Боли ме от държанието му
Постоянно се караме. Или поне той. А боже би и аз, незнам. Постоянно ме обвинява, никога не се извинява, за нищо, винаги аз съм тази, която трябва да се огледа и да види грешките си, а той никога. Напоследък се отдръпвам, започвам да сънувам странни неща, започвам... незнам. Имах гинекологичен проблем, не беше до мен, гледаше да не говорим. Като ми е зле за нещо, казва че щяло да ми мине и ако искам да поговоря с него казва да не мисля за това сега. Доста често точно преди да излезем спира всякаква връзка с мен заради мъничка дрязга и аз трябва да му се бутам и да му звъня като луда, за да го убедя да се видим, въпреки, че не аз съм го направила. Има мнужда от любов, но ми се струва, че не се усеща какво мже да изгуби. Много често ми казва, че ще спре да ми обръща внимание, за да му тичам след гъза едва ли не, защото трябвало да се боря... До колкото знам вече съм се преборила за него, от сега нататък трябва само да го обичам... Ако и сега трябва да се боря, то значи този човек никога няма да е "мой".
Треперя цялата... Май съм се лъгала цяла година, че този човек ме обича. А може би греша.

Коментари

1.   Да, трябва да се бориш за него. И той трябва да се бори за тебе. Но май не го прави. Когато имаш проблеми и не ти е добре трябва задължително да е до тебе, но и това не прави. Като се разделите ще разберете дали сте били един за друг. Дано не съм прав, но...

Ale

2.   И за всичко това е виновен той,нали?

3.   Каква борба Бога ми! Борба с кого и в името на какво ...?!
И кога ще дойде ред на времето, в което трябва да сте щастливи заедно, че не ми е ясно ....

Изпадала съм в подобно състояние. За себе си съм го кръстила - синдрома на мръсното коте. Котето има нужда от любов и внимание и се бута в краката на човека, който не иска ни да го погледне ни да го погали, че го и подритва от горе на това.

Имай малко вяра в себе си и се уважавай повече. Ако не ти харесва как се държи с теб, не допускай такова поведение.

Колкото и да ти е трудно, не си губи времето с човек, който явно или не иска да е с теб или разбира любовта като някаква вечна драма и мъка. Време през, което можеш да бъдеш и щастлива и спокойна.

4.   Зарязвай го този тъпанар, нека си намери жената която ще тича след него и това ще е най-много някое куче ако си е закачил салам за джоба.Махай се от него и не го мисли, ще видиш че много скоро той ще тича след теб.

5.   Ако още четеш коментарите-дай по-вече информация.Семейство ли сте и от кога?Горе долу възраст,или деца?Може би още някой е бил в това положение.Аз лично мисля,че не една и две жени са преживели подобна история.Напиши ми нещо по същественно и аз ще споделя с теб всичко което ми се случи,изживявайки тази натрапена ми от друг душевна рана.