Kакво искат жените от една връзка???
Мисля че пропускам нещо... какво искат жените от една връзка??? Правя всичко възможно нещата да са наред и в следващия момент усещам безразличие. Когато реша да прекратя всичко, безразличието изчезва...няколко дни всичко е наред и после пак.!?!

Трябва ли да се чувствам използван?...(незнам...все едно да имаш кола да си свикнал с нея. В следващия момент тя се разваля и тогава усещаш колко е кофти да ходиш пеша). Какво да направя за да не седя като "фон", защото така се чувствам.

Коментари

1.   Хах или си с неподходящата или не даваш това което е нужно но в крайна сметка защо само ти да се раздаваш една връзка я правят двама души и като съвет ще ти кажа че ти просто не си с подходящата

2.   Няма значение какъв си, ако от отсрещната страна няма взаимни чувства....
Аз говоря от свое име, искам просто разбиране и внимание.Искам когато кажа,че се чувствам зле да не ми отговарят с "Ми кво да ти направя", искам когатосе чувствам уплашена да има кой да ме прегърне...
Това е внимание и разбиране...толкова просто, а толкова сложно за получаване...

3.   А би ли споделил на колко години си?

4.   Нека за момент да престанем да делим хората на "мъже" и "жени", и да помислим какво търси ЧОВЕК в една връзка (независимо дали го осъзнава или не). По принцип семейството (или любовната двойка) е най-простата форма на социална организация (казват му още "клетката на обществото"). Щом има ОРГАНИЗАЦИЯ, тя сама по себе си предполага, че двамата като двойка представляват нещо (качествено) повече, отколкото двамата по отделно. Т.е. 2 в случая е много повече от 1+1. Точно така, както клетките в човешкото тяло образуват нещо много повече отколкото е простото струпване на (същия брой) клетки. Защото двамата партньори вече са способни на КООРДИНИРАНИ ДЕЙСТВИЯ, един много прост и елементарен, но достатъчно показателен пример за което е пазаруването в голям хипермаркет, когато единият чака на голямата опашка, докато другия пазарува и за двамата - като резултат цялата "операция" трае много помалко време, отколкото ако само единият е отишъл на пазар...
Това е, в общи линии, целта на "голямата игра" - всеки да поразчупи егото си, да се отвори за другия, за да се слее с него, и двамата да образуват нещо много повече от "1+1". Това разбира се понякога е свързано с някои неудобства, компромиси и ограничения, но в края на краищата "печалбата" е за всички членове на "организацията". Така е и по отношение на отглеждането и възпитанието на децата, така е и когато единият гради успешна кариера, а другия му помага... после могат и да си разменят "ролите".
Така е от прагматична гледна точка, виж от романтична... всеки може да очаква каквото си иска, но в края на краищата също е валидно правилото, че ако смяташ в една връзка да "взимаш" повече за себе си, отколкото да "даваш" на другия - в края на краищата ще ти излязат сметките криви... "Давай, за да ти се даде!", макар и представа да си нямаш как и от къде ще ти дойде...
Та не е ли готов човек да "дава" и да прави компромиси - по-добре да не тръгва да образува двойки и семейства - разочарованията ще го дебнат отвсякъде.

5.   Благодаря на всички за отделеното внимание. На 26 години съм и от доста време не деля хората на мъже и жени. Установявам, че вече 10 години давам...давам и какво? Хората около мен се въплозват от това. Немога да разбера защо продължавам да го правя. Знам кога да прегърна едно момиче....но знам, че ако съм ентия подред, които го прави това няма да има никакво значение за нея....

6.   Под "да даваш" имам предвид "да даваш, без да очакваш нещо насреща в замяна" - давай заради самото даване и нека този те прави щастлив, а не това дали и ти ще получиш нещо и какво... Настроиш ли се позитивно, започнеш ли да обичаш другите безусловно, без да искаш и очакваш от тях - тогава със сигурност ще започнеш да привличаш към себе си ПОДОБНИ на новото ти мислене хора. Не е лесно да се постигне, но не се отказвай! Само който дава искрено и безрезервно е истински щастлив (кандидати за взимане винаги ще се намерят...)
Смятам, че много полезни за теб биха били книгите на Вадим Зеланд.

7.   Разбирам за какво ми говориш.
Във вбокса има една песен "Умението да обичаш"...... жалко, че текста на песента се различава от реалността, която виждам аз. Ще ми трябва доста време за да го приема.
Проблемът е, че отскоро съм си дал сметка за това, което ми казваш и ми е трудно да го осъзная. Винаги в в главата ми излиза въпроса "КАК".
Знам, че всичко опира до вътрешната нагласа. За момента не съм в състояние да чета книги. Немога да запонмя...да осмисля това, което съм прочел. Главата ми е буря от мисли и въпроси, които трудно ме оставят намира. Пуснах тази тема с надеждата, че ще реша проблем, който ще ми даде смелост да продължа напред.....

8.   Вместо да търсиш отговорите тук,поговори с мацката ти...най-вероятно те е приела за даденост и за това седиш само за "фон" можеш да я подразниш малко,бъди недостъпен,излизай с приятели,не и угаждай за всичко,нека да се почувства малко на твоето място...:)успех

9.   ДО автора:
Аз бях тази,която те попита за годините.
Мога да ти бъда майка,имам голям житейски опит и виждане в/у нещата за младото поколение.
Според мен ти си адски възпитано и добро момче,и чалгаджийските момичета няма да те разберат и ОЦЕНЯТ.
За съжаление...само те ИЗПОЛЗВАТ.
Моят съвет ще бъде :Не се обвързвай с тях, А,хубаво ги прецени.
Не им давай да ти харчат паричките !!!
Все ще се намери подходящото момиче за теб.
САМО НЕ БЪРЗАЙ !
Поздрави: РОСИ РОС