Не мога да го разбера
Накратко историята е следната : имах връзка с едно момче около месец, след което се разделихме и той се върна при бившата си няколко дни по-късно. През това време с въпросното момиче излязохме няколко пъти, а когато излизах с тях той не сваляше поглед от мен и само ми се буташе, пишеше ми, разпитваше ме дали вече имам друг човек в живота и т. н. По стечение на обстоятелствата те се разделиха, заради мен, защото той отново се върна при мен, а аз го позволих. Оттогава се срещаме, прекарваме голяма част от времето си заедно, правим секс, нормалните неща за една двойка, но ние не сме такава. Наскоро бяхме на рожден ден и всички ни питаха дали сме заедно отново, но и двамата запазвахме мълчание и само се споглеждахме. Сега той е с друго момиче, но отново търси мен и иска да прекарва времето си с мен. Лъже я, мотае я, само и само да дойде и да се видим и да прекараме времето си заедно както преди. Наскоро ми сподели, че няма да е още много дълго време с нея и иска да бъде с друга, но не ми каза коя е тази друга. Не знам как да го разбирам, принципно не ме срам да го попитам какво правим и дали изобщо имаме отново шанс, но ме е страх да не разваля всичко. Вие как мислите?

Коментари

2.   Момчето е от този вид "играчи", а ти си му удобната играчка, която когато си поиска опъва от време на време. Какво по точно не можеш да разбереш, като всичко е толкова ясно? Или по-скоро разбираш, но не искаш да си признаеш пред себе си(защото за мен е точно така). За мен цялата тази ситуация се обяснява в едно много просто изречение-Той няма абсолютно никакви чувства към теб и те използва, защото ти си прекалено 1. мекушава 2. наивна 3. резервна и сигурна играчка(да точно играчка си, навяваме и друга дума да употребя), 4. не задаваш много въпроси и отваряш краката бързо. Любов? Обич? Ако вярваш че той изпитва към теб такива чувства, ще затвърдиш мнението ми, че освен наивна си и прекалено глупава. Обзалагам се, че й уважение няма към теб и ще ти кажа защо... защото всеки път си затваряш очите и веднага когато сгафи с другите момичета си тичка при тебе, а ти не му противоречиш, не му отказваш, затваряш си очите, но за сметка на това си отваряш краката, потъпкваш си достойнството като жена и личност, давайки му правото да прави с теб каквото поиска. Ето защо и няма да те уважава, за него си изтривалката която задоволява сексуалните му потребности, в неговите очи си лесна, жената от която ще получи СЕКС, минетчета. Окей, не те обвинявам, ако искаш да се позабавлявате няма лошо, но ако търсиш нещо сериозно и връзка от този човек НЯМА как просто да я получиш разбери. Човекът е млад ///предполагам//, не се е наживял, сега му се живее, иска да опита от всичко, да натрупа бройки, мъж е-разбирам, но има едно космичесто НО... но позволявайки му това ти си изгубваш женското достойнство. Прочети какво си написала по-горе, вникни в това което си написала, събери си мислите и помисли в крайна сметка какво ще правиш оттук нататък. Съжелявам за това което ще напиша, с риск да те обидя, но ще бъда напълно искрена с теб-за мен всичко това което ти позволяваш и правиш ми граничи с леко к*рвенско държание и олекотено поведение. Ще започва нови връзки( и то пред очите ти) и зад гърба на другите момичета ще идва да те клати. Еми сори ама колко по к*рвенско държание трябва да имаш за да му го позволяваш? И реплики от рода-ОО ама тя от любов го прави, заслепена, ослепяла едвали не от любов по пича(и да за мен е пич, щото маняка си е осигурил секс играчката в случая ти, същевременно ходи и се лашка с други, пък ти си окей с това, реално човека не прави нищо лошо, след като си му е позволено що да не, нали като сгафи при другата веднага ти ще си му насреща винаги удобната. )Нищо не те оправдава, мойто момиче, то си от главата. Всичко си има граници, ти си човек, надарена си с чувства, но и с мозък, чиято функция е да мислиш с него. Момчето ясно си е заявило, че не иска