Не ми позволява да правя секс.
Здравейте, пише ви момче на 20 години.
Имам голям проблем. Не мога да правя секс.
На 20 години съм а съм девствен. Проблема за това е, че приятелката ми е 16 годишна и е в Англия, аз съм от България. Тя иска да отида при нея, но от край време съм ужасно зает и не мога. Та.. Направо по темата. Говорели сме за това, аз имам една доста секси съученичка и от край време и двамата не сме безразлични един към друг. Проблема е там, че приятелката ми не иска секс. Не е готова и в същото време не ми дава. Знам че изневярата е лошо нещо, но имам нужди и не мога да я чакам. Тя ми казва, че не ми е забранено но ще изгуби доверието ми и такива. Постоянно ме кара да се поставя на нейно място, но тя трябва да се постави на моето за да види, че на 20 години, аз имам нужди и не мога постоянно да се самозадоволявам защото тя не е готова. Не бързайте с грешните преценки за мен, обичам я страшно много и ще чакам ако трябва десет години още. Не искам да й изневерявам, но вече не издържам. Какво да направя? Моля да пуснат тази тема..

Коментари

1.   Обичаш я, ако трябва ще чаакш 10 години, но същевременно не можеш да чакаш? ! Пич - подреди си мислите в главата, остави англичанката и започни да оправяш мацките в града, защото от това, което си написал си правя извода, че само секса ти е в главата и че факта, че си девствен те комплексира. По-добре го направи, за да се похвалиш на приятелите ти и да се кротнеш. 10 години едва ли ще издържиш. И как си на 20 години, а още си ученик? !

2.   Какво ще дириш в Англия?
Не си губи времето с това момиче, което със сигурност опитва да те командори.
Ако бях на твое място - хващам някоя друга и си оправям нуждите.
На 16години едва ли много ? пука дали имаш или не нужди.
Било лошо изневярата.... ами щом не иска да ти даде, кво да правиш?
Търси си или направо с тази съученичка правете там нещата.
Лек ден

3.   Хаха, а ти самия не можеш ли да бъдеш малко по дискретен?

4.   Жена съм и като ви слушам мъжете как расъждавате.... нужди... ми то на секса гледате като на пикаене, хубаво ще се изпикаш така да се каже, а после какво ще го правиш препиканото момиче а? !? Способни сте на всичко за да си задоволите нуждите/както сам го наричаш/, без да мислите за последствията-безплатни обяди никъде няма

6.   "Не ти е забранила" Че изрично ли трябва да ти каже да не ч**аш други ? Като имаш нужди скъсай с приятелката си, тогава прави каквото искаш с другата. И как си на 20, а ти е съученичка ?

7.   Ти пък кво и даваш обяснения бе мен... чукай си смело докати тя се реши(ми може да мине и още година и да се разделите и тя пак да не ти е дала).... още повече че си девствен и всичко напира от теб със сърашна сила... дерзай и с презерватив!!!!

8.   Няма да чакаш още десет години споко. Разбирам и нея ,но разбирам и теб. Щом си тръгнал с толкова по-малка от теб трябва да си знаел последствията. Не че разликата ви е кой знае колко голяма,но.. :)

9.   Не давам често съвети на тийнейджъри, но тук ще направя изключение, защото ми се струва доста абсурдна ситуация. Животът е кратък, прави каквото смяташ ти за правилно, и не оставяй да те контролира, който и да е - майка, гадже, приятели. В крайна сметка всеки си прави изборите, и трябва да живее с последиците - например щом едно 16 годишно момиче претендира, че е достатъчно голямо, за да си има гадже, ами тогава да не се прави на монахиня. Просто щом не се чувства готова (за което не я упреквам), защо е тръгнала да се занимава с момчета въобще? Аз си хванах гадже в гимназията малко по-късно, в 11 клас и то точно когато вече се чувствах готова за полови отношения. Честно казано, винаги съм се възмущавала на такъв тип истории, в които има някакви забрани в отношенията на двама души, сякаш се притежават един друг. Това не е нормално. Аз ако имам дъщеря един ден, в никакъв случай няма да я възпитавам да си мисли, че едва ли не е специална само защото има... и да се опитва да манипулира мъжете с това.
Просто стани гадже с твойта съученичка и си живей живота. Хич не му мисли.

10.   Зависи от коя гледна точка го гледаш. За нея може да е изневяра, но вие така или иначе не ви се очертава да имате интимни отношения поне още година. Ти имаш нужди. Ако за теб е изневяра, тогава не го прави, но ако не е изневяра, го направи. Помисли си само купуваш си презервативи, отиваш при съученичката си, сваляш я и го правиш, за нея това е гадно защото я използваш примерно, но за теб е секс без чувства, фактически не е изневяра, щом все още харесваш приятелката си. Чиста работа.

11.   Поговори с нея и тези неща ги обясни на нея. Макар че смятам, че ако го направиш действително би изгубил доверието ти. Т.е. ти ще загубиш доверието и от момента, в който го направиш, а не когато тя разбере. Иначе всичко се разбира рано или късно. Замисли се дали момичето си заслужава и колко прекрасно би бил това, че ще и бъдеш първи. Не се отказвай толкова лесно от отношенията ви и просто говорете, споделяйте - така се оправят нещата. Аз смятам, че чакането си заслужава.
Д.Д.

12.   Имал нужди, моля Ви се. Ми те и новородените имат нужди и точно като тебе мрънкат.

"Не бързайте с грешните преценки за мен, обичам я страшно много и ще чакам ако трябва десет години още. Не искам да й изневерявам, но вече не издържам. "

Ми ако то вече не ти стиска, 10 години бъди сигурен, че НЯМА да изтраеш. Не я обичаш, ти не знаеш какво е любов. Любов означава нещо повече от задоволяване на инстинкт. А ти това искаш. Самият факт, че признаваш как не си бил безразличен към другата просто допълва тезата.

Бъди си щастливичък с небезрезличната и остави другата намира.

13.   Лъскай бе, ко да прайш?! Като се занимаваш с ученички кво се оплакваш не моа а разбера?

14.   Ахахахаа! Много я ОБИЧА, няма да й изневерява, ама един вид ни пита за нашето позволение да из*ука съученичката си.... Щом чекиите не ти вършат работа, върви си на майната пич.. дори факта, че се замисляш за това, значи че не заслужаваш приятелката си.. УЖАС! какви хора!

15.   Дайте си зелена светлина според мен. :)

16.   С катинарче на пишока
ходи, боцка се мишока...

17.   Брато, не може хем това в онова, хем душата в рая. Или си с нея и имате щастлива и пълноценна връзка и се примиряваш с ръчната, или си късаш като пич и си се оправяш както намериш за добре. Едното е за сметка на другото. Ако се опиташ да ги съчетаеш, няма да е за дълго и след време пак на твоя г*з ще се пише по един или друг начин. Или - или, средно положение няма.

19.   Ако е само въпрос само на физическа нужда, ножките би трябвало да свършат работа. Щом не те удовлетвояват, значи не е само физическа нужда.