Объркан 24 г. мъж
Здравейте на всички. Посещавам сайта често, но никога не съм писал тук, но ето че ми трябват чужди мнения. Проблема е следният:ЖЕНИТЕ. Преди време си ми вървеше прилично с тях, не искам да се изкарвам Дон Жуан, но някак си без да се напъвам или да се замислям много, много нещата си ставаха някак сами по себе си. Сега, когато си правя някаква равносметка последните 2 г. някаде, изобщо не се развиват така нещата! Може да се каже, че не съм се утрепал да свалям момичета, но някак не виждам този интерес от тяхна страна към мен, и се чудя какво ли толкова се е променило, че става така! Имам чувството, че не мога да задържа вниманието им към себе си, а съм забавен и не лош човек, смисъл такъв не съм се променил през последните 2г, че да има някакъв ефект това. И лошото е, че вече вземам да си мисля някакви неща на психическа основа, тормозя се малко или много с работи с които не съм си мислил че ще си ги и помисля, , но съдба. Вярно е че и аз ако харесам някое момиче, опипчам почвата и ако видя, че не става се отказвам, или ако има някав напредък ми минава мерака, странна работа, чак взех да не се разбирам. А да си призная честно, искам да си имам някое сериозно момиче до себе си, не за единия секс, някак ми мина удоволствието от това и колкото минава време не виждам и смисъла, но както и да е друга тема на разговор. Все си мисля, че може би ги отблъсквам с държание с характера си, незнам не съм агресивен, всякакви такива мисли ми минават през ума, особенно след като някое момиче не откликне на моите желания, и мисля, че взима да ми се отразява на психикара и това ме притеснява до някаква степен. Дали не им се струвам скучен и ли незнам вече какво да си мисля. Просто ми е интересно каква е тази промяна, а до преди 2г не беше така. Едва ли съм формулирал мислите правилно, но ако някой е разбрал нещо от това което съм написал, моля да даде мнение. Благодаря ви

Коментари

1.   " или ако има някав напредък ми минава мерака " ....aми ти сaм си отговaряш нa въпросa aвторе.
Не искaш явно връзкa! Не си ок със себе си. Първо се изясни кaкво точно искaш , тогaвa ще го имaш!

2.   №1, взе ми буквите от клавиатурата!

3.   може и така да е, т. е мисля. че е така. доста съм объркан и не знам какво да си мисля и какво не вече. моята работа хем-боли, -хем-сърби. искам някое момиче, но от друга страна не настоявам достатъчно, бързо се предавам някак, комплекси ли избивам незнам

5.   По-добре така. Не ти трябва обвързване. Винаги води до разочарования и излишни нерви.

6.   Авторе, сподели какво разбираш под ''напредък'' и ще ти кажем дали проблема е в характера ти.