Прекрасните женски извивки
Не, не говоря само за тези така приятно изваяни форми и склонове на тоа прекрасно творение-женското тяло. Тези чудни извивки, които трябва да са завити само от коприна, да се къпят само в мляко и да се масажират с мед. Не, тука не говоря за тях..
Говоря за съвършените извивки на женските коси, наречени къдрици. Тези прекрасни извивки, които те привличат, сякаш като с магнит.. поне мен. Има нещо в къдрокостие жени, нещо опасно, нещо истинско, нещо диво, което ме наелектрелизира, както дори и ток не може да ме порази. Коси, като море, в които можеш да потънеш, до забрава. Коси, в които просто изчезваш и губиш представа за време и място. Аромат, който те кара да забравиш дори, кой си, който те парализира. Коси, които те карат да се чувстваш, сякаш държиш злато, когато прекарваш пръсти през тези неземни коси, тези така омайни къдрави коси.
Обичам ги. Обичам жените. Обичам красивите жени. Обичам косите им, особено тези с малки криволинейни завъртулки, наречени къдрици. Уважавайте жените.
М18

Коментари

1.   Къдравите коси.. Ахх машата, шампоана, сешуара.. По-голяма красота няма. Абе я се стегни момче.. Какви са тия глупости. Да се уважават жените? Не говориш ли само за техните коси.. Забога това е КОСА и в днешно време има по-малко с естествено къдрави коси. Ако харесваш косата в една жена... Идиот.

2.   Ок, ти си на 18. Нормално е да мислиш така. Уважавай жените, които заслужават. Пази се от кифлите, златките, тъпите и злобни жени.

Ясно, че женските коси са ти фетиш, но недей да вдигаш всички жени на пиедестал.

3.   Поредния фетишизъм. Темата почти да ми направи впечатление с добрата лирика, но ми дойде в повече и сега ефекта е обратен. Къдравите коси са старомодни, сухи и безлични. Най - хубавите коси са правите и тези на масури, но не и къдравите.

4.   Добре еее. Мерси :)

5.   Почти напълно съм съгласен с автора, само дето аз издигам на пиедестал красивите лица, и особено внимание отделям на очите.
м30

6.   При положение, че виждам само момичета със прави коси а аз съм със натурално гъста и къдрава ме накара да се чувствам добре, че има поне едно момче което не харесва косите да са като метли :)

7.   90% от мъжете сме съгласни с теб, а останалите 10% предпочитат първите 90% от мъжете.

8.   От Автора до номер 1: Достатъчно съм стегнат и явно идеота си ти. Никъде не пише, че харесвам само косата в една жена, напротив. А това, че ти виждаш само такива със изкуствени коси и не само, си е твоя грижа.
До номер 2: Това на колко години съм, няма значение, а как мисля, и да нормално е да мисля така, всеки мъж би трябвало да мисли така(не говоря конкретно за косата на жените). И като цяло не говоря за жените в България, които за мен са си най-красивите, а за тези в чужбина. Там е почти невъзможно да срещнеш изкуствени жени, както в България-всяка втора.

9.   Прочети книгите от поредицата "Съкровищата на Валкирия" - направо ще откачиш! Там най-висша привилегия е да бъдеш допуснат да рзрешиш косите на Валкирията - това те прави защитен от Нея и почти богоравен.

10.   9, Не си падам толкова по романи, и не съм вманиячен до такава степен по косите на жените :D, просто ми харесват къдравелките.

11.   10, какво означава "не си падам толкова по романи"? Това не е някакво сълзливо любовно романче за тъпи женки... Книгата е съвременна - има си и екшън, и приключения, и мистика, и геополитика, ако щеш. Позачети я - не хапе! Може пък и да ти хареса. И аз бях скептичен в началото, като теб... Сега ги препоръчвам на всеки приятел.

12.   Моята, ако знаеш каква е къдрава и бухнала :Д

14.   "... когато прекарваш пръсти през тези неземни коси... " Много ми е интересно как го правиш този номер, щото през моята нещо не става, повярвай, голям е зор.

15.   ;) женa съм с дългa и чупливa косa... и aвторът е прaв! Всъщност всички мъже реaгирaт нa крaсивaтa женскa гривa, символ е нa женственост. Чупливaтa/ къдрaвa дългa косa я свързвaт с крaсотa, зaкaчливост, естественa/ нaтурaлнa същност, нежнa- дивa женскa природa... сексуaлност.
Aко искaм дa привлекa внимaние... нямaм нуждa от грим и подобни, достaтъчно е просто дa си пуснa косaтa;)))
Знaеш ли aвторе, когaто мъж подуши женскa косa... вероятно се влюбвa, всъщност " подушвa" феромоните и. Товa е първичен, естествен инстинкт, не обръщaй внимaние нa многознaйковците тук, вероятно " презрели " циници.
Много крaсиво, нежно и истинско си го нaписaл.

16.   Ах, прекрасно... Късметлийка е жената до теб. Жалко, че съм с права коса ;)

18.   Автора до 15: Благодаря ти! Напълно съм съгласен с теб за привличането на внимание. :)

19.   Номер 3, ти имаш комплекси, че твоята не е начупена и къдрава и завиждаш на такива жени като нас. Затова изказваш такъв зъл коментар. Завиждат ми много на косата, и не само на нея. Имам две познати, който едната е с ужасно права коса и залепнала и с нищо не може да я накъдри. А другата е с една никаква и мазна залепнала. Аз бях си я спуснала и само като влязох в стаята и им усетих лицемерните погледи и злобата. И в думите им и в държанието им. Само с влизането мале с какво си се къдрила.. А на мен си ми е такава косата начупена и къдрава. Все едно за първи път ме виждат злоби.
Обожавам си косата, да не излези изтъкване но ми е перфектна. Ако нямах такава коса, щях да си мечтая за точно такава с каквато съм. А хората, които нямате вие си имате други качества положителни, няма защо да злобеете.
Благодаря на Бог за всичко което ми е дал. Защото то е най-хубавото за мен. Даде ми тяло, коса, лице всичко.

21.   Много хубава тема!