"Бившият" ми ме предизвиква
Здравейте, искам да помоля за съвет как да се държа и какво да направя в следната ситуация:
Имах тригодишна връзка. Нещата не вървяха заради изневери от негова страна. Той беше първия мъж в живота ми и естествено, аз бях много влюбена. Търпях и преглъщах много, докато той не пожела да се ожени за мен.
И странно аз-не се почувствах щастлива от това толкова чакано предложение. Дадох си сметка какъв живот ще живея с него. Бях уморена и изхабена в тази връзка и отказах.
След няколко месеца срещнах човека за мен. Бившето ми гадже също не закъсня, и от близо година и той и аз
вече сме семейни.
Ние живеем в малък град и често се засичаме по заведения. И тук идва проблема- аз съм със съпруга си, той с жена си и най-явно ми се подиграва. Говори и за мен така, че аз да го чуя. Веднъж бяхме компания и той си намери повод да се сбие с един от нашите приятели. За сега със съпругът ми не му обръщаме внимание. Не искаме да правим скандали и сеири. Но дали това е правилното решение. Мислила съм да говоря с него и да го помоля да спре но ме е страх.
Чувствам, че е озлобен към мен.
Според вас как да постъпя?

Коментари

1.   Най-обикновено селяндурско поведение от селските хоремаци. Ами в случая полиция няма да ви свърши работа, явно от дума не разбира, остава да му се понамачкат ефикасно тенекиите и да кандиса. Колкото и да изчаквате, по-добре няма да стане, говедото разбира само от бой.

2.   Горкият!

Сигурно много го е яд, че те е изгубил, но в никакъв случай не му обръщай внимание. Ако пък му направиш удоволствието да покажеш, че по някакъв начин те засяга ще стане по-лоша и объркана ситуацията. Гледай новият ти семеен живот да върви добре, да се разбирате със съпруга ти и това ще ти е достатъчно, за да си щастлива. А той и неговата съпруга едва ли са по-щастливи след като той не може да те забрави (щом показва отношение към теб значи 100 % не те е забравил).

Пожелавам ти щастлив семеен живот и не забравяй - гледай само напред, защото миналото си е минало и не може да се промени ...

:)))

3.   Подкрепям номер 2, проявете пълно безразличие, като до сега :) Успех !!!

4.   ТОЙ, ПЪРВИЯТ ТИ ПРИЯТЕЛ ,ВСЕ ОЩЕ ТЕ ОБИЧА ,ЗАТОВА И ТЕ РЕВНУВА.
БЛИЗКО ДО АКЪЛА,НЕ ПРАВЕТЕ НИЩО ,САМО ПОДАЙТЕ ЖАЛБА В ПОЛИЦИЯТА ,ЗАЩОТО ,КАТО ОПИТНА ПО ГОЛЯМА ЖЕНА ,МОЖЕ ДА ВИ НАВРЕДИ ,ПИЯН ,ЗАЛЯН, СКАНДАЛИ ,ПОБОИЩА ,НЕ ГЛЕДАТЕ ЛИ ТЕЛЕВИЗИЯ ,,,,,,,,,,,,,,,,????
ПОСЛЕ ,ЩЕ Е КЪСНО,ТУКА НЕ МИ ХАРЕСВА ТАЗИ НЕГОВА ????? АГРЕСИЯ ,ИЗБЯГВАЙТЕ НЕГОВАТА КОМПАНИЯ.
ПО-ДОБРЕ СИ ОСТАНЕТЕ САМИ !!!
ИМАТЕ РОДИТЕЛИ ,ДОПИТАЙТЕ СЕ И ДО ТЯХ , И ЩЕ ВИДИТЕ ,ЧЕ СЪМ ПРАВА !!!
НЕ ГО ЗАЯЖДАЙТЕ ,НЕ ГО ЗАКАЧАЙТЕ ,ПО-НИКАКЪВ ПОВОД.
ГОВОРЯ ВИ КАТО МАЙКА !!!