Kакво ми има?
Много истории чета в този сайт и ще бъда благодарна тази история поне да бъде публикувана!!!
Аз съм момиче на 20 години и досега не съм имала сериозна връзка, не че не съм имала обожатели, но просто не съм им обръщала внимание. Голяма романтичка съм и реших да го направя първия ми път с момчето, което обичам дотук добре да ама не. В последствие разбирам, че той е излизал с мен понеже е искал еднодневка така да се каже. След това разбира, че ми е бил първи и решева да ме задържи, колкото и тъпо да звучи да така е. Започнах да му купувам разни неща, да купувам почти всичката храна за вкъщи. Стигнах до там да му се моля да ми купи роза в продължение на 3 дни. Не ме прегръща, не ме целува, не ми държи ръката, а ако случайно аз поискам все ми пуфти възмощава се как можело такива неща да ми харесват. Не си говорим, извежда ме само ако иска да ме покаже на някои от неговите пияни заляни приятели. Та мисълта ми е, искам да попитам Вие бихте ли търпяли към вас да се отнасят като с даденост и дори в някои случаи като част от интериора? До такава степен да се изтощавате от университет, работа и домакински задължения, уроци и тем подобни и дори да не очаквате една прегръдка в замяна.
благодаря предварително на всички

Коментари

2.   Ти си глупачка, съжалявам, че го казвам, но е така! Или по-точно - нямаш каквото и да е себеуважение и достойнство. Разкарваш го това момче или пък ти се разкарваш от тях и това е! На 20 си - не си на 60, за да се вайкаш, че си изпуснала последния влак или нещо такова. Тепърва ти предстои да се влюбваш, да се разочароваш и т. н. Това важи за всички млади хора като теб и мен :)
Поздрави - момче на 22 :)

3.   Еми не!
Много ясно, че не бихме търпяли!
А ти защо още търпиш?
Не стига, че му слугуваш, ами и го хрантутиш този мухльо!
Хайде, зарязвай го! Да се спасява както може.
Не те заслужава този просто!
Не позволявай такива лайненца да се възползват така от теб!
Започни да уважаваш, да цениш себе си!

4.   Не, не бих! От което си нaписaлa, кaто че по зaдължение е остaнaл с теб, някaкво криворaзбрaно чувство зa коректност. В случaя и двaмaтa се зaлъгвaте. Ти не мобеш дa изисквaш дa промени зaрaди теб. Не можеш дa принудиш никого дa те обичa кaкто ти искaш, сaмо можеш дa му позволиш товa, кaкто той може. A в случaя той дори не те обичa, не искa дa те нaрaни и зaтовa е остaнaл с теб. И двaмaтa губите време, a може би и възможности зa срещa с точния човек. Поговорете си кaто зрели, цивилизовaни хорa и се рaзделете с добро. Недей дa го молиш/ принуждaвaш зa любов и тaкивa жестове кaто цвете нaпример. Ето, нa третия ден го е нaпрaвил, но зaщото ти си нaстоявaлa, a не зaщото той тaкa го е чувствaл. Отново по зaдължение. Не че, ти е лошо момчето. Не е! Просто го прaви по зaдължение, нaдделявa чувството му зa коректност, но не те обичa по този нaчин. И без товa нямa дълго дaпродължи тaзи връзкa, и двaмaтa ще срещнете прaвилния човек, не се знaе кой ще е първия.... зaтовa освободи момчето от товa му чувство зa зaдължение и по живо, по здрaво, без лоши чувствa. Колкото по- дълго продължaвaте дa се лъжете, толковa повече ще си тровите отношениятa и нaкрaя пaк ще приключи, но по много по- лош нaчин.
Успех милa и спокойно, просто не е твоя човек, но смятaм че, би могъл дa ти бъде добър приятел с времето.

5.   Я му бии шута

6.   Ти как го търпиш този? ! Не виждаш ли, че те използва или си просто твърде влюбена в него? !?
По- добре го разкарай възможно най- бързо.

7.   Не вярвам да ти има нещо. Просто спри да гледаш другите! По малко човек ли си като не си имала приятел до сега? Аз съм на 24 и не съм имал връзка повече от 4 месеца? ! Щом си романтична си намери романтично момче! Има и такива не са изчезнали още. Аз също си падам романтик, но по скоро си патя от това. Но това е друга тема. А относно това момче си мисля че по скоро те използва за секс.... Жалко но факт! Заради такива боклуци жените стават кучки.. След това страдат нормалните мъже. :)

8.   Какво ти има ли? По-интересният въпрос е какво ти няма. Самоуважението ти го няма, мила. Как така ще го молиш да ти купи роза или да те гушне? То това са неща, които хората ги правят просто така, спонтанно и без повод.

Как така ще му слугинстваш вкъщи, да не е малък?

И откъде на къде ще те води да те "показва" на приятелчетата си, като че ле си някаква придобивка?

Стегни се малко бе. Може и да го обичаш, но обичай себе си повече и се поставяй на първо място.

Такива безхарактерни лигли като теб ме карат да се срамувам, че съм жена.

9.   Съжалявам те :( То това ако се нарича мъж... То аз съм джуджето Неделя.

М19

10.   Това, което ти има е наивност и малодушие. Зарежи го, ясно е колко държи на тебе. Или ако искаш - продължи още да се лишаваш от достойнство като се молиш на такава измет да ти показва привързаност (която той не изпитва).

12.   Супер си е момчето, нищо му няма. Много разглезени сте станали вий жените. Хайде бягай за бира.

14.   Аз не бих търпяла, не знам ти защо мислиш че трябва да бъде търпяно. И една прегръдка и роза задоволяват ли те, на фона на цялото това отношение?