Обичам едно момиче, което още не е достатъчно зряло за да знае какво иска...
Обичам 1 момиче, което още не е достатъчно зряло за да знае какво иска...камо ли да се бори за него. Опитах се да се съберем....безуспешно, както ми сподели преди време-може би иска да си поживее и да види и друго (други хора)...Опитах се да я забравя, но безуспешно. Знам, че звучи глупаво, но се побърквам, само като се сетя за името и и ми иде да се гръмна...адски ми липсва, всяко нещо което ме заобикаля ми напомня за нея...да не говоря, че чат пат ми хвърля по някой ред в скайп. Сега е с един недорасляк, който я сваля от 1 г....незнам до къде са. Мисля си, че ако поискам да дойде да си дозавърши при мен (сега учи в Пловдив, а аз в София ).....Не знам дали ще има ефект, но вече се чувствам безсилен....или ще се гръмна или ще направя някоя глупост.

Коментари

1.   Като бях на твоите години бях се влюбил и имах същия
проблем. Момичета много от хубави по хубави а пък аз
не че не лапнал съм по една само тя. Сега ако има как
да върна живота си със 20...30 години назад ще ги изчукам поне половината. Ти какво чакаш. Ще ти кажа как става. Когато си в компания всички се натискат на най
хубавите и тез дето пускат. Изчакай огледай се, винаги има едни такива средна хубост те са по скромни ама са по яки. Флиртувай зспознавай се. На тебе не ти трябва пищов
а нещо за чукане.

2.   Не се тормози, за някой, който явно не те обича и не желае да се обвързва. На сила хубост не става. Остави я и тя един ден ще разбере, че сериозен мъж не се среща лесно. Аз съм била на твоето място и знам какво е да не получаваш това, което заслужаваш от отсрещната страна.И не и отговаряй на Скайпа, защото тя те манипулира по този начин, избивайки си комплексите, че е желана от много мъже.И започни да се срещаш с други момичета, дори и да не ти е много на сърце....След време ще намериш друга и с надсмешка ще си спомняш за старата ти приятелка.Горе главата, живота е хубав.....Пиши след време дали си по.добре....Успех....

3.   Разбирам те идеално. И на мен не ми се живее по подобна причина. Но мисля, че това е пълна глупост да посягаме на живота си. Трябва да се борим и да приемаме несгодите в живота. Това момиче явно е малко и нищо не е видяло от живота. Колкото и да се опитваш да я задържиш, няма да се получи. Знам че боли да четеш това, но това е действителността! Ако знаеш само и на мен какво ми е...

4.   Аз съм в същата ситуация в момента иде ми да се гръмна, толкова много я обичам!

5.   Аз в момента имам почти същият проблем, тя на колко години е?

6.   За любовта са нужни двама, ако си безсилен пред нещастието, намери друг смисъл на живота си, а болката използвай, за да вървиш напред. Спортувай, има толкова спортове, изразходвай яростта си, гнева си така че вечер да умираш за сън. А другите жени - сам прецени: между достойния мъж и мъжа има разлика, стига да я търсиш