Чувствам се като предаден
Здравейте,
Бих желал да споделя своята история със някои защото много ме натъжава мисълта а като я тая в себе си направо ще се пръсна.

Имам приятелка от доста време сме заедно и се обичаме ,но напоследък ме избягва - преди бяхме доста близки заено навсякаде а сега не е така от скоро работи във едно заведение до късни нощи което още повече отежни ситуацията.

Реших 1 ден да я изненадам на работно то и място и като отидох тя се смути не посмя да ме целуне влезнахме вътре да не я гледали а отвън 1 маса с (квартални момчета) които често посещават заведението .

попитах я заради някои от тях ли .. какво има тя нищо не каза но осещам че я губя и се чувствам ужасно...
Благодаря за вниманието

Коментари

1.   Здравей, момиче съм мисля, че точно както казваш ти е заради някой от тези момчета. Съветвам те да се отръпеш малко от нея и тя сама ще дойде при теб. Успех :)

2.   Невинаги работното място е най-подходящо за среща с любимите хора. На предишната ми работа приятелят ми идваше често и това ми създаде проблеми след това. А на сегашната пък просто е авсурдно да се появи. Така, че не си мисли глупости. Може да е притеснена за работата, а не че има друг човек.

3.   Не съм сигурен, че изненада с целувка на новото и работно място е най - удачният начин да разчупиш положението. Може би се опитва да създаде дадено мнение и авторитет за себе си и се притеснява да бъде "откирта". Не и се сърди, а прояви разбиране. Все пак момичето бачка и на нея не и е лесно. Бъди толерантен.
FerNando

4.   Просто поговори с нея, открито и добронамерено, без да я обвиняваш в нищо. Ако се държи гузно, дръпнато или заеме отбранителна позиция, имаш основания да се съмняваш във верността и. Ти си я познаваш, ако няма нищо съмнително в поведението и думите и, прегърнете се, кажи и, че ти липсва и се успокой. Може да е само недоразумение, както се предполага в по-горните коментари.

Преди време подозирах, че половинката ми изневерява с жена, за която твърдеше, че е просто добра приятелка. Правех се на сляпа, после се цупех и накрая се изправих очи в очи пред него и му споделих съмненията си. Започна да отрича, но така се стъписа и сконфузи, че ми стана пределно ясно как се е издънил пред мен. Когато си познаваш стоката, лесно можеш да забележиш "отклоненията от нормата". Просто бъди смел и говори открито с нея за притесненията ти. Няма защо да щадиш ничии чувства...ако е станало нещо, така или иначе ще страдате. От истината може да боли, но лъжата убива.

5.   Автора - благодаря ви на всички ...
само искам да споделя че се дистанцирах и се запознах с чудестно момиче с което смятам да продължа живота си !
живи здрави

6.   Радвам се, че си се влюбил, но не избързвай защото да не останеш разочарованл.Усрех