Любов без секс?
Възможно ли е? от 6 год съм с приятелката ми.. никога не съм мислил че секса има чак такова значение... тя е изключително готин човек.. сигурен съм че ако се разделим ще ми липсва адски адски много и не знам как ще го преживея.. но пък секса с нея хич не ни върви. Първо не правим често, тя може 1 път на 10 дена.. аз имам нужда 2-3 пъти на ден.. Второ физически не ме привлича.. като се запознахме беше 54 кг на 1. 65, пи хормони и беше станала 67кг, сега е свалила на 59-60... но не ме привлича изобщо. Дори като правим секс и съм отзад гледам да не й гледам дупето щото не ми харесва и ще ми стане неприятно. Карах я да тренира и има резултат все пак 8кг надолу не са малко, стегна са, но 2 години си стои 59-60кг. Краката и отпред й са като на бабичка, сланини около колената (отзад са доста стегнати).. Правихме хормонални изследвания всичко е наред. Често се съдя че това е просто визия й не би трябвало да я съдя... и аз не я съдя, много, много си я обичам, но не ме привлича, не ме възбужда.. иначе като правим секс на тъмно е горе-долу ок. Мисля че по труден момент не съм имал.. много ми е объркано, обожавам да си я гушкам... но сексуалното приличане като го няма.. А и съм хубав и не искам да се хваля, но с с тяло подобно на кличко и постоянно ме свалят.. Тя е на 25, аз на 26 (скоро 27).. Всичко щеше да бъде лесно, ако не се разбирах толкова добре с нея, за 6г не сме се карали почти, тя е много разбрана, аз също. Говорил съм с нея.. тя ме пуска да "ходя", ма да се крия и т. н не е за мен.

Коментари

1.   Колко често биеш чекии? Аз като не се самозадоволявам една седмица жените, които започват да ме привличат, се увеличават тройно.

2.   Ами ти си решаваш, но щом това ти е толкова важно, не мисля, че можеш да останеш с това момиче - ти я обичаш като сестра и чат-пат като секс-кукла, но виж - на тъмно.
В същото време има мъже, които биха харесали момичето ти и може би с тях тя би имала нормален сексуален живот. За теб ако е толкова важно тренирано тяло - ами ходи с такава жена, защо си с това момиче?
Иначе си е до структура, но тя е с нормално и здравословно телосложение. Жените, освен супер тренираните, имаме към 30 % мазнини - ако една жена си разгради тези мазнини, спира ? менструацията и закъсва, има обаче и такива жени - с под 15% мазнини, които сигурно ще ти харесат - тръгни с такава, не губи времето на момчето. Иначе не очаквай да са големи ракети в леглото много тренираните жени, защото телата им са в стрес и непригодни да раждат - т. е. не им се прави секс. Бившата съпруга на моя мъж е с перфектно тяло, фитнес-манячка с към 8% телесна мазнина, перфектна просто като я гледаш облечена, но той ми е споделял, че са се разделили и защото тя не е искала никакъв секс. Според него кожата ? е била на голо като хартия или с някаква подобна консистенция, нямало е долу какво да я държи, а дирекно върху мускула лежала кожата или нещо подобно и той накрая изпитвал отврат към нея. Ти също нещо се отвращаваш от партньорката си, ами зарежи я - за всеки влак си има пътници. Има всякакви жени за всеки вкус, а на приятелката си кажи истината - обичаш я като сестра и добър приятел.
Предупреждавам те обаче, че може да получиш това, което искаш и да останеш разочарован.

3.   Ако нямаш сексуално привличане към нея е не голям, а ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ! Рано или късно ще дойде и изневярата - неизбежно е! Бил съм с момиче с хормонални проблеми - наистина дебелеят много бързо, а след това е изключително трудно да смъкнат килограми, а да станат пак слабички и стройни - абсурд! Моя случай беше на жена, която вече е в 30-те години, още не е раждала, но вече тежи 75 килограма, а само преди 7-8 години е тежала 45... Коства й огромни усилия смъкването на всеки килограм, а отпусне ли се малко моментално го връща. Опитва се години наред да смъкне под 65 килограма, но просто не става и не става.
Мисълта ми е, че щом външният вид очевидно ти е много важен, а тя има хормонални проблеми, то по-добре се ориентирай към някоя друга, а не лъжи сегашното си гадже.
Съвсем отделен въпрос е, че тя на този ръст, с килограмите които си написал е всичко друго, но не и отблъскваща дебелана, но щом на теб не ти харесва...

