Харесвам колега
Здравейте, моля да публикувате тази история, въпреки че навярно звучи глупаво.
Имам следната дилема. Изпитвам симпатии към един колега от курса ми, но мисля, че той не ги споделя.
Писали сме си по фейсбук, но само за учене. Даже той спира да пише пръв.
Наживо сме обсъждали повече теми, но нали трябва да поддържа разговора, все пак... Понякога ми се струва, че ме гледа по-различно, отколкото гледа останалите колежки, но сигурно си въобразявам.
Днес каза, че ще е хубаво, ако отидем на дискотека заедно с останалите от групата, но пред тях не повдигна темата. После сподели, че ще ходи на концерт и добави:, , Може да взема и теб''. Забеляза, че имам от онези смешни шапки със заешка опашка, каза, че били много готини и си я сложи.
Докато седеше до мен на упражнението, два пъти ме ощипа леко по ръката. Аз спокойно го помолих да не го прави повече.
След едно от упражненията си тръгвахме заедно с една колежка и той ни каза:, , Чао, сладуранки'', като гледаше към мен. На един общ приятел е казал, че ме мисли за много готино и свястно момиче.
Но може би ме харесва само като приятелка. Кажете ми, моля, да си избия ли мислите за него от главата?

Коментари

1.   То така се почва...

3.   Охохо, щипал те е по-ръката...Ясно, харесва те, но го е страх да ти каже.

4.   срамежлив е човекът, според мен те харесва

5.   благодаря за коментарите. беше донесъл в университета едно от онези шишенца, с които се правят балончета. седяхме в двора заедно с него и още двама колеги, когато той измъкна това нещо от джоба си и почна да прави балончета. застана срещу мен, направи много от балончетата и каза:, , специално за теб''. после си писахме във фейсбук, но пак някакви общи неща и той пак спря да ми пише.