Какъв им е проблема?!?
Здравейте!

Моят проблем е такъв: Аз съм на 13. Преди време в един сайт си писахме с едно момче в който сайт и гаджето му имаше регистрация. Така си пращахме емотиконки със целувки и усмивки и тя взе да ме заплашва че ще ме набие или тя или нейни хора. Била съм еди си ква да съм спряла да му пиша и такива. Аз взех да я разубеждавам за да спре да ми пише. Но със всяко мое казано нещо тя продължаваше все повече. Знаела ми името в кой клас съм и такива за да ме сплаши че наистина ще дойде да ме набие. Както и да е. Въпроса е откъде ще знае такива неща. Все някой трябва да и дава информация. Някой който ме познава добре. Имам съмнения че е момиче от моя клас с което не се разбирам много добре. Тя смята че съм носила големи подплънки в сутиена и беше разпространила слух (заедно с още едно момче) че съм пушила при положение че аз просто реших да опитам една цигара за да видя какво е (даже и не я изпуших дръпнах си два пъти и я хвърлих). Наливаше какви ли не простотий за мен в главата на най-добрата ми приятелка. На нея и писна и се скараха. От тогава момичето ме мрази още повече. Видяла е че другто момиче ме обижда и айде нали и тя ме мрази и тя да почне. Обаче много ме дразни а знам че ако се опълча не само целия клас ще ме намрази ами и цялото училище. Кажете ми какво да направя за да я накарам да ми се махне от главата.

Коментари

1.   Малко ми е смешен проблемът ти но съвсем сериозно бих те посъветвал да я игнорираш.

*Syndrome