Изневерих на мъжа си с напълно непознат..
Здравейте,
правих френска на напълно непознат в кино салона. Сега се чувствам адски гузна и омърсена. Никога не съм предполагала, че мога да направя подобна глупост. Омъжена съм от 4 год.и бракът ни е идеален, но вече не мога да погледна мъжа си в очите. Трябваше с някой да го споделя, защото ще се пръсна, а близките ми няма да ме разберат. Пишете ми!

Коментари

1.   Еми да...омърсена си , но не го споделяй с никого, защото може да се развалят нещата...ще трябва да приемеш, че си го направила и ще ти тежи на съвестта, но недей признава...аз така веднъж изневерих на приятелката си която безкрайно обичам и се скъсах и да рева и ми беше много гузно, но се оправи след време тъй че спокойно..

2.   Е как така ще правиш френска просто на някой си непознат, мъжа седи до теб и ти решаваш че трябва да му смъкнеш ципа, или той те предизвика? ;)

3.   И все сте с идеални бракове. Какво ли пък правят онези с неидеалните?

4.   Поздравления за сефтето! Ще имаш още много подобни случки в живота, така че - свиквай. Човек често се води в постъпките си от неосъзнати мотиви - просто го приеми. Не всичко е логика, планове, "правилни" мисли и поведение, и т.н.
Само не разбрах - гузна от какво? Ако си го направила злоумишлено, единствено с цел да нараниш партньора си (или да му "отмъстиш") може би би имала основания да се чувстваш такава, но в случая? Като човек го сърби се и почесва, и това е съвсем естествено... Зарежи какво си мислят или ти насаждат другите - бъди себе си!

5.   И защо го направи?

6.   Според мен никога няма да го преглътнеш след като си го направила с напълно непознат, а твърдиш че бракът ти е идеален, ще ти тежи на съвеста ... и за съжаление сигурно ще го повториш... и накрая ще се чувстваш толкова мръсна, че няма да даваш на мъжа ти да те пипа... болезнената истина

7.   Да.. и аз съм имала ужасно неприятни моменти. В една тоалетна на пиано бар, умишлено влязох в мъжката, женската беше препълнена от дами и пудри и червила, пооправих си прическата , влезе мъжът, който ме бройкаше цялата нощ и ме награби. В тоалетна не бях правила секс.. обаче това беше краят на отношенията с приятеля ми. Щом пожелах друг, значи нещо не върви. Не ми се беше случвало 2 години да погледна дори на съседната маса..
Ако си искала да покачиш адреналина - странен начин. Ако ти липсва емоция или нещо във връзката-не върви, редно е да се разделиш със съпруга си БЕЗ да му казваш какво се е случило.

8.   Аз мися, че не си постьпила зле, защото това е импулсивна реакция, която ти не може да спреш. Смятам, че ти е било готино и вьзбуждащо. Не го мисли много, само може да си направиш равносметка за това хубаво деяние, което сьм сигурна, че те е разтоварило до някаква степен

9.   Няма за какво да се обвиняваш. Наравила си го и това е ; Но мой сьвет е да не го споделяш пред близки хора.Това е импулсивна реакция, която ти не можеш да спреш; А имали го това, значи нещо куца вьв вашите взаимоотношениа сьс сьруга.

10.   № 4, намери сродна душа ли?

Разумните хора имат принципи и когато дойде момент да ги приложат - знаят какво да правят. Много гаден съвет даваш, вероятно да са успокоиш собствената си съвест, че и други си дигат краката, когато ги засърби, без значение пред кого.
"Бъди себе си!" , демек - ку*ва.
До авторката: неведнъж съм казвала - винаги имаме избор и нашия избор показва какви хора сме. Ти какъв човек си? Сама си отговори.

11.   Да, съвестта по някога е по-страшна и от 1000 свидетели.
Ами, трябва да го преживееш някак и да продължиш напред.
Няма друг начин.
Не казвай на никого, защото ще се разчуе и ще стане по-лошо.

12.   4 до 10: Моето момиче, психотерапевт съм от дълги години (при това - мъж), а ти имаш още много хляб да изядеш, докато ти се изяснят някои основни принципи в живота!

Знаеш ли колко "принципиали" като тебе ми идват с тежки психически разстройства да ми плачат "Що така стана!?" ?
"Разумните" хора живеят принципно (поне докато света им, барабар с всичките им принципи не се сгромоляса с гръм и трясък...), а "неразумните" живеят добре и в хармония със себе си. Между другото понятията "принципи" и "имаш избор" са взаимно изключващи се - т.нар. "принципи" не са твой избор, а избора на околните, на общественото мнение. И дори не са техния избор, а техните представи и желания относно твоя избор, което вече е много грубо... Принципни са хората, които се страхуват да имат собствено мнение и да вземат собствени решения в различни ситуации.

