На кръстопът... а може би ще се върна назад?...
От няколко дена обмислям раздяла. Напоследък държанието му става тягостно за самата мен. Заедно сме повече от година. Една лоша дума не мога да кажа за сексуалните ни отношения. Не мога да си представя друг да ме докосне и най - вероятно няма да го позволя, ако след това остана сама. Просто повече не мога така. Поне не и докато той самият не се усети, какво ми е и да се вразуми и поправи. На пръв поглед, не е кой знае какъв проблема ми, просто като ти се случва редовно ти дотягва. Чувствам се сама, защото когато ми е зле той не е до мен да ми каже мила, стегни се и да направи всичко да ми е добре, а ако се случи започват скандали и да се инати, че нещо не ми е добре, или ако си мълча, просто и той си мълчи... Постоянно като стане спор обвинява мен, никога не е казал едно "извинявай".. Като се видим не ходим никъде. Направим една разходка и това е. Последния път нещо се сдърпахме за нещо малко и той излезе от скайп. от предния ден имахме уговорка за 5ч. Облукох се, защото нямах време и тръгнах и му звъннах. И той каза защо не чи каза по - рано че ще излизаме а се оправя, а??? И пак започна да крещи по мен. Казах му, че съм нямала време. Обича да бъде потаен, кой го е докарал при мен и такива неща, просто с цел да ме кара да ревнувам. Казва ми, че нямам право да се радвам на комплименти от други мъже, а само от неговите и ако някой ми каже нещо мило знами съм лека едва ли не....
Най - най - най - ме дразни, че не е до мен като мъж, като интелигентен мъж. На 21 е, а само компютърни игри и филми са му в главата. Мълчалив е, все аз трябва да започна разговор, а когато съм прекалено изморена от това, той ме обвинява, че нищо не казвам.
Незнам, как не изяви желание веднъж да ме заведе на кино или... Само веднъж ме покани на кин. Беше преди месец. По пъта той "изцепи": "Ама няма да ядем пуканки, нали?"... Защото предните дни много пуканки бил ял докато бил на работа. И аз казах, че винаги правим нещо, само око той иска, той е важния, че аз не съм важна, той се заяде с мен че пак правя скандал и ме обвини и не отидоме на кино... Винаги ме гледа докато плача и не му пука... А когато му кажа че късаме, ми се смее в лицето и кацва, знаеш че ще си промениш мнението, думите ти нямат тежест....

Едно цвете не ми е подарил.... Плаща сметките, но доста често ми прави намеци че не е банка, въпреки че заедно на ден харчим не повече от 10 лв, а се виждаме 1 път в седмицата, максимум 2......

Знам, че събира за кола, но и моят брат си стяга апартамента, но извежда пирятелката си и не и говори така.. Понякога ми се иска и аз да имам такъв приятел до себе си, грижовен.. Дори когато му кажа, че съм писала в този сайт започва да ми заповядва повече да не го правя, и че е глупаво да слушам хората тук....

И че историите ми са лъжи. Но щом не се чувствам добре? Той трябва да се замисли, и да гледа да ми е добре, така както гледам аз на него...

Толкова съм объркана, глупав ли е, или просто не му пука за мен, или нито едното от двете, или пък и двете..... ;(

Коментари

1.   Здравей мила! Не мога да ти помогна, но ако те успокоява факта не си единствена... Аз съм във 99% същото положение... Може да бъде такъв какъвто искам но се случва веднъж в месеца... Редовно му го повтарям за момента се замисля, но в следващия пак същото се повтаря! Моята дума не тежи, моето мнение не се зачита! Аз и не съм от капризните, но и най-малкото нещо да поискам не е от значение! И аз незнам какво да правя! В началото си мълчах за нещата, които не ми харесват, за да не се караме, защото си мислех, че ще е еднократно, но сега разбирам, че не съм била права... Колкото повече съм си мълчала, толкова повече съм му позволявала! И сега, когато ми писна, когато започнах да си казвам всичко... станах аз кривата! Че съм била много устата, че съм се променила, че не съм същата, как да му обясня, че на човек понякога му писва да бъде тъпкан! Защото той точно това прави... Тъпче ме по тоя начин, унижава ме дори... все едно съм никоя ... Незнам какво да кажа, опитвам се сама да се справям с положението... Давам му примери за случаи, в които той е искал нещо от мен никога не съм отказвала, криво ляво 1 2 100 пречки да съм имала, на половина свършено, но всичко което е поискал съм го направила, а той дори не се опитва! Същото е и когато се разплача, преди да ме успокои и на него ще му стане криво ще се извини ще обърне нещата, а сега вече ме изкара актриса, че съм плачела насила ... Но не мога да го оставя, повече са хубавите ни моменти заедно, те ме карат да забравя лошите... Година и половина не е малко време, познавам го достатъчно добре... Обичам го страшно много... Свикнала съм с него! Не мога да позволя на някои да ме докосне... а камоли да обичам друг! Всичко правя и давам за него... но понякога нищо не получавам и това ме вбесява и се питам! Аз коя съм ... и често пъти си отговарям - Никоя! ;( Надявам се да не е така, иначе защо би бил с мен ... и да ме чака да завърша и т.н. Но мисля, че все още не е достатъчно пораснал, за да ме разбере...

Както и да е с моята история ... Общо взето същата, ако намеря изход от това положение бих го споделила с теб, защото напълно те разбирам! Не мисля, че някой, който не го е изпитал може да ти помогне... Но ще се радвам, ако има такива да помогнат и на мен със съветите си! Благодаря предварително на отзовалите се...

2.   Глупав е да, и май е егоист. Бий му шута, ако не се промени не ти трябва такъв човек.

Ale

3.   100% Съм съгласен със номер2 намери човек кайто те уважава и държи на теб и твоите желания просто се огледай на около Той е някъде там
Успех

4.   Ако ви кажа че и аз съм в почти същото положение.....пон якога си мисля ,че аз съм си виновна,че съм го научила така,винаги каквото тои иска това да стане...,но от друга страна защото аз да съм виновна за държанието му.?Във всеки случей ,не са прави и трябва да се променят иначе нямат място в нашия живот,ням али подкрепа няма и разбирателство

5.   Не заслужава вниманието ти, така че бий му шута и ще се родиш!

mosh

6.   Според мен ще поразтеглите още малко нещата. :) Явно не сте особено решителни да сложите край, но съм сигурен че такъв ще има скоро. Просто, за да не попадаш отново на същия тип мъж се научи да отстояваш принципите си. Не е нормално мъж на 21 да се интересува само от комп. игри. Да не говорим и че отношението му към теб изобщо не е....каквото би трябвало да бъде.
Ралф