Къде е границата?
Историята е проста и ясна . Има мъж с който много сме влюбени един в друг. Има няколко пречки поради който неможем да сме заедно. Запознахме се покрай моя бивш приятел с когото бях близо 3 години , т.е те са много близки приятели . Втората е че моя близка приятелка има чувства към него , а и са имали нещо общо в миналото. Просто незнам кое е редно и кое не е . Чувствам се като измамница и престъпница . Трябва ли да сме заедно един ден или да се дръпна. Къде е границата . трабва ли да се борим за любовта когато е толкова силна . За изясняване на ситуацията аз съм на 20 години а той на 22 .

Коментари

1.   За всяка любов човек трябва да се бори!

2.   Кофти положение. Но след като мъж и жена се искат... рано или късно се имат, по "позволен" или "забранен" начин. Все пак помисли за своето щастие.

mosh

3.   Знаеш ли, първото, което изтъкваш като причина според мен не те спира. Бившият точно за това ти е БИВШ била си с него, вече не си. Какво да правиш от тук нататък и с кого да бъдеш избираш ти. Дали му е близък приятел-ок кофти е ако все още единия от вас има чувства към другия..ако ли не-човек трябва да гледа своите интереси, да слуша сърцето си, колкото и банално да звучи, а и това на което днес казваш ''не'' може да е нещото заради което да съжаляваш цял живот.
Колкото до приятелката ти и нейните чувства към въпросния човек..е тук вече наистина е гадничко и сложно още повече, ако лично тя ти е казала какво изпитва. Мисля, че при това положение ще се получи доста подличко, а и един истински приятел в днешно време не мисля, че си струва да се заменя и с хиляда готини пича/мацки.
Всичко е много относително, но ти най-обективно можеш да вземеш каквото и да е решение. Успех!

4.   Не виждам основателна причина да не сте заедно. В края на краищата той е свободен и ти си свободна, той те обича и ти го обичаш. Всичко, което ви "разделя" е в ума ти.
FerNando

5.   Много Ви благодаря. Мисля , че знам какво да правя . Бившия има чувства към мен , а приятелката ..... дано да ме разбере някой ден. Благодаря Ви много.