"Бъди себе си!" означава точно "Бъди себе си!" и не означава непременно да бъде "ку*ва", макар че ако е такава - нека бъде, и ти не си никоя и никаква за да я оценяваш и съдиш. Между другото - понятието "ку*ва" е измислено точно то лицемери като тебе, понеже подобно понятие в мъжки род няма, макар да знаем, че мъжете имат много по-голяма склонност да хойкат. В животинския свят също няма аналог на понятието.
На теб и на всички принципиали мога да пожелая само един много голям и един много дебел и болезнен... процес на осъзнаване!

13.   Аз пък се интересувам от самото преживяване - как стана всичко? Мотиви, емоции? Много ли беше вълнуващо? Какво направихте? Много, много интересно! Пиши в детайли!

14.   10 до 4,
поласкана съм - такова внимание от ваша ("в"-то неслучайно е малко) страна, господин терапевт! Няма да споря с дипламата ви, а и не съм от ранга ви. Искам само да ви кажа, че аз имам нещичко в главата си и си го ползвам. Може би губя, като се водя повече от разума, отколкото от чувствата понякога, но спя спокойно и съвестта ми е чиста (за разлика от авторката на темата). Аз съм себе си, но без да се срамувам от това.

15.   Поздравления на №10 МНОГО ПРАВИЛНО

16.   До номер 4 или така наречения психоптерапевт :
Приятел, осъзнай се! " Не всичко е логика, планове, "правилни" мисли и поведение, и т.н." Така ли? Това може и да важи за петнайсетгодишно дете, но не и за омъжена жена, която ще има (а може и да има вече) деца и други отговорности. Някак си не върви... Искрено съжалявам този човечец, съпруга. Вярно, може и да си го е заслужил (ние тук няма как да знаем това), но не мисля, че жена, която уважа себе си и избора, който е направила - а в случая да се омъжи за този човек - би направила подобно нещо. Има една думичка, наречена морал. Ех, хора....
П.П. Не искам никой да съдя, всеки сам решава за себе си и, скъпа авторке, много се надявам да намериш начин, по който да се реваншираш на съпруга ти :)

17.   Господин психотерапевт,
а идвало ли ви е в главата идеята, че ако всеки живее според собствените си разбирания за сексуална свобода, то той трябва да я споделя с партньора в живота си? Същото следва да направи и авторката. Защото не мога да приема твърдението, че всички сме животни. Много сме социални животни и изборът ни е да разгръщаме сексуалността си с един партньор. Мисля, че промискуитетът не е характерен, а е отклонение. Ако авторката е това, което е направила еднократно, как ли биха я приели потенциалните й "жертви", ако 2-3 пъти седмично прави фелацио на някой в киното? Все някой ще избяга:))) Само не ми твърдете, че всеки мъж заспива с мисълта за такава изненада в киното:)))
По Вашата логика аз съм неразумна, защото изборът си съм превърнала в принцип - моногамна съм. Партньорът ми не е сексуалният Херкулес, но с много такт и интелигентност бързо открихме, какво и как ни задоволява. И така... 20 и кусур години.
Жалко за клиентите ви. Да, те ще добият вътрешния мир след сеанса при Вас и ще получат шамар точно оттам, от където не искат.
П.П. Няма нищо лошо авторката да даде името на киното, което посещава. За желаещите.

18.   Ми, жалко!
На мен преди 2 години ми изневериха и се чувствах ужасно! ТАКА БОЛИ, ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА ДИШАШ. ЧЕСТНО ДА ТИ КАЖ-ЖАЛКО ЗА СЪПРУГА ТИ

19.   Първо, тук не е мястото, на което да си правите реклама(психото) и да си размахвате дипломите. Второ, не може да се каже к**ва на жена, която е имала 2 ма мъже в живота си (интимно). Трето, то ако не можеш да помогнеш на дргия, поне не му вреди, както правите всички тук.

20.   19, каква реклама? Човекът даже не е оставил имейл. И за курвата не си прав/а. Защото не бройката, а обстоятелствата, при които е била интимна с мъжа в киното, я правят такава. Не, докато това е само инцидент, още не е такава, но ще стане, ако последва съвета на психотерапевта.

21.   Tи мейл ли искаш да ти остави? Аз познавам няколко много добри, ще ти направя услуга безплатно дори.

22.   Изневерите в последно време явно са на мода. И след като има толкова много моралисти в този сайт, неморалните ви половинки (поне на повечето от всички вас), определено не скучаят. И ако хващате замечтаният им поглед от време на време, започвате да сглобявате пъзела. Просто няма начин да има двама моралисти в едно семейство.

23.   По-добре с непознат. Шанса да го видиш втори път е нищожен. А, ако смяташ, че бракът ти е идеален, не повтаряй.

24.   Прави го всяка седмица по веднъж и брака ти ще си остане идеален. Току виж и диамантена сватба празнувате ;)

25.   до 24 ти така ли би направил/а ???

26.   До 13 ти остави е-меил

27.   Не се заблуждавай ,че няма да се повтори и не се заблуждавай че , той няма да го направи !Чисто и просто една потребност

28.   Защо френска? Защо не секс? Само това не успях да разбера!