Започва да ме е страх
Та с приятеля ми се познаваме от 2 години и от около една сме официално заедно.... но през последните месеци усетих, че започва да си позволява малко повече агресия от преди... Когато се скараме и реша да се прибера започва да ме дърпа, убижда и т. н.
Докато една вечер беше се напил с най-добрият си приятел и звънях и на двамата, но никй не вдигна и помолих един познат да ме заведе до тях да видя как са... когато ме видя на вратата веднага ме прегърна и започна да ми казва колко съм красива докато не му казах че мй познат ме е докарал. Въобрази си някакви работи и избухна и ме преби.. добре че приятеля му беше там да ми помогне... та избягах от там много ме беше страх беше към 2 вечерта нямах батерия на телефона и си хванах такси и се прибрах А освен това по-рано през деня бяхме скарани и си беше писал с една негова бивша колежка която все му се предлага... щото си мислел че и аз ще си пиша с разни момчета да му прая тъполлнай-тъпото че докато се притеснявах за него и му звънях си е писал с нея и все пак не ми е вдигнал... На другия ден ми счупи телефона от звънене след като изтрезня но и майка ми говори с него и си разбрахме че уж няма да се повтори... На нова година едно момче ми честити и му отговорих и за това пак ми скочи но се осъзна и след това е нямало случай Но започна да ми забранява доста неща и да ме ограничава и се разбрах тази седмица за дискотека пък той не ме пуска... страх ме е че ако отида може да ми посегне, или да ми направи тъпо с тази колежка тя е доста лесна и все с нея ме зяплашва... преди да тръгнем даже я бил санувал.. но пък и преди е имал шанса да си легне с нея но е отказвал точно щото е лесна, но сега пък на пук знам ли... Но пОвече ме е страх да не ми посегне защото не е на себе си като го прави... А през останалото време като го слушам е страшно мил от както сме заедно не е излизал на дискотека и почти никъде.. ьна мен ми се излиза Какво да правя??

Коментари

1.   Абе колко много свестни момчета има, дето са самотни, а вие все на боклуци налитате, мамка му...

2.   Не се изненадвам от нищо написано. Нали не мислиш, че някой грамотен и умен мъж ще вземе неграмотна жена? Така че съжалявам за случилото се, за това че те Убижда.... за всичко, но докато не промениш отношението си към самата теб, все на такива ще попадаш.

3.   Предлагам Ви да го напуснете, няма смисъл от повече насилие, не печелите от тези действия.
Виждате как е бил преди, но не осъзнавате ли, че тези забрани постепенно ще се увеличат и живота Ви ще се превърне във кошмар?
Разбирам, когато малко ревнуваш до нормално ниво, ако преминеш нормалното, то това само ще покаже, че не уважаваш другия около теб.
Вие решавате, имате възможност да избягате, не му давайте отново карта за достъп.
Всяко насилие, което Ви причини би трябвало да бъде наказуемо.
Колкото до прошките - веднъж започнал да го прави едва ли ще спре.
Намерете си някой, които заслужава поста "мъж" и не позволявайте да Ви причинява тези подобни извращения на сегашният Ви мъж.

4.   Бягай далеч..

5.   Той, ако иска може да е страшно мил и без да ти посяга, замисли се над това!

6.   Ако беше малко по-грамотна нямаше да си с такъв навлек...

7.   Номер1
жените винаги са привлечени от най така атрактивните. Колкото си по-голям мъжкар и идиот, толкова си по-атрактивен. А жените все говорят, че искат да са нежни с тях.

Може би това е вярно:
Говорят едно, мислят второ, правят трето.

ДО АВТОРКАТА: зарежи го и си ходи на дискотека. ОК?

8.   Благодаря за съветите и съжелявам за правописа, писах от телефона и изобщо не съм забелязала :/...Иначе за сега се държи добре с мен, но просто това, че ми посегна не ми излиза от главата и страха да не се повтори.

9.   Няма да коментирам доколко е грамотно и зряло момичето.
Това да не би да оправдава насилието, което приятелят й упражнява? Ми дайте понеже не си е чела уроците по български, да я пребием с камъни... Егати и хората има тук, дай им да си начешат клавиатурите!

Авторке, искаш следващия път да стигнеш до болница ли??? Въпрос на време е... Най-малкият ти проблем е, че този комплексар може да ти изневери.
П.П. А майка ти вместо да "се разбира" с него да не се повтаря това с посягането, да си намести акъла и да те спре да излизаш с момче с явни психически отклонения!

11.   Към номер 9: Мога да кажа, че държанието е на комплексар да, но не е психическо отклонение - нарича се ревност, чувството за притежания на някого. Това го има и при мен, но при мен има разлика, че е изграден закон от малък, та никога не се удря жена. Гледам и да не ограничавам момичетата до себе си, когато има, а ако са като повечето к*рваляци си патят :), не с бой и такива - по други начини. Има как да покажеш на човек каквото искаш и със сигурност никога не става с бой, освен, ако е срещу представител от мъжкия пол разбира се - там бия наред, а с тоя кикбокс дето тренирам съсипвам, но нека да не се отклонявам. Извода е, че зависи всичко от възпитанието и изградените навици при хората, но не е психически проблем.

По въпроса бих казал да напуснеш този човек, тъй като не е от най-умните, като гледам по начина по който се държи и поведението показано в текста. Определям го, като боклук и няма смисъл да се мъчиш и да си пропиляваш живота с такъв човек, като повечето де за съжаление. Има и други, няма да е трудно да намериш такъв - нормален, като за теб, човек който ще излиза с теб, когато поискаш и няма да показва такива комплексарски чувства, като ревоноста, та и няма да заплашва с изневяра - в тоя случей с изневярата той показва колко е жалък, защото със сигурност ще му е по-гадно да те загуби, освен ако не си поредната бройка. Проявява слабост, за да тръгне да те заплашва с това, ако те обича истински, ти ще можеш да го въртиш, както поискаш, но ти прецени какъв е случея. Прецени и дали искаш да си с "пияницата побойник на жени", тъй като е твърде ограничен и няма как по друг начин да се изрази.

12.   Този човек те е пребивал, шамаросвал, блъскал, псувал и прочие, а теб ТЕПЪРВА започва да те е страх??? Не виждам какво сложно има за прозиране или решаване при следните обстоятелства. Плюеш си на петите... логично?