В името да го спечеля, преди съвсем да го загубя
Винаги избирам онзи трудния и гадния начин .. ама тоя път направо се насрах от всякъде.
По- лошо от това незнам какво можех да направя за себе си..
Повече от това незнам дали можех да внеса в живота си само гадни чувства и мъка!
Влюбена, безнадеждно влюбена в приятел.. най-добрият приятел !

Обречена съм да му бърша сълзите за една малка к*рва която не си знае интереса.
А аз не показвам никога пред него колко ми е зле, защото неискам да го натоварвам допълнително!
Но вече чувствам, че немога да се справям.
Той знае още от самото начало, но все още има чувства към предишната си приятелка.

Толкова е глупава горката, че и тя сама не осъзнава колко наистина е малоумна. Ходи като цветарка при тоя при оня.. казва му "обичам те, ама еди кой си е по-хубав, по-приятно ми е " ?!? К'во поддяволите?
Не казвам , че трябва обезателно да е мой.., даже да спре да страда за тая пикла ще ми е достатъчно.
Никаква любов не е това нейното, купила и мама преса и фон дьо тен и айде коя съм аз!

Направо ми иде да я удоша. Както и да е..
Ама тоя индивид е още по загубен от нея, че й се връзва и като първия слабоумник и тича по дупето когато му напише две-три сладки приказки и после като отново хване на някъде на мене оставя сълзите му и това да го гледам такъв. Депресира се той след него и аз.

Губя съня си заради него а горкия е толкова заслепен, толкова заслепен , че ако му каже оная да скочи от някъде ще го направи.
Толкова е злобна, че само като разбере, че се опитва някакси да я забрави веднага му се набутва неканена в живота и отново го върти на малкия си пръст след това си тръгва.. и той остава сам и тъжен!
Мразя я !

Не, не й завиждам защото той иска нея..
Не я мразя защото тя се е появила и е отнела шанса ми!
А защото го прави на маймуна ДЕНОНОЩНО !!!
Ако беше истинска, ако бяха щастливи, ако го обичаше и уважаваше каквото и да чувствам към него, колкото и кофти да се чувствам аз ще се радвам , че той е щастлив и няма да се бъркам!

Да, ама той е толкова депресиран, всякаш е изгубил желанието си за живот..
Няма я онази усмивка, която го правеше специален..
Усмивката в която се влюбих ..
Де да можех да променя нещо !
Всичко бих дала да върна усмивката в деня му .. ВСИЧКО !!!!

(И)

Коментари

1.   А щом те са глупците в цялата история, то ти коя си щом заради него не спиш и му ходиш по гъза да му бършеш сълзите?
Ако наистина е толкова прост го остави да се оправя!

*Syndrome

2.   Личи си, че го обичаш истински! Жалко само, че момчето не осъзнава какво може да изгуби...
Мацка, надявам се той да се осъзнае най-сетне иначе жалко за теб, че покрай него и ти се тормозиш...
Желая ти успех! :)

3.   Отдръпни се от него-тогава, може би, той ще се замисли-просто твоята липса ще го наведе на мисъл. Не бъди до него, когато страда за нея, за да не те приеме като майка. Бъди приятелка, но слагай бариера, ако искаш да го спечелиш