Ще се стигне ли до раздяла?
ЗДРАВЕЙТЕ!
Не знам какво да правя... с мъжа ми постоянно се караме а сме женени едва от две години. От началото той се държеше много лошо с мен-не ме уважаваше, обиждаше ме, лъжеше ме често и мисля че ми и изневеряваше... за всичко това бях сляпа и глуха, до преди два месеца вече не исках да ме прави на глупачка. Сега дори най-малката грешка от негова страна ме подлудява, сещам се за предишните случаи става скандала и така всичко започва от начало. Той само ми казва, че няма как да ме търпи и щял да се раздели с мен. Моля ви дайте ми съвет как да постъпя. Благодаря предварително

Коментари

1.   Мисля, че ти страдаш от някаква нервна болест или хормонален дисбаланс. Провери си задължително хормоните - полови, щитовидна жлеза, защото поведението ти не е логично и нормлано. Виж да не си бременна или дали нямаш поликистозни яйчници.
Мисля обаче, че сте пребързали с брака или имаш нужда от почивка или лечение преди окончателно да се разведеш, защото така определено не можете да живеете. Много ти препоръчвам курорта Нареченски бани, където се лекуват нервно болни жени като теб. Освен това си виж работата - много ли работиш и ако е така - намали темпото. Увеличи въглехидратите в храната си (ще те направят щастлива и по-спокойна) и спри всякакви диети - ИЗЛИЗАЙ НАВЪН, увеличи спортната дейност и СЕКСА. Не смятам обаче, че имаш някакви особени проблеми или, че мъжът ти ти бил изневерявал, просто си нервна и нещо ти куца в живота - СПИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОНЕ 8-9 часа на ден и релаксирай. Ако трябва се прибери временно при вашите. Бори се за брака си, няма какво да губиш иначе - ако не става, ще се разделиш, но ако не си пробвала всичко, ще съжаляваш

2.   1, каква болест, като почнете да ми говорите така наизуст направо ме убивате. как пък разбра от един пост? Просто и е писнало на жената, трупала е всичко и изведнъж просто е избухнала, изгубила е доверие и т. н.

Мисля, че точно това е проблема, няма доверие помежду им. А знаете, че в една връзка няма ли доверие, просто дните и са преброени.

3.   Като те обижда и не те уважава, ти какво правиш там?
Какво по-точно искаш да спасиш, и защо?
Ако имаш един ден дете, да страда и то ли...

4.   Благодаря на 1 за съвета. Наистина съм много ангажирана и спя по 4-5, понякога 2-3 часа за едно денонощие благодаря отново

5.   4, ами сама си прецени кое ти е по-важно - семейството и здравето ИЛИ работата?
Правиш ли му свирки на мъжа ти? Правиш ли му изненади, романтични вечери с обстановка и атмосфера? Ако се държиш мило, създаваш уют в къщи и правиш така, че да се прибира с удоволствие, трябва да е абсолютен идиот за да се държи лошо и да рискува да развали всичко това. Не забравяй, че в една връзка или брак участват ДВАМА, и двамата са отговорни за нея. Ако всеки обвинява другия, а самият той нищо положително не прави - накрая неминуемо всичко рухва.