моята половинка.
Как смята, че ще се грижи след време, ако има деца от него? - Само за сведение, преди около век Подобни връзки са били напълно нормални. В ромските общества, те си остават нормални и доказват, че дори 14г. могат да се грижат, за своите деца. В крайна сметка, винаги можеш да се допиташ до своите родители.

29.   Това е някакъв експеримент за него. Той е още в лабилна възраст за истинска любов. Ще дойде по-малка като него и ти ще си история. Порадвай му се докато иска да опознава женската същност и после го остави. Нека да завърши образованието си, че току виж ти направил бебе, да видиш как ще избяга тогава от тебе :)

30.   Намери си мъж с много пари и после като направиш 45, ще спиш с млади момчета.. И Каква е ролята на мъжа с многото пари? И после защо мъжете се държали като свине.. Все повече си мисля, че няма нищо радикално в генералните заключения за българските жени. Голяма работа, че имало хиляда нормални, може би, ако бяхме Люксембург щеше да е голям успех...

До Номер 21

31.   Според мен няма да стане! Като за начало, защото 16-годишните, ако не са имали връзки до сега се влюбват в първата, която е заинтересована от това. Другото е, че е още с детски акъл и не знае какво е любов.

32.   Обичайте се и се подкрепяйте взаимно.. годините нямат значение това са само цифри!!

33.   Ако наистина се обичате ще успеете да изтърпите още 2 години, докато стане пълнолетен... после ако родителите му още не са разбра ли, че няма да се разделите, защото се обичате, можете да заживеете отделно сами :)... Успех

37.   Имаше история с 16 годишно момче влюбено в 23 годишна проститутка ако си гледала епизода в Съдби на кръстопът

същото е

38.   По-вероятно чисто статистически е тази любов да пропадне и не заради разликата в годините, а заради това, че той още не е пораснал. Друго би било след 4-10 години например. Но също така е редно тази любов да се изживее, а какво ще се случи в крайна сметка никога не се знае. Късмет и нека събитията се развият по най-добрия за всички ви начин!
Ж 28 с две деца

39.   Историята е отпреди 8г. и при авторката отдавна събитията са станали. Наивно ще е да се надявам все още да чете коментарите.
Но понеже и при мен нещата са подобно.
Само че при мен са от 2г.
Написах статия по въпроса - прочети няколко въпроса коментар 4 и 17. Да прочетеш до какво мнение стигнах.
От авторката искам да разбера - и после какво следва?