ВЛЮБЕН СЪМ УМИРАМ БАВНО
Семеен съм от 25 години. Жена ми е много свястна.
Аз взех че се влюбих в туркиня. Без да искам сам
си направих магия. Аз и туркинята да се обичаме цял
живот. Тогава тя беше свободна и много се обичахме.
Сега тя го раздава женена. То мъжът и един сводник
ама за майка и това няма никакво значение. Скриха я.
Сигурно са я замъкнали по чужбина. Аз искам да си
останем приятели. Скоро се видяхме. Обичаме се.
Магията действа. Разваля ми я една жена туркиня.
Харесвам жена си. Боли ме сърцето. Не ми се живее
вече. Знам какво да правя, но нищо не става. Само
знам че от всички хора на светъ само туркинята ме обича. Прочетох някъде че от такава магия се умира-
ло между осмата и десетата година. Защо не и дават
да ми се обажда. Преди 15 години три пъти се трових.
Тогава оживях, но бях нещастен. Без туркинята живота
ми е блудкав. Аз знам че един ден ще я видя, но се
усещам как ме напущат силите. Викам си ще я чакам.
Само искам някакъв съвет как да ми улекне на ду-
шата.

Коментари

1.   Мисля, че най-добър съвет ще получиш от господина, който е написал "Влюбих се в туркиня без един крак" или от Ахмед Доган!!!!

2.   Сам си предизвикал съдбата като си направил тази магия. Сега си носиш кръста .А това, че се опитваш да посягаш на живота си е много тъпо и говори, че си слабохарактерен. Вземи се стегни и си гледай семейството, незнам жена ти как издържа толкова години с теб. Явно никак не и е леко. Вземи търси начини да се пречистиш, явно тази, която се е опитала да развали магията не е могла да я развали. Потърси друга или други начини да я развалиш и да се пречистиш.

3.   Стегни се. Номер 2 е прав. Писано е че влюбени хора
като вас никога не могат да бъдат заедно. То е ясно
жена ти е добра, няма как да я оставиш. Туркинята е
свободна и си търси мъж. Пък и въобще не е ясно колко
е порядъчна. Ако е курва и се е влюбила във сводника
си, тя ще се кълне че той е нейн мъж. Затова не ти се
обажда. Те жените са хитри. Ако умреш няма да пророни
и една сълза. Иначе съм сигурен че наистина може и да
те обича. Живей братко, пък един ден като ти се обади
и скъсай задника от чукане ама тъй по български.

4.   Сто процента не си направил магия. Това са глупости! Мен ако питаш, стой при жена си, защото на стари години тя ще е тази, която ще е до теб. Разбирам те какво ти е, защото и аз съм влюбена и не ми се живее, но трябва силна воля! Не прави глупостта да посягаш на живота си, защото това не е решение. Всичко ще поотмине, просто трябва време. Няма да умреш от никаква магия бъди убеден в това! Ти си по чувствителен човек и приемаш всичко много при сърце. Дай си ясна сметка, дали наистина искаш да си с туркинята и да си развалиш семейството. Претегли за и против. Направи си списък с плюсове и минуси. Горе главата и ти желая успех!

5.   България е бедна държава. Тука всичко е чалга мутри и
курви. Всичкото е курва. Бедните се задоволяват с 20
лева, богатите с джипове. То жена и любовница не се поддържат с 400...500 лева заплата. Твоята любов е
една от стотиците хиляди българки където си търсят
място под слънцето. Не я упреквай. Туркинята може да
бъде вярна жена на новия си мъж, Но щом те е обичала
вечно ще те пази в сърцето си като наследствен златен
пръстен. И не и търси заместничка. Няма да намериш.
Отдай се наработа, изкарвай пари, там ти е проблема,
коткай жена си, стабилизирай се и ще видиш че само след
два три месеца ще бъдеш като новороден. ЗНАМ ОТ ЛИЧЕН
ОПИТ. Твоята история съм я преживял, занаятих се и сега
съм богат. С пари мога да си купя и чувства, лъжливи ама
не ми пука. Живей и майната им на курвите.

