Искам да се влюбя
Искам да се влюбя. Искам едно романтично влюбване...Да си пращаме забавни СМС-и, да се разхождаме, да ядем от един сладолед...Искам да се суетя пред огледалото, да се чудя какво да облека, да си направя готина прическа и да отида на среща. Много искам да си имам другарче :( От доста време не съм била влюбена, а така искам да бъда. Да купувам малки подаръчета по случай "вторник" (примерно)...Ех...

Ж 24

Коментари

1.   И ааааааааааааз и аааааааааз!!!! Не помня кога за последно се влюбих и вълнувах само, защото ми предстои да се видя с някого. Прекрасно е и много ми липсва...разбирам те, но няма лекарство за това. Късмет и малко помощ отгоре. Мъже бол, но никой не събуди заспалите пеперуди в стомаха ми...излизам с някого, а нищо не ми трепва, болно ми е. Не съм безчувствена, защото съм се влюбвала преди, но сякаш беше в друг живот, а не искам да се примирявам. Искам да търся нещо истинско, макар и с риск никога да не го намеря. Предпочитам да съм сама, отколкото самотна във връзка без любов.

2.   И аз!

3.   Ех, добре си го написала, малко като на филм.Ама не се разбира какъв ти е точно проблема? Не ти обръщат внимание мъжете? Няма подходящи? Или пък си притеснителна?

*Syndrome

4.   И аз искамммммммм :((

5.   Много хубаво, но се случва само по филмите.....или по-скоро първите 1-2 месеци.....

6.   Хаха, всеки иска. Ще се влюбиш, обещавам ти :)

Ale

7.   Здравей,

Да искаш да се влюбиш е малко като да искаш да скочиш без парашут ... адски адреналин , но ако отдолу не е морето ... :)
По-добре е според мен да изчакаш "влака" и нещата ще се случат сами , без да ги искаш или въпреки че не ги искаш .
А пък за едно кино , винаги можеш да намериш някой ;)

Поздрави,

Бай Спас 27

8.   ами аЗ съм на 22 ако желаеш да си пишем и ако стане екстра пощата е hekman@abv.bg

9.   Можеш да правиш тия неща и без да си влюбена ;)

10.   Aз ти предлагам сладолед и шарен балон във вторник, че с подаръчетата ще покрия стаята... а зимата на кънки в събота:)))

М.

11.   APBV123@gmail.com Пиши ми ако искаш! :)

М21

12.   Чудя се това което искаш дали навярно съществува ? Аз за жалост не вярвам. Няма такова нещо. Не съм го виждал значи го няма.

13.   Ех имало и други откачени като мен (без да обиждам никого) мислех че сме изчезнал вид вписан в червената книга но явно не съм сам в уъндърленд...

14.   Човек може и без любов да живурка известно време, един по-дълго, друг -не толкова, но накрая стига все до един и същи извод: живот без любов е като филм на черно бяла лента - има своето очарование, но в един момент всеки кадър заприличва на предходния и общата картина се обезличава. Хубаво е да си влюбен, да обичаш, да те е грижа за някого, да се вълнуваш и да си вдъхновен. Ако поне веднъж в живота си човек не изпита всичко това, сякаш не е живал наистина. И аз искам да съм влюбена! Желая на всички, които си го пожелаваме, да ни се случи!

15.   Шанс...

16.   Внимавай какво си пожелаваш!!!Ами ако наистина се влюбиш,а човекът в който си се влюбила не те харесва?Тогава ще си тъжна и ще се самосъжаляваш!Но не се безпокой-все ще се намери някой за теб

17.   И аз това искам, но...шанс 1 на 100000000 :) Все някога ще стане. С.С.

18.   "Шанс" е най-тъпият и ограничен отговор, който хората използват.Недейте да изглеждате като глупци и не го пишете!

*Syndrome

19.   Не е достатъчно само да се влюбиш- повярвай ми!
Хубаво е да се влюбиш в човек който да споделя чувствата ти, да забелязва "новата ти прическа", да е щастлив дори само заради това, че се усмихваш, да те прегърне когато си тъжна ....
Пожелавам ти го от сърце!

20.   Aз също не съм билa влюбенa от достa време. Но нa мен любовтa не ми липсвa зaщото след дори и дa съм билa обичaнa все ще стрaдaм и точно зaтовa. Aз гледaм дa се опaзя от тaзи фурия.

21.   :( не помня вече когa бях влюбенa.... обичaм, но не съм влюбенa, a искaм

25.   трудно е да се влюбиш без да вярваш. след разочарования се обезверяваш. ако това е дълго... тогава не знаеш дали пак ще бъдеш щастлива. дай боже всекиму както се казва. струва ми се че се плашим да обичаме с годините.

26.   Прекрасно е да си влюбен ! За съжаление на мен ми се случи като семейна ... друг да се влюби в мен и да ми предложи всичко. Отидох да работя в чужбина за да помагам за бюджета и след 3-4 месеца влюбването се случи ей така избухна като пожар ... прекрасен човек с невероятни обноски / няма общо с нашите български простаци /, предложи ми да сподели с мен всичко свое. Усетих, че се увличам, ами сега брака, децата, родителите ни ... Купих си билет и изчезнах така бързо както се и появих. Сега всичко си е по старо му, касиер съм, работя, после домашни задължения, събота или неделя изгледам някой хубав любовен филм и мечтая ... а бях главна героиня в невероятен любовен филм.