Здравеите.Аз съм момиче на 15 години.Преди близо 9 месеца се запознах по интернет с момчето което сега толкова силно обичам и искам да си върна.Той е на 18 години и както се досещате тази година е абитуриент.За мен той е идеалният,принцът на белия кон,за който всяко момиче мечтае.За него аз също съм такава или поне бях преди да направя една огромна грешка.
Всичко започна на 13 септември 2006.Още в момента ,в който той ми писа по скайпа усетих,че това ще бъде първата ми истинска любов.Чатихме цяла вечер и си уговорихме среща на другия ден,Тя мина чудесно и така от среща на среща ние се влюбихме.Той идваше понякога в училището ми,аз ходех в неговото,ходехме на дискотека на кафе,дори бяхме заедно на екскурзия и там за пръв път правихме любов.Изкарахме и един незабравим свети Валентин.Е имаше и моменти,в които се карахме и един от тях беше когато завистливи хора искаха да ни разделят когато ми казаха,че освен с мен,той ходи и с други момичета и само ме използва,но се оказа че всичко е било лъжа и пак бяхме щастливи.Да всичко беше толкова прекрасно но имаше една малка подробност заради която се разделихме:аз нямах свободата която той имаше и сигурно вече се досещате че това означава че въпреки че живеем в един град ние се виждахме около 2-3 пъти в седмицата,дори е ималои седмици през които да не се видим нито веднъж.Да това беше единствения но огромен проблем между нас,а ние бяхме толкова влюбени и мисля че сега още сме.Майка ми знаеше за момчето но не можех да я навия дя ме пуска да излизам до по късно и по често,незнаех как.Аз страдах много от това и виждах че и той страдаше и ето че един ден след дълги размишления,придружени със сълзи му изпратих съобщение по телефона(защото не можех да му го кажа в очите)в което пишеше че ще бъде по добре за нас ако се разделим за известно време докато аз ще имам по голяма свобода да излизам и така да можем да се виждаме повече(имах предвид за време от около 2 месеца)но тои прие това за прекратяване на нашите отношения.След няколко дена осъзнах колко ми липсва и че няма да мога да живея без него и му изпратих друго съобщение,в което написах това.Тои ми изпрати съобщение в което пишеше че ако искам да се видим да отида вечерта при тях,толкова много исках но не можех.И така вече сме разделени от близо 2 месеца но още го обичам и мисля че и тои мене.защото онзи ден си писахме отново по скаипа,откадето започна всичко и тои ме попита кога ще му отида на гости,но и този път му казах че не мога а тои ми каза"завинаги ще си в сърцето ми но е твърде късно за нас"И сега наскоро му казах че съжалявам че съм такава кучка но тои не ми отговори нищо.А колко искам пак да се съберем.Моля ви даиде ми съвет има ли според вас някакви шансове да се съберем пак и да правя ли опити да си го върна или да се опитам да го забравя въпреки че нма да мога.Моля ви даите ми съвет как да си го върна или как да го забравя.Благодаря ви предварително:)

Коментари

1.   Много готина история,и разбира се,че трябва да продължиш да се бориш за любовта ви.Но ако ще говориш с него за това не го прави по скайп или смс-и,а на 4 очи,това е моя съвет ;)

2.   Всичко е пред теб, особено любовта. Мисля , че и да се съберете, няма да е същото. Давай напред, истинската любов ще я опознаеш в по-късен етап от живота ти.

3.   благодаря ви за съветите!ще се радвам на всяко мнение и съвет оставени от който и да е

4.   Знаеш ли, кукло, в момента аз съм на кръстопът, на къкъвто си и ти, но моето е малко по-сложно - ние просто нямаме бъдеще заедно, въпреки че не можем един без друг. Но теб бихте посъветвала да се бореш за това момче. Може да не е той човекът, с когото ще останеш, но поне няма да съжаляваш, че не си опитала. А знае ли се! Може завинаги да останеш с него. Нямай прекалено големи очаквания, но и не губи надежда. Каквото трябва да стане, ще стане. Бъди силна, срещни се с момчето; говори с родителите си, а не е лошо да им покажеш, че могат да ти имат доверие, независимо до колко ще стоиш навън. Желая ти успех и дано съм ти помогнала.

5.   благодаря и за този съвет и аз те желая успех

6.   Мила бори се дори и да не излезе нищо, защото ако се предадеш още в началото както аз, ще съжеляваш както аз съжелявам че дори и не опитах.

7.   Не знам какви точно са ви (били) отношенията, но мога от личен опит да споделя, че аз съм моче на 18 години, и на този етап от вижота си не търся нищо сериозно, смятам че и той също. Прави си изводите, ако те обичаше истенски той щеше да се съобразява с теб и нямаше да те вика вечер у тях, въпреки че мн добре знае че няма да те пуснат.

8.   Аз имах същия проблем бях на 13 може би на 14 години когато се запознах с момче което беше 5 години по-голям от мене аз нямах също тази свобода за която ти споменаваш с своята изповед! Късахме сабирахме и всичко се повтаряше. Но явно съдбата е била богословна към нас и сега пак сме заедно! Моя съвет е да се бориш за любовта си щом смяташ че и тои изпитва нещо кам тебе. Пожелажам ти успех

9.   Знаеш ли историята ти е много забележителна! И аз бях така познавам се с приятеля си вече годеник много от малка майка ми и майка му са като сестри. Когато бях на 14 имахме един незабравим ден, в който той говореше само с мене макар да имаше над 20 човека. Беше споделил на брат си, че е влюбен в мене. Казах си нееее, глупости той е 10 години по-голям как може 24 годишен да се влюби в 14 годишна, но след 4 години го осъзнах. Сега живеем заедно, споделя ме едно легло, един живот той е невероятен макар и да е по-голям. Винаги ме разбира и разбираше, когато неможех да излизам вечер. На лято ще имаме сватба той има син 10 години по-малък от мене. Знам, че звучи ужасно, но ужасно го обичам, а той също. Щяхме да бъдем много по-щастливи, мила както си била ти отначало, но не стана бях бременна, но съдбата реши, че няма точно сега да имаме бебченце ии на 2-рия месец падна. Преживях го тоста тежко, обвинявах се, обвинявах и него мислих, че щом той има дете ии не му пука, но изобщо не беше така. Сега сме щастливи и харесвам живота си. Имам само един съвет към тебе: говори с него, това е най-доброто лекарство. Желая ти да се оправят нещата между вас, да има по-голямо разбиране и да сте много щастливи! Успех.. :)

10.   Бори се за любовта! Когато бях на 15 тръгнах с момче доста по голямо от мен (7год) и имахме същите проблеми. Незнам как, но 4 години сме заедно. Имам да уча още 5 години за висше и мислим да имаме семейство. Успех...