Проблеми със Samsung Galaxy SIII
Хей, хора. Аз съм момиче на 17 и преди 8 месеца (в началото на май, 2014) си взех Samsung Galaxy SIII. В началото всичко си беше екстра. Но някъде от началото на учебната година ми се появиха два проблема.
1. Когато говоря с някого, човекът от другата страна започва да ме чува "заглъхнато" или въобще да не ме чува. Случва се с всички, с които говоря. Не натискам нищо по време на говорене, защото екранът се гаси автоматично при приближаване до ухото ми. А и няма какво да натисна, че да не се чува.
2. Започнах да пращам по едно съобщение, но то да се праща 2-3 пъти. Пращам го от Hangouts, защото винаги, когато получа съобщение, първо получавам известие в Hangouts, а известието от "Съобщения" се появява доста след това. Затова направо забраних известията от "Съобщения" и си ползвам само Hangouts. Мислите ли, че това има значение?
Много моля модераторите да публикуват историята ми и читателите да ми отговорят с каквото знаят, защото уча в друг град и едва се чувам с нашите. Благодаря предварително!!

Коментари

1.   Ами единственото което мога да те посаветвам е да го занесеш на сервиз да го погледнат, пък ако ти е в гаранция още по добре. А иначе за глъхненето най вероятно си задръстила микрофона с нещо.
М15 Хайде късмет дано го оправят :)

2.   Самсунг са боклуци аз съм момче и ползвам айфон от много време и досега съм нямал нито един проблем

3.   Нв са боклуци самсунг, явно просто на авторката/ автора телефона се е случил бъгав. Аз съм с S3 от година и съм повече от доволна. Ъпдейтвай приложенията и софтуера, като има подобрения и мяма да имаш проблем В случая вероятно проблема е друг и трябва да го дафеш на специалисти да го погледнат.