6.   Номер 5, защо имам странното усещане, че все още не си забравил, както ти се изрази "тази история" - всъщност искаше да напишеш жена, нали. Май не е толкова лесно това - "майната им на курвите"...

7.   Горчилката остава. На човека искам да му дам кураж.

8.   Имам свястна жена. Имам свястна приятелка. Имам свястна
комшийка. Имам свестен живот. Дано ми издържи сърцето.
От време на време без видима причина ми причернява. За
кратко ми иде да умръ. Много я обичам.

9.   Това не е обич. За жалост не се обича така.

10.   брато щом е туркиня бъди сигурен че е вярна жена не е като наще кучки (българки) да се чукат със всеки срещнал се -казвам ти го от личен опит УСПЕХ

11.   Е, щом имаш наколко други "свестни" заместнички, няма да се изгубиш, не се бой! Пък ние току се бяхме притеснили за тебе, тю! Ти и сам си знаел как да си живееш! С номер 5/10 не съм много съгласна за категоизирането на българките и туркините - може пък вие грешно да се подхождали към жените. При мосюлманите освен това всичко е голяма доза религия, насаждане и сляпа вяра, те със сигурност не притежават други добри качества, които по-свободномислещите жени имат (и под свободномислещи нямам предвид разгулни, а жени съвременни!)

12.   Така си мислиш ти , номер 11. Явно не си срещал/а съвременна туркиня. Ето ме, тук съм, ако искате можем да поспорим по темата, дали сме религиозни, дали са ни насаждали сляпа вяра и дали не притежаваме други добри качества. Чакам Вашия отговор, ако изобщо получа такъв :) но ще поглеждам отвреме навреме :)

13.   ИМАЛ СЪМ ВРЪЗКИ С ТУРКИНИ,ДОСТА СА ОПИТНИ,ПРИВИДНО СЕ ПРАВЯТ НА ПО-ЧЕСТНИ, НО ВСЪЩНОСТ СА ОПИТНИ. И ОПРЕДЕЛЕНО СЕ Е***Т ДОСТА И ЩЕ ИМАТ ОЩЕ ДРУГИ МЪЖЕ, НЕ СА ЧЕСТНИ. ИМАЛ СЪМ ЧЕТИРИ ТУРКИНИ И СЕ Е**Т ДОБРЕ, НО И 4ТЕ ПОСЛЕ ТРЪГНАХА С ДРУГИ БЪЛГАРИ. ВИКАТ ЧЕ ТУРЦИТЕ МИРИШЕЛИ И ХАРЕСВАТ БЪЛГАРИ.

14.   Аз също съм туркиня и мразя турците трябваше да се родя българка!

15.   14 - много ти е грешна нагласата, защото така мразиш и самата себе си. Не бива така - ти трябва да се обичаш, а пройзхода не може да си го избираме.
Не мрази цяла етническа група, особено ако пройзлизаш от нея, но ти имаш право да се самоопределяш.
Щом знаеш български език, живееш тук, имаш българско гражданство и казваш, че искаш да си българка - ТИ СИ БЪЛГАРКА.
Аз намирам нагласата ти за правилна, защото е редно човек да се интегрира в държавата си, но не е редно да мрази пройзхода си, за който няма вина - и турците са хора, и добри и лоши - културата, порядките, религията, начин на живот, отношение към жената на мнозинството от тях и аз мразя, но турците не ги мразя. Надявам се това да си имала предвид, а иначе да се обичаш!!! Много е важно човек да се обича - и ето, щом искаш да си българка, ти автоматично си такава - това е заветът на Левски - има български народ, български граждани, а пройзходът не е от значение! *едва ли и ние, „българите“ си знаем точно пройзхода!