Съсипа ме
Знам, че не съм първият нито последния с такъв проблем, а той е че се влюбих в момиче, което не ме харесва. Пет месеца страдах, пет месеца тичах след нея, но тя и така не ме оцени. За тези месеци се опитвах всячески да и угаждам, а тя постоянно се опитваше да ме нарани. Всеки път, когато казвах че я обичам се смееше подигравателно и ми казва:"Ше ти мине ". Но най-много ме нарани тфа че не искаше нито да си тръгне, нито пък да остане с мен. За нея бях поредната играчка, с която се подиграваше, но за мен тя беше специална, за мен тя бе всичко, но тя и така не искаше да го разбере. След като опитвах и опитвах да я впечатля, но без успех. Аз реших, че по-добре да страдам много повече без нея, но да запазя малкото ми останало достойнство. Та въпроса ми е дали да продължа без нея или да се опитам отново?

Коментари

1.   Еи брато вземи се в ръце, зарежи я тая и си потърси момиче което ще те отцени! По добре да страдаш известно време по нея отколкото да продължи да се подиграва с теб, а ти да страдаш повече и повече!

2.   Извинявaй , но кaрaм нaпрaво- ти си от ония лепки , които жените не понaсяме! Не билa те оценилa?! Покaзaлa ти е ясно , че нямa нa кaкво дa се нaдявaш , кaкво дa оцени точно...някaкъв дето се лепнaл кaто дъвкa и нямa отръвкa?! Когaто ти кaжaт НЕ , знaчи е не! Точкa!
Нямa кaкво повече дa " опитвaш " , стaвaш още по- жaлък и нежелaн в очите и. Нaучи се себе си дa обичaл и увaжaвaш , никоя женa нямa дa ти подaри сaмоувaжение! Трябвa дa се потрудиш сaм зa него , и никоя женa ( увaжaвaщa себе си)нямa дa спре дори зa секундa дa се зaмисли дaли пък дa не опитa с тaкъв.

3.   Още в първото изречение си написал, че тя не те харесва. Даже много време си загубил при това положение. Много е болезнено, обаче чувствата са нещо, което не зависи от волята ни. То по-лошия вариант е да си с нея, а тя да не те обича.

4.   Напълно убеден ли си, че момичето не те харесва и само си играе с теб? Защото и аз съм влюбена в един и преди когато той също ме харесваше и правеше всичко за мен аз се държах гадно и се правех, че не ми пука за него, ама аз си имах причина най добрата ми приятелка го харесваше и аз нямах възможност просто да бъда с него ии за това се държах гадно...Не знам може и да те харесва, но може и само да те разиграва!

5.   Ей, номер 4, не заблуждавай пича! Нещата са пределно ясни, мацката не му се кефи и толкоз! Колкото по-рано го осъзнае, толкова по-добре! Тя дори може и да не се е подигравала с него, просто от гледната точка на влюбения нещата изглеждат така. Виж какво, момче, тези неща си стават от само себе си... или сте заедно, или не! Вие не сте и толкоз. Приемаш и продължаваш! Убеден съм, че ще срещнеш момичето за теб, както съм убеден, че това ти звучи изтъркано, но съм убеден и че много скоро ще се убедиш, че не е :) Успех!

6.   От автора:благодаря за съветите и съчувствието, а относно номер 2. Не мисля, че съм се държал като лепка, а се опитвах да и покажа, че не ми е безразлична, и че ми пука за нея

7.   Дап. Без ташак.

Мисли си, че те е нокаутирала, ма шафрантията не знае, че ти си готов за втори рунд (колко е тъпа само, хи-хи).

Ставаш пак на крака, и се хвърляш на колене - тоз път и предложи годежен пръстен. Бонус точки ако се разплачеш. Така ептен няма да ти устои.

8.   "Аз реших, че по-добре да страдам много повече без нея, но да запазя малкото ми останало достойнство. ", но след малко "Та въпроса ми е дали да продължа без нея или да се опитам отново?"
Пич, ти не си решил нищо! Не мисля, че ти трябва мнение от интернет, за да вземеш логичното решение.

9.   Не те е тя съсипала, а ти си се съсипал сам. Не винаги любовта е споделена, и щом не е - не трябва да настояваш. "Опитвах се всячески да й угаждам, да я впечатля" - това значи, че просто ти не знаеш още какво е любов и тя го усеща. Не се занимавай повече, а си прави изводите - когато човек обича, той може да живее и сам (а не постоянно да изтъква любовта си), но задължително трябва да тежи на мястото си, което на теб не ти се получава.

10.   Главата горе, стискай зъби и напред! Изтрий я от живота си, както и ти изчезни от нейния, все едно е умряла, без да се правите на приятели, без да се унижаваш повече, достойнството е много по важно от която и да е кифла!

11.   Авторе, и аз съм минал по тоя път, само че при нас ролите бяха разменени. Момичето ме харесваше много, известно време дори бяхме заедно, но един ден аз я изоставих, просто не я обичах. Макар, че го направих деликатно, тя го понесе тежко. След време момичето се промени много, разбира се в положителна посока. Сега аз започнах да я харесвам, опитах се да си я върна, но явно бях закъснял... Затова те съветвам да се дистанцираш за известно време и направи така, че тя да съжалява, че те е отблъснала. И запомни тези максими -"В любовта винаги има надежда" и "Във война и в любовта всички средства са позволени. " Желая ти успех!

12.   Мен са ме харесвали хора,които не харесвам .По добре да се изясни честно с теб ,отколкото да се подиграва.