Чувствам се силно привлечена от този мъж
Хора, падам си по гаджето на една позната. С нея излизаме от време на време на кафе, но не бих казала, че ми е приятелка. Въпросният мъж е интелигентен, мил, с много секси глас и поглед. С него сме си говорили няколко пъти, когато сме се срещали на улицата случайно. Тя пък е адски глупава и досадна. Но за да е с нея, явно си я харсва.
Както и да е.

Днес приключих с работата по-рано и шефът ме пусна да си тръгна час преди края на работния ден. Понеже работя в друг град, веднага отидох на автогарата. Там се засякох с Него. Седнахме един до друг и през целия път си говорихме, показва ми някакви клипове на телефона си, снимки, обсъждахме различни неща - филми, изкуство...все теми, по които неговата и една дума не може да каже.

Тя не се интересува от филми, от книги, от нищо. Само пуши, играе на някакви игри на компютъра, прави си кафета... От автогарата повървяхме заедно и му звънна тя. Той почна с подробности да й описва къде се намира, още колко му остава до центъра.

След около две минути пак му звънна и той почна пак да й казва къде е, коя сграда подминава. Ужас просто!!! Следи му всяка стъпка. Ех, стана много объркана тази изповед, за което се извинявам.

Та...Много ме привлича този мъж, най-вече сексуално. Е, не бих имала нищо против и на връзка с него, защото си мисля, че бихме си допаднали. В автобуса ми беше много приятно и забавно. Смяхме се, шегувахме се... Ех!!!

Може и да се издавам, че ме привлича, но не съм правила нищо целенасочено. Сега като е зает какво да правя - не съм такъв тип човек, че да прилагам някакви хитринки и ала бала. И така. Просто исках да споделя терзанията си с някого. Благодаря ви, че изчетохте всички глупости.

Една луда на 24

Коментари

2.   За теб може и да е глупава, но на него явно точно такава му трябва, не им разваляй щастието.

4.   Явно си я харесва,както казваш ти...изчакай и не се намесвай в техните отношения. Ако е толкова умен, както казваш, няма да му отнеме много време да те оцени..Успех

5.   Да, номер 2 има право! Явно него си го устройва такава женица, без особено съдържание... Най - вероятно е патил от жена, подобна на него (както се случва най - често) или просто иска да е "повече" от жената до себе си (за да не се комплексира от превъзхождаща го партньорка). Което и от двете да е, ти нямаш място в картинката. Виж, ако той започне да проявява интерес, да те търси и т.н., тогава вече може да обмисляш как да действаш. Сега (щом не ти е в природата да действаш подмолно) просто не задълбавай толкова, защото се самонавиваш излишно.
Чили

6.   Само умната:). Не пречи да го пробваш, явно има нужда човекът.

7.   Само помисли: Ако ти си на мястото на приятелката си и дойде някоя, дето си мисли, че е точно като за него и ти го отмъкне, как ще се почувстваш? Не разваляй връзката им. Може пък да си я харесва такава, каквато си е.
FerNando