Ако е лесно не е интересно..
Привет на всички и ЧНГ! Искам и аз да споделя мъката си тук, и да ви помоля за помощ. На 23 съм.. Със нея се запознах, съвсем случайно чрез наш общ познат на кафе. От начало не ми направи впечатление, но аз  по същото време се занимавах с друго момиче. Което беше адски несериозно и ме разиграваше. Това момиче от кафето ме добави  във ФБ, и започнахме да си пишем общи неща от време на време. Рядко се срещат сериозни момичета, и за мой късмет тя беше едно от тях. Но аз бях влюбен в друга която не ме отрзяваше по никакъв начин. Държеше се гадно със мен и ме въртеше на малкият си пръст. Излизаше и с други...  Обаче и аз не бях по назад. Разигравах доброто момиче... Тя ми пишеше, а аз не и обръщах внимание. Обаждаше ми се, а аз  я лъжех.  Малкото пъти в които излизахме се опитах да спя  нея. Не стана разбира се, не е ку*ва... Каза ми че иска сериозна връзка и  да не бързам толкова. И че не си лягала   с мъж ако няма чувства към него. До тук добре само че аз още търчах при кучката и разигравах добричката. (Пълно Лайно съм признавам ) Месец по късно реших  да прекратя отношенията си с гаднярката. Макар че имах чувства към нея.. През този месец аз не търсех другото момиче и общувахме главно във ФБ. По нейни думи: 'съм бил сериозно момче'. Не знам само къде го е видяла това сериозно момче  мен.. Принципен съм, мразя курвенски изпълнения а какво направих? Постъпвах като пълен боклук с нея.. Ненавиждах тази мъжка черта.. А  ето че и аз го правех. Както и  да е реших да опитам със нея сериозно. Излезнахме заедно на кафе. Говорихме си 4 часа  и се натискахме в колата.  Беше ми супер.. А и на нея. Просто се усещаше. След това няколко дни по късно се видяхме на кафе и реших да я целуна спонтанно, но тя се отдръпна. Отдадох това на факта че сме на публично място но май тя не искаше.  Продължихме да контактуваме главно чрез ФБ. Забелязах че главно аз бях инициатор на разговорите. Май всичко се връща.. Както аз постъпвах с нея, така и тя със мен....  Звъннах и да излезнем вечерта, но ми каза че не и се излиза..  Идните дни и писах но не ме отрази и се изнервих! След което  я махнах от приятели /тъпо от моя страна/ На другия ден тя ми звънна но не и  вдигнах. Така 2 седмици... Реших да и се обадя, не ми вдигна. Добре със моите камъни по моята глава! За Коледа реших да я поздравя поне с 1 смс, но пак никакъв отговор от нейна страна..  Според вас да продължавам ли да опитвам, или е загубила интерес към мен? ! За втори път губя стойностен човек докато се занимавам с Ку*ви! Аз съм глупак! И на практика заслужавам да съм сам. Защото постъпвах гадно... :(

Коментари

1.   Е, опитай по-упорито де!
А заглавието изобщо не ми се връзва. Типична черт на момчетата е да търчат подир момичета, които ги игнорират тотално, но в първия случай си гонил гаднярката, а сега - момичето, което навярно си отблъснал.
Направи някой мил жест. Цветя, кино, интересно заведение. Не я кани у вас, защото ще си помисли, че е само за секса.

2.   Че си глупак, глупак си, но поне си го разбрал на време, което пак не е малко, защото много хора и цял живот не го разбират. Е, ако ти се отдаде следваща възможност да си със свястно момиче, поне ще знаеш, че така не трябва да се постъпва и трябва да се оцени момента и човека. Използвай времето, докато си сам, за размисъл и да си направиш изводите, пък съдбата ако е благосклонна ще ти даде шанс да се поправиш, но за момента нищо не зависи от теб.

3.   Доста гадно но няма да ти трия сол на главата а според мен има малък шанс да се получи ако и се подмажеш малко
като букет с цветя или някаква плюшена играчка с картичка (всички жени ги харесват но гледай да е по-голяма) или шоколадови бонбони

5.   Чнг и на теб, според моя опит едно момиче изгуби ли интерес към едно момче почти невъзможно е да стане нещо между вас, дори и да стане няма да е същото както преди. Според мен си прицени сам дали ли си заслужава да я търсиш или ако няма има ли смисъл да си губиш времето или да продължиш напред

6.   Момиче съм и насистина си направил грешка забогаа, тя на колко е. Много ми е тъжно когато вие мъжете не оценявате някого докато не го изгубите, искате свестни момичета да има гиии огледайте се не всички са курви, все още има свестни, това момиче не го изпускай опознай го мисля че си струва. Оценявай този който те цени не прави келешки историй извинявай на 23 си зрял си.... Момичето е имало чувства към теб и предполагам още има, нищо че не ти отговаря ти настоявай. И ние не искаме да ни въртят, защото ни боли, търси я ако трябва я причакай някъде, покажи и че ти пука за нея ако я искаш много не се отказвай заради онзи миндил с извинение но това момиче ли е да върши такива работи. А ти се осъзнай и си седни на гъза. Пожелавам ти успех дано да се получат нещата а от сега нататък не прави старите грешки.

7.   Сам си си го казал... всичко се връща. Просто повечето хора не умеят да оценят нечие присъствие навреме и се усещат чак когато човека отсреща е изгубил интерес и е решил да ги загърби. Това е голяма грешка и всички сме го изпитвали, но нали затова са грешките... да ни дадат ценни уроци. Остави момичето на мира, показал си й лошата си страна и вече няма интерес да види добрата ти такава. Понякога шанса идва веднъж и пропусне ли се, край ;)

9.   Вземи си поука, Авторе. Трябвало е по-рано да се откажеш от онази. Това момиче си го наранил и вече няма чувства към теб!

Поздрави, Узунов

11.   Темата май в последствие се оказа излишна. Мацката е при бившия си... Всъщност те не са се разделяли изобщо. Дори когато е била със мен. Явно не само аз не съм стока... Благодаря на всички за отговорите... :)

12.   Нищо ти пак не спирай да мислиш че има свестни момичета, тъпо е че и тя е направила така но света не е свършил ти си пробвай късмета дугаде. Затова първо попузнай човека що за стока е и след това действай