4.   пич, това не е любов, а обич и ти не си мъж, а гей!!!

5.   До 2: най-много ми хареса "Предупреждавам те обаче, че може да получиш това, което искаш и да останеш разочарован "

И аз се опасявам от това.. но кое по правилното да разбереш или винаги да се чудиш кавко би било... Не, не се отвращавам от нея и със сигурност не я обичам както сестра, усещам че тя е 'голямата" ми любов, обожавам да заспивам до нея.. но просто отпуснато тяло няма как да ме възбуди и ми е трудно да го "игнорирам".. не мисля че е нормално момиче на 25 да има буци с мазнини на коленете... аз като излезна и видя някоя със стройни и хубави крака е много ясно че ще ме привлече... И точно щото я обичам толкова много търпях толкова години, слагах ги тия неща на заден план и мислих че нямат значение.. но сега си казаха думата.. и наистина я обичам и се притеснявам че ако днеска така се чувствам на 26, какво ще стане когато съм на 36... маи наистина й губя времето... не знам как ще го преживея, наистина я обичам страшно много и далече не като сестра.. а като сродна душа.. но природата си казва своето.

6.   До 2: най-много ми хареса "Предупреждавам те обаче, че може да получиш това, което искаш и да останеш разочарован "

И аз се опасявам от това.. но кое по правилното да разбереш или винаги да се чудиш кавко би било... Не, не се отвращавам от нея и със сигурност не я обичам както сестра, усещам че тя е 'голямата" ми любов, обожавам да заспивам до нея.. но просто отпуснато тяло няма как да ме възбуди и ми е трудно да го "игнорирам".. не мисля че е нормално момиче на 25 да има буци с мазнини на коленете... аз като излезна и видя някоя със стройни и хубави крака е много ясно че ще ме привлече... И точно щото я обичам толкова много търпях толкова години, слагах ги тия неща на заден план и мислих че нямат значение.. но сега си казаха думата.. и наистина я обичам и се притеснявам че ако днеска така се чувствам на 26, какво ще стане когато съм на 36... маи наистина й губя времето... не знам как ще го преживея, наистина я обичам страшно много и далече не като сестра.. а като сродна душа.. но природата си казва своето.

7.   Прекаляваш! Аз съм написалият коментар номер 3, и пак ти казвам ако не те кефи да я разкараш. Обаче не мога да се съглася, че ти я изкарваш като едва ли не торба с лой, а тя е 60 килограма на 1, 65, което даже ми е трудно да го възприема за пълна жена, а какво остава пък за такава с цитирам: "буци с мазнини на коленете"... Даже и като е била 67 килограма не е била в отчайващо състояние. Съвсем друг е въпросът, че на теб май ти харесват момичетата до 50 килограма, и всъщност и най-малката мазнинка и несъвършенство в женското тяло ти боде очите. Ако е така, то тогава в живота ще ти е много трудно да срещнеш перфектната, а с годините определено ще става истински кошмар, защото ЕГН-то не прощава никому.
Бил съм с момиче, което на 1, 61 см. височина зимно време стигаше 65 килограма и не мисля, че беше чак толкова дебела. Бил съм и с такава, която не достигаше и 1, 60, а беше 75 килограма, тя наистина беше дебела, и мога да ти вляза в положението, ама случаят ти изобщо не е такъв. Май наистина твърде много се вманиачаваш в безупречната женска визия. Направо не си те представям, когато един ден жена ти забременее и качи 10 килограма...

8.   Много силно се съмнявам да си чак невероятния красавец, второ губиш времето на момичето, но най-вероятно си се запоил за нея заради финанси, апартаментче.... Трето като жена го казвам-Кличко не е красив, нито тялото му, па ти щом избиваш комплекси на тая тема... проблема си е твой... пускай момичето, много други за разлика от теб ще я желаят и ценят истински

9.   4 най-добре го каза!

