Току - що направих най - глупавото нещо...
Нагълтах се с хапчета като луда.... Но за какво... От едното отчаяние... Казва ми че ме обича, а ми го причинява... Обичал ме.. тогава защо ми се присмива и ми казва че не го интересува, защо продължава да ми се смее докато плача...... истинската ми любов.... Това беше истинската ми обич... обръща се насреща и казва че незнам какво искам и че искам други да се //// с тях.. а аз по цял ден си стоя вкъщи и го чакам 1 път в седмицата да си дойде от работа и да отдели малко време за мен и то в удобен час за него... И накрая... сама съм си била правила всичко... сякаш му доставя удоволствие да се наранявам... не мога повече.. ако ме обичаше нямаше да ми го причини..... ако ме обичаше нямаше ........

Коментари

1.   Е, това е наистина тъпо.Явно никога няма да ви разбера жените.От една страна обичате толкова силно, а от друга вършите страшни глупости.И заради подобни истории понякога изпускате и свестните мъже.

*Syndrome

2.   До болка познато.........

3.   Наистина и аз не ги разбирам някои жени. Тичат след някой, който ги унижава и грам не ги уважава. А в същото време има мъже, които са готови звезди да им свалят. Осъзнайте се малко момичета.
Към авторката - бий му шута на тоя, след 6 месеца ще се ядосваш на себе си, че си си губила времето с него.

Ale

4.   След мъж и след рейс не се тича,следващия е след 15 мин (шегувам се) щом този не те обича потърси някои които да го направи,знам че не е лесно но с воля почти всичко се постига,явно не те заслужава ,а и ти не заслужаваш такова отношение.Горе главата!

5.   Според мен, човека не само не те обича, ами и ти се подиграва. Събери си достойнството и стига си мрънкала. Знаеш ли колко много са като теб. Живота продължава - не прави глупости, сигурен съм, че имаш дотатъчно воля и потенциал да се справиш с проблема.
FerNando

6.   Правилно- бий му шута!