Ревнувам женения си любовник от жена му!
Аз съм на 21 от 2 години и половина съм с женен мъж ,които обичам прекалено много,но немога да го деля с жена му,така не мога да живея.Ние сме постоянно заедно от септември пътуваме,работим заедно.Аз съм певица.Само мисълта ,че като се приберем в България и ще си легне до нея ме убива,а ако си помисля ,че могат да са и интимни ,не немога да го понеса.Той казва,че иска да сме заедно, но докато не се омъжи дъщеря му няма да се разведе,вярвам му.Но на моменти не знам ....дори се обвинявам ...защо позволих да ми се случи ....Той е толкова добър с мен държи се добре,помага ми във всичко,макар да е на годините на майка ми , на 44 е ,знам някой от вас би ме обвинил ,но не съм искала да ми се случи това,просто се случи,но така не мога да живея.Често се караме защото го ревнувам от нея.той ми казва ,че няма повод понеже сме нахиляди километри и е само мой.Но незнам....Дайте ми някакъв съвет моля ви!!!Казва че намеренията му са сериозни.Или просто аз съм наивна,и вярвам сляпо.Налага ни се да се приберем за седмица до България и после пак да се върнем как ще понеса да спи с нея в едно легло.Боли ме и това ме убива.Толкова го обичам!

Коментари

1.   Каквото е писано - ще стане. Със или без твоята ревност. Даже така ти предизвикваш края по-бързо. Според мен този мъж не те взема насериозно. С теб е докато сте на път, но когато се прибере - пак ще е със жена си. Наивно е да вярваш, че ще зареже семейството си заради теб. Обяснението за дъщерята го доказва. А щом ти си му повярвала за това - той е преценил, че може да те заблуждава така, докато не намери причина да скъсате.

2.   Да не би да си въобразяваш, че ще зареже жена си и ще хукне с някоя 23 години по-малка? Би следвало от самото начало да си наясно, че ще бъде чук и чао и да не задълбаваш.

3.   Не си искала да се случи?Ами защо си го допуснала.....Нямаш право на каквато и да е била ревност, ти си избрала този път, тя му е супруга.....

4.   Не можела да го дели с жена му.. Абе я се скрий, лигло!

5.   Аз мисля че те лъже, и не би оставил жена си заради някоя 21 годишна. Та той е на 44 какво бъдеще можеш да имаш със него, а вместо да си намериш някое младо момче се занимаваш с глупости.

6.   Съгласна съм с горните мнения. Алтернатива няма. Ще го преживеещ. Толкова си млада още. Те първа ти предстои да срщнеш истинската любов. Ще го забравиш, ще видиш.

7.   Той не би оставил жена си заради теб поради една единствена причина- мисля че има сериозни чувства към теб, но страхът му, че си толкова млада и след 15 години, когато си във стихията си като жена, той ще е почти немощен 60 годишен чичодяд, не му дава мира. А жена му-Тя и без това си кротува и си има своя живот, той също, за какво ви е да се събирате. Ползвай си го и така, защото рано или късно ще срещнеш този от който твоя хубостник се страхува и тогава ще ме разбереш какво съм искала да ти кажа.
Але

8.   Дори и да успееш да го разведеш, повярвай, няма смисъл.Вие сте различни поколения и след време със сигурност ще съжаляваш за избора си.Природа, какво да се прави!

10.   Забрави за тази връзка! Не очаквай нищо от нея! Ако пък си решила да страдаш, избора си е твой!

12.   Е за такива като тебе трябва да гласуват смъртното наказание. Малки лигли, които ни съсипват семействата, не можела да дели,та ти изобщо нямаш работа в техното семейство, не те ли е страх,че някога и ти ще имаш семейство и същото ще ти се случи?

13.   И аз съм съгласна с № 8 .
Аз също бях в подобно положение 4 години. Накрая ми дойде акълът в главата и си взех живота в ръцете. Сега съм с момче което е 4 години по-голям от мене. Много се обичаме и държим един на друг. Дала съм му цялата си любов и получавам неговата. Сега съм истински щастлива и се радвам на живота. Казвам ти го от опит и знам, че ти е тежко. Но безкрайно съжалявам, че за тези 4 години с женения, не се намери някой да ми удари два шамара та да се опомня! Не си губи времето миличка. Млада си, живей си живота и бъди истински обичана! Пожелавам ти успех, късмет и любов!

14.   Относно коментарите мисля , че нямате ни най -малко право да съдите момичето ...Българска работа !!!Такива като нея разваляли семейства-я се осъзнайте в кой век живеем и къде са ценностните системи !Просто не съдетете момичето ,ако няма комерсиална цел да бъде с този мъж ..И пак предрасъдаци и от моя страна ..Българска работа !!!А на теб мацко бих ти казал гледай си живота ,не се откъсвай от средата (млади хора) и прави това , което ти самата искаш и смяташ за редно.Нека бъркам , но не вярвам че интерсите и разбиранията ви за живота на теб и него съвпадат ...Изрази като : "аз съм само твой ,доказва това )Ще страдаш момиче ,много ще страдаш ,затова се опитай да го игнорираш . Желая ти успех в живота и в любовта !
Любо