Дайте мнение
Въпросът ми е такъв: Ако един мъж около 40 ,женен от 18 г. , с 2 големи деца, 10 г. седи в др. град -работи там и се прибира при семейството си само събота и неделя, после се прибира вече в града си,но почти веднага си намира приятелка,с която е вече 4 години-споделя с нея много и я уважава,търси я-поне 1 седмично като е зает,а когато е по-свободен и по-често,не мога да разбера този човек обича ли жена си,или обича любовницата си,или не обича никой,или обича любовницата ,но държи на децата си,или просто се развлича,,..кажете

Коментари

1.   Обича себе си! :)

2.   Човека си поддържа извънбрачната връзка, като не иска да вреди на семейството си и конкретно на децата.
Замисли се на празниците с кой си прекарва времето и ще разбереш кого обича и цени повече :)

*Syndrome

3.   "Просто се развлича" ... ТИ го каза.

4.   Не е влюбен истински! Просто съчетава задължението с развлечение.

5.   Е, на този въпрос /ако въпросния мъж си ти/ ще трябва да си отговориш сам. Достатъчно зрял си.

6.   Жена съм..

7.   Никого не обича. Истории от типа Биг брадър фемили...

8.   До номер 2: Защо като не иска да вреди на семейството си има връзка от толкова време-значи не обича жена си !,,--дай си по-подробно мнението,моля-виждам , че отговаряш смислено по мн теми--и честно ,моля авторката

9.   Извънбрачната връзка не значи, че не обича жена си или поне ако ясно не е показал, че новата връзка е по-важна за него.Любовницата може ми си я "ползва" (да, звучи грубо) за забавление или допълнителни креватни преживявания.А това, че ? обръща малко от малко внимание е по-скоро за да не я загуби.Ти като жена не би искала да се чувстваш използвана, същото е и при нея и затова вероятно господинът отделя време и на нея.
Препрочетох историята ти и личното ми мнение е че въпреки връзката си с друга жена той все още държи на децата си.
Има го и варианта ако има семейни проблеми да се утешава при друга.Но все пак си мисля, че просто се развлича с нея.

*Syndrome

10.   Авторке

Ето го отговора на въпроса ти, ти си го написала - "търси я-поне 1 седмично като е зает,а когато е по-свободен и по-често".
Лично аз, момиче, което обичам, ще го търся повече от веднъж седмично, колкото и да съм зает. Ще го търся всеки ден.

Ale

11.   Този човек се грижи за децата си, уважава жена си и обича любовницата си. Нещо такова е май.
Ралф

12.   Благодаря Ви много , че отделихте време за въпроса ми
Авторката

13.   Лъже и двете, обича себе си.

14.   До авторката:
Този мъж ....отдавна не обича жена си !!!
Любовница/приятелка/за развлечение,т.е.жена на 49 г.......
Никога не бих изтърпяла забежките, на този самовлюбен ..мъж.
Пълен боклук !!!
Росирос

15.   росирос до синдром:
Хайде стига вече с тези клишета"с кого прекарваш празниците и кой обича,кого цени ??? Празни приказки !!!
Който има любовник/ца, стоейки в къщи "ПО-ПРАЗНИЦИТЕ "...
Мислите му/и................. са ........ддддрууугггааадддееееее. ЗА ЖАЛОСТ,НО ФАКТ !
до АВТОРКАТА : Знаеш ли кога ще стоя с години при такъв ....
женкар....Никога !!! ООправи си живота ,докато не си посърнала съвсем !!! УСПЕХ !!!

16.   Не се карайте - човека обича само себе си, а иначе кого обича ли? - Нито една от двете - само себе си!!!!