Влюбена в непознат..
Здравейте всички,

Незнам защо изобщо реших да споделя...може би защото съм ужасно объркана от случващото се с мен.
С две мой приятелки решихме че тази година ще почиваме в Турция и тъй като преди години загубих паспорта си.....естествено трябваше да подам документи за нов.В момента обаче е ужасно пред общината....лудница...хора.Но аз съм упорита...казах си...ще чакам колкото трябва все пак Кошадасъ ме зове.Цял ден седях пред общината и чаках...от пейка на пейка и така изведнъж се озовах с/у една доста нестандартна двойка.Тя а до нея невороятен млад мъж.Седях,гледах ги и невярвах на очите си.Мислех си колко невероятен,чаровен и сладкодумен е...както си седях неподозираща какво се случва с мен.....полудях по този непознат...от тогава немога да спра да мисля за него...нямам прдстава как се казва....на колко години е.....от къде е.....нищо...абсолютно нищо....сега не ми оства друго освен да се надявам да живее в моя квартал и да се срещнем отново.Ужасно много искам да го видя веднага ще му дам телефона си и ще му предложа да се видим.Не си мислете че съм забравила жената с него,но истината е че усетих че аз също не съм му безразлична....каква усмивка имаше само.....като се седя и сякаш се случва отново....чувствам се безсилна..знам колко малка е възможността да го видя отново,но не губя надежда.....исками се да се видим когато отида да си взема паспорта...което е след два дни.Ако сте прочели публикацията ми.......благодаря Ви....след като споделих се чувствам една идея по добре

Коментари

1.   Момиче, на колко години си? Защото като бях на 16 и аз така се чувствах ....Какво да ти кажа, освен да си мечтаеш.. Няма невъзможни неща, но не хвърчи много на високо, защото от падането много боли ....
Успех дано съдбата е с теб и се запознаете и да се похвалиш как е минало :)

2.   Всеки има право на избор, стига да не вреди другиму. Щом човекът е с дама и е показал, че не е безразличен към теб, след време ще го покаже и на друга и редицата от "наранени" ще става все по-голяма.

3.   Това не е любов, а привличане от пръв поглед. Спокойно, ще отмине. Далече от очите, далече от сърцето:)