Отново го срещнах
Здравейте и от мен :) И така моята история е кратка. Срещнах бившо гадже, с което не бяхме много дълго време заедно, но за сметка на това аз хлътнах доста, а той постъпи много несериозно с мен накрая. Последните няколко месеца ми беше много трудно да го забравя, въпреки това почти успях, но той се появи точно в този момент. Случайна среща, бърза уговорка за среща (от негова страна)уточнение за телефонните номера, които се оказаха същите и така аз му обещах, че ще отида, но се прибрах, въпреки това той беше настоятелен дойде до нас видяхме се, говорихме общи неща, преспахме заедно, но му отказах секс, наговорих му доста лоши думи, но въпреки това останах с него, сутринта се разделихме с уговорката да се видим пак (понеже аз бях тази, която се държа по-студено и по-дистанцирано се разбрахме, че аз ще се обадя, ако реша и искам нещо). И така звъннах му късно вечерта, но той не вдигна, въпреки това намерих начин да се свържа с него и си направихме уговорка за вечерта, която той не спази. От тази случка отново не се чуваме и не мога да разбера– аз ли не знам какво искам или той е твърде несериозен. В кого от двама ни е проблема и има ли смисъл да го търся отново?

Коментари

1.   Има ли смисъл да го търсиш отново? Само ти можеш да си отговориш. Ако си влюбена и той съща в теб - има смисъл. Ако искаш само секс от него - пак има смисъл.

Ясно е че след като си му отказала секс - и с право - той сега си играе игрички. Не ти звъни, не идва на среща - явно ти отмъщава за отказа за секса. Но ти не се хващай на играта му. Дръж на себе си, помисли внимателно какво искаш и действай.

По принцип - стара любов и то при положение че той е постъпил несериозно накрая, не се подновява. Щом сте скъсали, значи има причини.

2.   Обикновено нещата са толкова простички, а вие жените толкова обичате да ги усложнявате или да се правите, че не разбирате. Всичко опира до секса, моето момиче.

Видели сте се, той решил да те боцне, но ти си преспала с него, без да му пуснеш и той съвсем явно е разбрал, че няма как да те боцне и просто е решил да не хаби излишен ресурс повече. За да си спести всичките излишни измислици, които трябва да измисли, и изобщо всякакви разговори, които няма да доведат до въпросното пускане, е решил, просто да не вдига с надеждата да се усетиш сама и да престанеш да го притесняваш.

Вярно, не му прави чест, но е факт. А и ти самата го познаваш много по-добре от нас и не знам как изобщо си очаквала да получиш различен резултат със същия човек. Това е същото като да правиш нов бардак със стари...

3.   Щом веднъж се е стигнало да скъсате, не вярвам втория път да е по-различно! Счупи ли се гърнето... Губене на време е това според мен! Гледай напред!

4.   Ами ти не му даваш никакъв шанс, как да разбереш?
Поне опитай, не го търси и изчакай да видиш каква ще му е реакцията, после не бързай, а виж дали не иска само секс и реши какво ще го правиш...
Успех!

5.   Миналото си е минало! Забрави го и продължи напред. От това нищо няма да излезе, освен, че ще страдаш.

6.   Има сух период и иска само секс, поне според мен.

7.   До номер 6 първоначално си помислих същото, но все пак, ако искаш само секс и си "закъсал", ще си постигнеш целта и после бягаш, но в случай, че нямаш друга алтернатива, защо подминаваш и тази?

8.   мисля, че номер 2 е точно в десятката, останалото са празни приказки :-)