Ето я и моята история...
Всичко започна преди много време..Нямаше какво да правя и реших да се пошегувам с някои в скаип...И така се запознах с М,Всичко тръгна на шега..писахме си и от дума на дума разбрах,че тои си има сериозна връзка...Минаха няколко месеца,но тои не спираше да ми се обажда,да ме търси и се оказа че се е разделил с гаджето си...Аз обаче продължавах да си мисля,че всичко е шега,но мина още един месец и се влюбих в него...както и тои в мен.В началото може би бях заслепена от външния му вид(тъи като отказвах да се видим),но след време опознах и какъв човек е.Всеки ден говорехме с часове,по цели нощи...Мина още един месец и когато вече не можех да издържам да живея без него-тои трябваше да замине мн далеч...примирих се-тои замина,но ние не престанахме да поддържаме връзка...На всеки пет минути получавах съобщение,в което пишеше колко много ме обича,как му липсвам и т.н....Минаха месеци,а любовта ни се засилваше все повече....Аз го обичах с такава изпепеляваща любов,че незнаех каде се намирам,а го бях виждала само на снимка и по web камери...Аз му вярвах=тои беше смисъла на живота ми,не се интересувах колко е далеч-аз го ОБИЧАХ!И тои ме обичаше...Всичко беше една красива приказка.Тои се върна бяхме на 30 мин. разстояние,но не се виждахме-страхувахме се може би че онова желание,което имахме да се видим ще се изпари,защото вече е възможно...Запознах сe с приятели те му,но него не виждах...Тои ми казваше,че много пъти ме е виждал,но не е имал смелост да ме извика...Беше болезнено,толкова бяхме близо....Тои е красив всички много го харесваха и така се случи,че преспа с бившето си гадже-бях убидена,но всичко простих....Минаха още месеци и тои не спираше да ме ревнува от всеки,от наи-добрия ми приятел-всеки!Минаха осем месеца и ние бяхме повече от гаджета-такава любов малко хора са я изживявали!Един ден просто си тръгна...Не се чухме и след няколко дни ми писа емаил,че иска да се видим на дадено място и наи-сетне да осъществим любовта си.Но тои се бе страхувал твърде много време и аз не му отговорих и не отидох-тои продължи да ме търси,но не отговарях...Късаше ми се сърцето,но...И така и не се видяхме-изживях първата си любов по един измислен начин,но по своему толкова красив и не съжалявам!И знам,че можехме да сме много щастливи и бяхме,но сега тои е с бившето си гадже и някои ден ще се срещнем знам и ще бъдем заедно!

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   ТАКА ПРЕДИ 15 ГОДИНИ когато нямаше толкова компютри в българия или може би аз не съм знаела за тях съм била в 8 клас влюбих се в един съученик просто го обичах по детски в един момент се почуствах пораснала и си намерих приятел изкарахме известно време но аз си мечтаех за детската си любов и се разделихме....след време си намерих друг и в него не намерих това което бях намерила ДЕТСКАТА СИ ЛЮБОВ изминаха 5 години и в един прекрасен ден ТОЙ ме направи своя.Не му казах че толкова време безмълвно го обичам и страдам от това А ПРОСТО ИЗБЯГАХ и се хвърлих в обятията на един непознат тогава за мен .....сега живея с този НЕПОЗНАТ имам дете от него ДЕТЕТО МИ Е ВСИЧКО КОЕТО ИМАМ но любовта ми остана там някъде вече 15 години и когато го срещна ми треперят краката и ми се иска да му се хвърля на врата.........НО УВИ.БЕЗКРАЙНО СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ ТОЛКОВА ГОДИНИ НЕ НАМЕРИХ ПОДХОДЯЩ МОМЕНТ ДА МУ КАЖА ЧЕ ТОЙ Е МОЯТ ЖИВОТ ЧЕ СТАВАМ И ЛЯГАМ С МИСЛИ ЗА НЕГО ЧЕ СЛЕД ТОЛКОВА ВРЕМЕ ЛЮБОВТА МИ НЕ УГАСНА.......ТАКА ЧЕ МИЛА ....ВЗЕМИ НЕЩАТА В ТВОИ РЪЦЕ И БЯГАЙ ПРИ НЕГО!!!!!!!!!!!!!

2.   Бягай при него! Моята история е подобна на твоята, аз имах връзка с един варненец а аз съм софиянка, за първи път се влюбих в човек, който не бях виждала на живо! Разделихме се поради сложните обстоятелства, оставихме 1 година връзка и аз съм все още нещастна, познах щастието, а го зарязах, не ми стигна смелостта да се изправя пред родителите си и да отида при него, сега страдам и страдам, не намирам никой, с когото да искам да бъда, обичам варненеца защо и ти си го причиняваш, веднъж се обича така, намери го, кажи му, че го обичаш и че искаш да си с него, не бъди страхлива, както аз бях, не бъди глупава, както аз бях! Дано ти помогна! Успех!