10.   съгласен съм че на 1. 65 60кг може да стоят добре :) не съм вманиачен и не виждам навсякъде "мазнини", но преди това съм спал и с други жени и прекрасно знам какво е красиво бедро.. 1. 65 60кг може да си 18% мазнини, а може и да си 25-30%.. случаят е вторият.. тя самата не си харесва краката изобщо и сама казва че има поне още 8-10кг излишни... няма нужда ме съдете, за да не се озовете в моята ситуация утре и партньора ви да спре да ви привлича.. както казах при мен е отдавна и други неща съм ценял в нея.. и все още ценя, но това не значи че мога да игнорирам това което виждат очите ми.

11.   Щом за тебе външният вид е най-/толкова важен, хвани се с някоя манекенка или силиконка, макар и кучка и бъди щастлив!

Щото ако останеш с това момиче и децата ви донякъде ще приличат на нея (а може и някое изцяло да й е одрало кожата) и тогава сигурно и тях ще ги намразиш и ще ги срещаш само на тъмно?!

Недей да мъчиш и нея, и себе си!

12.   Още веднъж се убедих, че не трябва да се женя за българин. Ти НЕ обичаш това момиче. Отврати ме начинът, по който пишеш/говориш за нея. Не я заслужаваш.

13.   Разбирам те много добре:(. Моят приятел беше страхотен като го срещнах, но с годините качи над 50 кг над нормата, чиста сланина и ся и на тъмно не мога да се прежаля да се таковаме, защото се усеща огромния му корем, който покрива всичко, по което си падах преди. Ужасно гнусно е и отвратително, но и аз го обичам много и не мога да си представя живота си без него. А, аз изглеждам като богиня - винаги перфектна. Връзвам му червен конец, защото безброй мъже му завиждат за такава жена. А, той и пари няма милия, но ми е толкова добър и сладичък за гушкане. Просто съм свикнала без секс в името на любовта ми към него. Той няма воля да отслабне и това много ме натъжава, защото си мисля, че ако ме обичаше наистина, щеше да се постарае:(. Така че, и идея си нямаш колко те разбирам и съчувствам и на двама ни :(.

14.   Това е много гадно. Примерно аз съм слаба не грозно слаба, но по-слаба от останалите и бих се почувствала отвратително, ако някой ме напусне, защото не съм като латино-силиконка. Не може да я съдиш така. Ти я описваш като много добър човек не и разбивай сърцето пък и твоето си само заради 2-3 фантазии с някакви там обожателки. Щом тренира би трябвало да има напредък. Не може заради такава глупост и привличането просто така изчезнало. Стига де та ние сме хора измерваме се в човечност, колко сюе разбрани и стойностни като хора не с кантар и сантиметър.

15.   12, и какво общо има това с българите като цяло?
Ти не съзнаваш ли, че в каквото човек вярва (като тебе) - около себе си вижда само доказателства за това, в което вярва. И да има 300 000 доказателства за обратното - той просто е сляп за тях. Отрича съществуването им.

Ми като си тръгнала да си доказваш - омъжи се за не-българин! Хубавото е, че повечето български жени се омъжват за българи. Дали всички те са нещастни, или глупави? Излез напролет навън да погледаш майките с колички. Или влюбените двойки. И може би ще разбереш къде е проблемът. И дали той е в българските мъже.

16.   до 13

ей такава жена си търся, да е засукана и богиня в леглото :)) други изисквания нямам, мразя жените които готвят или са домакини.
Ще ти харесам 1. 95, 90 кг :P но най-вероятно си по-голяма от мен..

17.   15, нищо няма да разбере - нито напролет, нито през друг сезон. Да върви където иска...

18.   @12, усещам, че чакаш муджахидин ;)
Голяма любов ще бъдете

20.   Незнам, аз съм момиче и не мога да изпитвам чувства към някой, който не ме възбужда физически (и с жестове, поведение и език на тялото и т. н. разбира се). Поне при мен се появява първо сексуалното привличане към определен човек и сред това евентуално и емоционално.

Според мен само се мъчите - какво е любов без сексуално привличане и страст и връзка без редовен и качествен секс? Като братче и сестриче...

