Дали да го направя
Здравейте! Аз съм мъж на 23 и имам страхотна приятелка. Както и дае вапроса не е там. Значи приятелката ми има невероята сестра (21г.красива със секси тяло всичко и е 6), която все още е девствена (доколкото ми разправя) и когато останем с нея на саме редовно ми разправя, че и се приискало одвреме навреме да изживее тая наслада от секса (до колкото и разправели нейните приятелки), но и е била страх, че ще боли и т.н и искала някакав опитен да е, за да знае какво да прави ако я заболи.

Казва ми редовно гледам порно и се подмокрям и искам да опитам. Одвреме на време се разчеква при мене, излиза от банята само по бикини и направо идва при мене да се облича. (както и винаги се преоблича)

Наще приказки с нея само са от вида секс и интимност. То е много ясно, че иска да съм и първият в леглото, но не може да ми го каже. (поне аз така мисля).

Дайте савет да ли да и предложа секс или да изчакам. И ако и предложа как ще реигира.

Коментари

6.   Тази история е измислена от някой болен мозък с жалки фантазии

7.   Ти добре ли си? Нищожество

8.   Сестрата на приятелката ти?Ужасно!Ако бях аз щях да те убия....и е*ахти кофти сестрата....

9.   Помисли за приятелката си!
Ако нещата са сериозни немисля, че трябва да изчукаш някоя 21 годишна девственица, която иска мъжлето на сестра си.
Ако обаче връзката ти не е сериозна и не би я наранило, а просто ще я ядоса .. впускай се!
Един път живеем !
Но самият ти трябва да си решиш кое е най-правилно : ) успех !

(И)

10.   Обича една, ходи с втора, има дете от трета, обича четвърта, а него го обича пета и това се оказва майка му... При теб драги така ли е????

11.   Виж се само как си започнал да ни разказваш: "...имам страхотна приятелка. Както и дае..."
Как ще е "как да е", бе момче? Става въпрос за СЕСТРИ! Хайде, ще пренебрегнем факта, че малката е с "неначесан сърбеж" и те провокира, за да се забавлява с увисналата ти челюст при всяко расъбличане, макар и никак да не е за пренебрегване...Ами ти, като смяташ да го направиш, как ще процедираш с приятелката си по - натам? Все едно не е било, а????

Каквото и да кажа от тук нататък ще е много язвително, затова ще се въздържа. Само ще те питам как ще реагираш, ако гаджето ти си легне с брат ти (ако имаш такъв), ако не ...с баща ти?
Чили

12.   Eми ако искаш да скъсаш със приятелката си... направи го със сестра и. твои избор. ама според мен това абсурдна ситоация :(

13.   Не ти ли е минавало през ума, че може двете сестри да те изпробват?

14.   Сестра и се ебава с тебе, малоумник, да ти напомням ли какво става като се засилиш да седнеш на два стола?

15.   Без да се обиждаш, ама това ми звучи като желана секс исценировка в живота на тийнейджър с много бурни хормони, който мечтае за тройка с две сестри. Ако пък всичко това е истина - Ти си решаваш с коя да бъдеш, ама все пак бъди и ВЕРЕН. Sory, ако съм прозвучал цинично.
FerNando

16.   Ей, моралистите, оставете момчето да си изживее младостта!
Пробвай, втори шанс в живота няма да имаш:)

17.   Да, нека го живее но да помисли и за сестрите а не само за себеси, ако е истина оная каква сестра е ????

18.   Номер 10 уби ме! :D Голям смях падна.

19.   Това е доста долно от твоя страна, Авторе. Мъжка излагация. Както бях писала във фейсбоок - ''Жената от любов би направила всичко - дори и секс. Мъжът за секс дори би обичал. '' А еди и разбери.

Ти искаш да видиш какво е да минеш девственица, щото гаджето ти вече е било отворено. 100% малката стриптизъорка не е чиста. Да не мислиш, че такава като нея, която се съблича под път и над път е с чиста дуда. Ми не е. Твоят мозък е колкото на хлебарка, на която й казваш - не дей да лазиш там, тя пак ходи, не дей лази, тя пак ходи.

Искаш да знаеш как ще се почувства гаджето ти? Има два варианта.

1. Да си се накефи на макс и с сестринцето си да ти го изядът целия.

2. Да хване тупалката и да убие хлебарката. Трети вариант не съществува.

Ел:)

20.   Пич, има два варианта. Курвата и сестра и те изпитват - ако поддадеш, си мъртъв. Нали ме разбираш -и двете знаят и чакат как ще реагираш. Другият вариант е, това не е сестра, а пачавра. Третият вариант - нещата са такива, каквито ти изглеждат, пиклата иска секс и то с теб. Решавай - спиш с нея и сестрата те зарязва /щото рано или късно тия работи излизат на повърхността колкото и да са тайни/. Затова избирай какво рискуваш и какво искаш. Ако не ти пука особено за приятелката ти и хормонът те тресе, давай, забавлявай се и после аут. Ти решаваш. Само гледай да нямате общи познати, да те натопят и да ти се подиграват двете сестри зад гърба, че дълго време ще си ходиш без сериозна приятелка. Това от мен. И накрая -засрлужава ли си толкова да нараниш приятелката си, щото не става дума просто за секс а за първи път, а първият път се помни винаги от жената, значи ще им оставиш и на двете един спомен, няма що. Помисли добре дали искаш да си лайно или? Ако ти се е*е друга, по-добре бегай някъде настрани да не те знаят поне.

21.   Момчето е на 23, щом му се иска със сестрата, утре ще му се прииска и със съседката, колежката, някоя случайна на улицата. Докато не си поживее по- добре да не хваща серизни приятелки :)

22.   ами ти знач ще изневеряваш на приятелката си ако го направиж със сестра и

23.   Ти като какъв фигурираш в този дом, че ИДВА ПРИ ТЕБЕ да се облича? Да не са те сложили да живееш в портиерската стаичка, та така си винаги самичък и на общо разположение? :DDD

24.   Щом изобщо си задаваш този въпрос, значи не си никакъв мъж. Имал страхотна приятелка, ама дали не да не го направел и със сестра й. Истинският мъж знае кои са границите, които не трябва да се преминават никога. И не ги преминава, като ясно дава на другата страна да разбере това. Всичко останало е келеш марка.