нещо сериозно с теб, ти къде се буташ с мечтите си за любов и сериозност не ми е ясно. Като толкова пък не можеш без него, продължавай да му пускаш и си затваряй очите за очевадните неща, но не реви по сайтовете, че не те обича и ходи като цветарка при други момичета. Ще ходи ми, след като има една балама да му се връзва, що да не. Забавлявайте се, лашкайте се, дръжте се за тръпката, но не търси в него любов и сериозност. Защото едно от предпоставките за любов е именно уважението. А уважение към теб той няма, няма и да има защото както в моите, така и в неговите очи, ти си лесна жена, жената която може винаги да има, без да полага усилия, жената която веднага е готова да се разкрачи като проститутка, жената която никога не отказва и със смирение дава да й се потъпкват женските качества като гордост и дойстойнство. Да, приемам че понякога от любов, човек може да направи много грешки, хора сме все пак, подвластни сме на чувствата си, но си има морални граници и лимит. Да правиш компромиси в любовта добре, но да потъпкваш себе си и своите принципи и ценности(каквито ти нямаш, а трябва да изградиш като жена) вече граници с тъпизъм, наивност и к*урвенски манталитет. Разбери, не можеш да се държиш като момиче на повикване и когато той щракне с пръсти да те има, пък после да чакаш любов. За мъжа е важно да види че имаш някакви морални догми, че си сериозна мацка, която си държи на мястото, да си има малко респект като към човек и личност, да изпитва някакво чувство на страх че ще те изгуби едвали не, да си жена с гордо вдигната глава, жена с ПРИНЦИПИ, които ги отстоява. К*урвенца под път и над път, не бъди от тази проказа, а се стреми да бъдеш от онази рядко срещана порода на истинските жени, жени с главно Ж. Които, обичат, раздават се във връзката си, но ясно показват къде е мястото на мъжа, който разруши принципите им. Защото както се казва в една поговорка-От както секса е лесен за получаване, любовта е трудна за намиране. ;) А и нали знаеш и другата-Вълкът козината си мени, но нрава никога. Този кръговрат, ако продължиш да го позволяваш ще е вечен, а ти винаги ще си втората дупка на кавала//каквато и сега си де//, както и парцала, без дойстойнство. Междо другото продължавайки в този дух, спокойно можеш да заработваш на магистралата, то и без тва и тука правиш секс, без мъжа да има чувства към теб, там поне и някой лев ще взимаш//макар че достойнството е безценно//. Рядко, си позволявам да коментирам дадена история, но прочитайки историята ти, прозрях проблема на повечето момичета в днешно време, а именно в стремежа си да задържат някого, за*ебават личността си. А в повечето случаи този някой, нито ги харесва, нито пък ги уважава, най пък малкото ги обича, просто ги опъва и си задоволява нуждите. И не го съдя междо другото. Не е виновен този който яде баницата, а който му я дава. Човека си е пич, играч и си е направил схемата, омотал е една патка и си я лашка когато си пожелае. И от цялата работа той е печелившия и маняка, пък ти си чукаш главата по сайтовете. Ей тва е най-жалкото в случая. И това няма да спре, сега ще скъса с тая, ще те опъва пак известно време и пак при друга ще кацне, после пак при теб ще кацне и така и така докато не си начеше крастата и не намери момичето, което наистина ще обича, така както не обича теб. И накрая пак тука ще ревеш, що си си загубила времето с този човек. А той всъщност нищо лошо не е направил, просто ти си страдаш от глупоста. Така че или се вземи в ръце, преосмисли си държанието, вземи си поука от тази връзка или продължай да се чукаш с него, без обаче да ревеш тука че не те обича. ;)

5.   До коментар номер 2 : много си права,момичето е заблудено,но то няма опит в тия неща.Пожелавам и успех.
Аз самия много пъти съм бил игачка за някои жени,защото съм бил наивен.Не е луд тоя ,който яде баницата,а тоя който му я дава.Осъзнах това и сега бягам от жените с к*рвенско поведение.Пожелавам успех и на теб :)
м28