#2, ти изкара всички стегнати и тренирани жени едва ли не асексуални мутанти. Май те е яд, че не спадаш към тази категория, а? ;) Самозалъгвай се, че 30% телесни мазнини е в норма, щом това те успокоява... да оставим естетиката на страна, 30% (това е почти една трета от теглото, по дяволите!!! ) е доста нездравословно - препоръчителното количество мазнини за жени е между 15 и 25-26% (зависи най-вече от физическата активост, атлетките например имат средно 13-14%).

А иначе това което те отвращава - под кожата да се очертава директно стегнат и оформен мускул без почти никакви мазнини - за мен, а и за доста други хора, е супер красиво (и на мъж, и на жена).

21.   Аз също не харесвам директно очертани мускули при жените, но все пак съм жена и мъжете са друга ракия.
От друга страна обаче се старая да виждам най-красивите черти в хората. Ако тя е пълна - може да има хубава коса.
Ако той е прекалено слаб - сигурно има красиви ръце.
Ако тя е пълна вероятно има хубав бюст.
Ако той е пълен сигурно има приятно набола брада или хубави очи или широки рамене.
Като жена ще си призная, че ако някой ми каже това, което авторът мисли за приятелката си - вероятно ще го напусна, защото ще мисля, че не ме обича достатъчно, за да ми търси кусури.
Може да пробваш да се запишеш с нея на фитнес или нещо пт сорта.
Да предложиш да сготвиш и да приготвиш нещо ниско калорично.
Да й купиш хубава рокля, но една идея по-малка и много да се натъжил, че не й става, защото би й седяла прекрасно.
Да, последното е малко подло, но не е лоша мотивация.
Запишете се заедно на латино танци. Жените ги обожават, има много движение, ще си прекарате хубаво заедно.
Не виждам смисъл да се захвърля 6 годишна връзка заради един лесно решим проблем.

22.   Щом не те привлича сексуално просто я чувстваш по-скоро като, много близка приятелка (според мен). Обикновено влюбените се карат, приятелите се гушкат, споделят и подкрепят - гаджетата се карат от време на време, подкрепят се, спорят, привличат се сексуално. Може би това със сексуалността различава приятелството от ходенето със същия човек. Никога не съм изпитвала сексуално привличане към мъжките ми приятелства, а когато сме се събирали на партита сме налягвали по 2-3ма човека на легло и съм изпитвала това, което когато ти си лягаш до приятелката си. Замисли се как точно я обичаш и дали това е интимна или приятелска връзка. Успех :)

23.   н 2 съм - ами не знам, Авторе, за мен ти се въртиш в кръг.
Това с „тлъстините“ на коленете ме навежда обаче на мисълтта, че това момиче може би задържа течности. Там по принцип тлъстини не се събират... нека си види щитовидната жлеза, но най-вече отново женските хормони и може би е добре да почне с противозачатачни - не заради твоите сори ама глупави идеали, сякаш няма всички да остареем и да се спаружим :), a заради здравето ?.
Аз иначе не те подкрепям съвсем. Била съм на 19 г., когато съм тръгнала с мъжа ми, сега съм на 32 - разбира се, че не изглеждам като на 19 г., а той изобщо пък не изглежда както преди. Нормално е това. Ако обаче толкова искаш приятелка със стегнато тяло, защо не скъсаш с момичето и не започнеш друга връзка? Мисля, че не е честно към нея, а и към теб да водите такъв начин на живот. На теб например може да не ти харесва тя физически, но вярвай ми - навън е пълно с мъже, които я харесват!
Аз съм го изпитала това на гърба си.

24.   Авторе, прочети си последното изречение:... тя ме пуска да "ходя", ма да се крия и т. н. не е за мен.
Ами щом те пуска да "ходиш" с други жени, ма защо трябва да се криеш. Всичко си е наред.

25.   С жена ми така бяхме в началото. Всичко, вкл. и секса беше супер. После тя получи хормонални отклонения. Решихме проблема. Дойдоха и децата. Секса умря. После се появи и любовник. И тоя проблем решихме. Но секса, доверието и уважението заминаха. Сега, ако мога да се върна назад щях да вземе друго решение. Но вече е късно.