Как да го накарам да има отново интерес към мен
Значи, моята история е следната...
9 клас съм и тази година се преместих в едно даскало.
Харесах си едно момче от същото училище, той е 10 клас, само че той е ром, той в първите няколко дни беше мил, покани ме да излезем след училище, аз естествено се съгласих. Излязохме, черпи ме, говореше мило, след няколко дни обаче стана студен, взе да се държи грубо, аз му писах доста често във фейсбук, как е какво прави. Защо се държи така, той взе да ме обижда и тнт. После каза че иска секс, аз първо му казах че не искам, той се расърди а аз след няколко дена му писах че искам а той ми отговори че вече не иска. Аз не спирах да му досаждам, той взе да се ядосва, да ме нарича курва... А преди няколко дена взе да се закача с мен, да ми говори за секс, да ме гледа палаво... Писах му в пак какво му става, той само прочита и не ми отговаря, прави се на интересен май, но аз го харесвам много, обожавам като ми говори и като ме гледа така палаво, в един момент е перверзен в друг е груб и ми се присмива, помогнете, кво иска този човек, дали е възможно да ме харесва а да се прави на недостъпен???

Коментари

2.   Да бе! Така се държат всички лудо влюбени! Толкова ли не ти стига акъла да видиш, че тоя се подиграва с тебе? Как не се е съгласил да те мине само не знам. Толкова ли сте прости. Никакъв интерес няма към тебе освен да се изгаври като повечето "братя".
S. A. D.

5.   Държал се 3-4 дена мило и после искал секс! Му-ха-ха-ха! По-скоро си плаче за кастрация тоя пич!
По-добре с мангали хич не се разправяй! Циганките раждат на 12! Което значи, че забременяват на 11, а сигурно се чукат от 10...

6.   Ами не, не те харесва. Просто се привлича физически от теб, но мисля, че дори и физически "не те поставя на пиедестал" - ако мога така да кажа, че да не прозвуча грубо.

Не си мисли, че отвратителните неща за ромите са мит!

А и да не беше ром, не трябва да се оставяш на такова отношение от мъжете!

Започни да цениш и уважаваш себе си и незабавно прекрати контактите си с този човек!

Общувай си с хора от твоята интелектуална и социална среда!

7.   спрях да чета само като каза, че е ром! - после продължих да чета просто от любопитство и разбрах, че не съм сбъркала. Не съм рацистка, но ако искаш до година вместо да ходиш на училище на дундуркаш бебе (та) и да живееш в някой катун стой си. Очевидно с цигански тарикатлък и правейки се на печен той те е впечатлил, но моля те момиче бягай преди да е късно.

8.   не можеш :-) не виждаш ли, че той няма чувства, че не те уважава и харесва, а само си играе и четка егото с теб? чак ми е чудно, че не те е изчукал.
изобщо не се занимавай с тоя, забрави го.

9.   А родителите ти как ще го възприемат този твой възлюбен?

Значи, за мен ромите не са мили, а мазни и подмолни. Прави разлика.
Нищо хубаво няма да видиш от циганин.
Това не са хора.

12.   Зарежи го ясно е, че иска само да те използва и да те зареже. Плюс това е циганин и е по - добре да си нямаш работа с тях!

14.   Мда добре, че си 9 клас, поне оправданието ти е че си още малка и наивна и не осъзнаваш, че този боклук те използва и върти на малкия си пръст. Я не се занимавай с такива отрепки ако имаш поне маалко себеуважение!

15.   Толкоз ли се свършиха българските момчета, че баш Сиганчето хареса, бе Моме ;)?

16.   Виж миличка, в момента съм в същото състояние, в което си и ти.. Абсолютно същото. Циганин-българка. Факт е, че когато циганин спи с циганка трябва да се оженят, виждала съм много такива случаи. А когато циганин спи с българка, не се случва нищо. Затова ни искат, и затова двете с теб сме хлътнали :д и аз съм 9-ти клас и се занимавам с циганин в 10 клас. Голяма грешка е, по добре спри дотук.. Аз не спирам, защото не мога, но си го поставям като цел. Всичко е само заради секса, а спиш ли с него, ще хлътнех много повече.. Правят го без презерватив, правят ти деца, груби са, бият те, обиждат, целуват те.. Непостоянни са. Уж те искат, а после те отблъскват и ти хлътваш още повече.. Лъжат те много :д Един съвет от мен, просто недей.. НЕ започвай, момиче това ще свърши гадно :)

18.   Защо се унижавате така бе деца:(? Защо???

19.   номер 18 - какво бе деца?

20.   На 16 сте деца за мен. Имайте достойнство. Да се влюбиш, да се забавляваш, да флиртуваш, да се целуваш и прегръщаш е едно, но съвсем различно е да се предлагаш, да правиш секс и да се оставяш да се гаврят с теб, защото си лабилна - ТОВА Е УНИЖЕНИЕ!!! Особено за непълнолетно момиче, което още не е на ясно със себе си и приоритетите в живота. Не си причинявайте това, защото като станете възрастни (пълнолетни) ще имате ниска и деградивна самооценка за себе. Особено, ако сте интелигентни, на моменти ще сте отвратени от себе си.