Случва се, стига да повярваш и да отвориш сърцето си...
Има ужасно много отчаяни млади хора. Всеки от тях иска да има някого до себе си. Толкова отчаяни млади хора, че от отчаяние и един - два неуспеха се отказват, и мислят, че любов няма, че не може двама души да са истински един към друг.
Но това не е така.

Имала съм неуспехи. 1, 2, 3... но не се отказах. Срещнах момчета, опознах ги, но те не бяха за мен, бях наранена, но не се отказах, накрая ТОЙ просто се появи и преобърна всичко. Незнам дали той го разбира толкова свято като мен, но в погледа му виждам какво чувства и това ме топли всяка нощ. В началото и аз не вярвах, дори го подтисках. Цели 4 месеца, мислейки си че ще е просто увлечение, но накрая когато се осъзнах, че всяка вечер преди лягане целувам снимката му и плача от щастие, защото е толкова красив човек... разбрах, че не е временно. От първия момент, до сега, не съм се и съмнявала. Спомням си началото на нашата връзка и през щастливи сълзи се усмихвам и леко притварям очи... Целувките му, начина, по който правим любов, начинът, по който лежи до мен и ме гали или ме наблюдава докато спя.... Толкова е мил, дава си всичко за мен, как да не си дам всичко и аз.

Любовта е нещо прекрасно и много силно. Само заради нея си струва да живеем. Тя е искрена и красива, тя е най - святото на този свят.
ОБИЧАЙТЕ СЕ! Дръжте завистта и злобата далече от Вас, усмихвайте се повече и правете повече добрини... !

Коментари

1.   Струва си, ако е истинска. В началото обаче е трудно да определиш коя любов е истинска и коя не. Неуспехите отчайват хората, малко са тези, които намират нови сили.
Радвам се за теб и дано винаги запазиш това положително настроение и любовта ти да е все така истинска.

2.   Преди няколко часа написах тук своята история, която още не е побликувана и в нея търсех може би отговор на това дали отново ще мога да вярвам в някого, да го обичам така както никой до сега..попадайки случайно на твоята история си поемам глътка въздух, радвайки се, че все още има хора, на които се случват и тези хубави неща!!! Написала си го прекрасно и искрено се радвам за теб въпреки, че не се познаваме. Надявам се и двамата да съхраните тези си чувства възможно най-дълго време, защото точно това е щастието - да виждаш целия свят в очите на човека до теб! ... Късмет!!!

3.   :)

4.   Малко тийнеджърски ми звучи.
В любовта не всичко е гладко, а при теб е по мед и масло. Замислям се дали е любов, или след време като си омръзните ще ни пишеш за раздяла...
Много хубаво, не е за хубаво!

5.   Достави ми удоволствие да чета историята ти, една от малкото позитивни. Найстина с усмивка следях редовете. Много се радвам за теб, за вас, дано винаги се обичате толкова и бъдете заедно. Много успехи за напред.

6.   Еми честито, изглежда наистина живееш в приказка. Дано така си остане и в бъдеще, пожелавам ти го.

Ale

7.   Колко си права за самотните нещасни хора, обаче аз съм имала връзки, не съм светица. Имала съм 2 връзки и да не ти казвам колко пъти съм се влюбвала-около 15 16, а може и повече-не знам .....
Но преди 15 дена се влюбих в комшията и от тогава не съм го виждала, защото той още не се е преместил тук да живее и мисълта ми е, че съм била наранявана, унижавана, самотна и въпреки това вярвам, че даже и да не стане с това момче, ще намеря друго ..... радвам се и ще има такива хора като него поне това ..... а колкото до самите самотни хора тях просто ги е страх мислят все за най лошото а то най бързо идва аз също съм се отчайвала но такъв е живота няма безплатен обяд

8.   Щастливка!

9.   Всяка връзка в началото е красива, едва ли има човек, който да не е изпитвал това завидно чувство.

За съжаление на всички, то не трае вечно. Толкова несъвършено ....

Хората се променят, променят се потребностите им, възприятията им към околните.

Интересно би било след 5 години да се върнеш към тази история и да ми потвърдиш, че нещата не са се променили и ти си все така впечатлена и окрилена от любовта, както днес.

10.   към номер 9:
Разбира се, че нищо няма да е същото, но сега няма да мислим за след 5 години ....Вярно е, че няма нищо вечно на този свят-то даже и ние не сме вечни, но трябва да се борим до край за това, което искаме и да се опитаме да го задържим .....Така че обичайте се, пък каквото сабя покаже

11.   Номер 10 е права .. хората трябва да се радват на това, което имат докато го имат, защото накрая остават само спомените.. аз ценя всеки един момент като за последен.. защото нищо не се знае .. обичам приятеля си повече от преди и недостатъците му също .. даже мога да оборя мнението на номер 9 с доказателства, но няма как да стане виртуално.. това трябва да се види .. хората не знаят как да запазят оганя иначе той може да гори докато ти решиш да го изгасиш

12.   Ами ние сме заедно от вече 7 години и нищо не се е променило откакто тръгнахме, така че пак казвам, лябов има, но не всеки има очи на я открие и види. Успех на всички, обичайте се и бъдете по добри и по позитивни

13.   Прочетох тази история и за миг отново си припомних всичко... от самото начало и до ден днешен! Тогава си мислех, че ще ме боли вечно, че болката от раздялата с първата и голяма любов никога няма да бъде заличена. Но знаете ли какво? Времето наистина лекува душевните рани. Честно признавам пред себе си и Вас, че ако го видя (сам, или с годеницата си) част от онази застинала като лава болка ще се събуди, но нали за това живеем – за да чувстваме, да се учим от грешките си, да обичаме, прощаваме и да ставаме по- силни хора! Вече не ме е страх да почувствам нещо към него, защото осъзнах много неща след раздялата си с този мъж. Първо, винаги ще го обичам (но не по същия начин). Второ, ако той е щастлив и аз съм. И трето, ние изживяхме прекрасни моменти заедно, но това не винаги е достатъчно! Най-важното в отношенията е основата им да е стабилна, и с всеки камък/тухла/.. градежът да се харесва от двамата партньори. Ето какво е важно– да има общо дело/ общо виждане на нещата и желание за съвмесно бъдеще, градено с вяра, надежда и любов! След като го осъзнах, страхът, че няма да срещна любовта отново ме напусна. Започнах да вярвам от все сърце и не след дълго... намерих каквото търсех. Любовта идва ненадейно, без да пита дали си готов да я приемеш. Ако не си "сляп", за да я разпознаеш и безчувствен, за да я усетиш– няма да те подмине, защото щом е дошла, значи си я заслужил! Пази я, грижи се за нея като за малко дете и я обичай. Тя ще ти се отблагодари! Ако все още не е дошла, не се отчайвай, а продължавай да вярваш. Не се знае кога любовта ще почука и на твоята врата, но ти бъди готов да и отвориш! ;)