Увлечена съм по колежка, помощ!
Здравейте. Пише ви едно наистина объркано момиче. На 21 съм, уча в престижен университет в България. Усещам страшно силно увлечение по своя колежка... Чувствам се нелепо. Имам прекрасна връзка с момче, вече от почти 3 години. Не съм усещала липси във връзката си. Но съм луда по нея. Близки сме от около 5 месеца. Наистина много близки. Само че мисля, че не е само приятелство. Тя е невероятен човек, има всичко, за да допълни мен като личност. Страшно красива е. По онзи нежен, естествен и ненатрапчив начин, който почти е изчезнал в днешно време. Никога преди не съм се заглеждала по момичета, дори трудно намирам някоя жена за красива. Но изгарям от желание да я докосвам, целувам, да опозная всяка част от тялото и душата на това момиче.
Господин Фройд би се хванал за главата с мен. Нямам травми с момчета от детството, не съм била насилвана. Имам страхотно семейство, не съм имала някакви психически или емоционални кризи. Изглеждам нормално, казвали са ми, че съм "секси". Не съм си падала по "мъжки" неща никога. Смятам хомосексуализма за нещо вродено, но тук всеки си има мнение. Не вярвах, че подобно нещо може да се случи на мен. Споделяла съм на приятеля си колко ми е близка и колко я обичам, но той не подозира, че я желая по всякакъв начин. Тя ми е споделяла за една връзка с момче, но преди 4 години. От тогава е сама. Веднъж ме целуна по врата и това беше най-еротичното нещо, което съм изживявала в целия си живот. Не мисля, че е безразлична. Не мога да оставя всичко и да се спусна в нещо такова, но не мога и повече да търпя. Не мога да я изгубя. Много време се колебаех дали да попитам непознати хора, но днес я сънувах отново и просто не спирам да мисля какво да направя вече цял ден...

Коментари

1.   Господин Фройд е бил адски щастливец и е имал невероятния късмет да живее във времена, когато мъжете са били мъже, а жените са били жени. А в шибаните времена, в които живеем ние, човек не знае мъж ли е, жена ли е, хомо- ли е, би- ли е, метро- ли е или е уни-! Не знае какво да очаква от себе си, не знае какво да очаква от другия! Забършеш нещо, а то се окаже не човек а енергиен вампир, при това - педерунгел!
Е как да не се гръмне човек! Е защо да живее?
Идва ми да се хвърля от покрива на някой небостъргач, и докато летя надолу да крещя с всичка сила: "НЕ-Е-Е-Е-Е-Е-Е!!!!!"

2.   Бих искал да се свържа с теб, но не знам как. Самият аз не мога да определя сексуалната си ориентация на 100%., така че мен темата за вродеността на хомосексуализма живо ме интересува.

Като малка усещала ли си момчетата да са ти интересни, да харесваш някое момче? Идеята ми е - да не би да си лесбийка или бисексуална по рождение, но едва сега да го осъзнаваш. Защото вариантът, който остава е да си станала бисексуална, което би противоречало на възприетата теория. Впрочем, гаджето ти възбужда ли те в леглото? Изобщо, според теб имала ли си признаци преди да си паднеш по колежката, че може да си би?

Възможно ли е гаджето ти да не ти дава нужната емоционална подкрепа и да я търсиш на друго място?

Освен това, защо колежката те е целувала по врата? По принцип жените се целуват една с друга приятелски, но тя ти е колежка? А и по врата? Малко странно.

3.   Каниш я във вас :)) да гледате някой филм или нещо друго :))) изпивате по няколко големи и действаш :))) успех :))

4.   Решението е страшно елементарно. Правите си една тройка с приятеля ти. Хем на тебе ще ти е гот, хем на нея, хем на приятеля ти. Всички хепи и доволни.

6.   Коментар 1, подкрепям с две ръце решението ти за хвърлянето. Дерзай!

7.   И лесбийките са хора ;)

8.   Момиче съм.Имам връзка с момиче,което си има приятел от 3 години.Толкова сме свикнали вс да е така както ни казва обществото,че ни е срам от чувства..срам ни е да сме щастливи??Как обичаш приятеля си като гледаш други?Ще ти се случи пак.Ами като се омъжиш ще търсиш момичета в сайтове за запознанства.Гарантирам ти. По-добре пробвай с това момиче сега и бъди наясно със себе си дали си би,отколкото след 10 години с дете в ръка да се заглеждаш по комшийката и да искаш да пробваш с нея дали е красиво или не.Успех!

10.   Номер 1, хомосексуалността си съществува от край време ехеееее от много преди времето на Фройд. Просто хората не са били открити, нямало е интернет и са били предпазливи от хора като теб.

До авторката, надявам се вече си наясно със себе си. Интересно как ли се е развила историята ви :)

11.   Народът съвсем лудна - все повече хора даже вече не знаят мъже ли са, жени ли са или са нещо друго. Чудя се това дали се дължи на влизането ни в ЕС или на вродена неадекватност, която при много хора избива на повърхността в най-трудните времена.

12.   Трябва да го направиш! Успех