Той вече не е същият
Реших да му звънна и да му кажа. Казах му, че напоследък чувствата ми охладняват, защото много пъти ме кара да плача, и че когато стане нещо казва, че съм виновна аз, никога не е казвал извинявай или да се замисли той не греши ли някъде. Казах му, че имам нужда от мъж до мен, по цели седмици го няма. А миналата година ми обеща, че това повече няма да го паботи. Днес имаме празник, но той отново не е тук. Той започна да се опитва да се оправдава и да казва, че греша и така нататък, но на мен ми е писнало да го прави, искам поне веднъж да се замисли и да се поправи, защото щом ми е зле, значи има нещо... Помолих го да затваряме и всеки да ляга да си спи, защото се разплаках. На другия ден се чухме и той се смееше по телефона и се държеше сякаш нищо не съм му казала предната вечер. Дори не се беше притеснил. Заедно сме от 1г. и половина, да отбележа. Реших да му звънна пак и да зачекна темата.... Казах му, че изглежда май изобщо не се е притеснил, от това което съм му казала предната вечер, а той каза, охх пак ли почваш, престани, не смятам да споря за глупости. И каза, че не съм пораснала умствено... След което му казах да си намери някоя по - умна и затворих. Помислих малко и тъкмо щях да звъня да му кажа че виждам, че изобщо не ме обича и не му пука какво става с мен и той вдигна и се разкрещя че ак съм му звъняла пак за същите глупости този път той щял да затвори, но аз не казах нико и натиснах червената слушалка.....

Незнам...... Не общува с мен, само мълчи. Не съм щастлива, а него това дори май не го касае.... а си спомням преди като тръгнахме само да затворя и звънеше по 10 пъти... а сега.. не му пука дори ходи по 2 седмици на работа и не ми звъни почти освен ако не звънна аз, той стрелка и аз звъня... объркана съм... срещнах моче, което иска да си даде всичко за мен, но го отблъснах цащото си имам приятел, и не искам да се разделям с него, просто това момче вми отвори очите че на някого може да му пука за мен.....

Коментари

1.   Така като си чета , си мисля , че ако бях на твое място щях да му обърна внимание на това момче и да му натрия носа на тоя - непукиста с голямото самочувствие . Мисля си , че има друга
Ева

2.   Време е за новото момче! Въобще не му мисли, ако искаш нещо хубаво да ти се случи в скоро време!

3.   Много си разстроена, личи си че последните редове си ги писала плачейки.... не си нацелвала правилните клавиши. Не се чуди, той не те заслужава, не заслужава да плачеш. Аз толкова страдах по разни боклуци и се разболях от хиляди болести заради това. И всичко е било напразно. Срещнах любовта на 31 и сега съм щастлива, но никой не може да ми върне здравето. Махни го тоя и си живей живота.

4.   Мило момиче, не се унижавай. Имам достатъчен опит и мога да ти кажа, че най-добре е да се отдръпнеш. Поведението му е на мъж, който не те обиче. Звучи жестоко, но повярвай имам приятелка, която години наред търпеше мъж, който се държеше по същия вначин, докато накрая осъзна това, което й казвах и не само аз и просто престана да го търси. И той просто изчезна. Колкото и затворен да е един мъж, колкото и да не дава израз на чувствата си не е нормално да няма нужда да те чуе, да те докосне и пр. и пр. Пробвай да не го търсиш и виж какво ще стане. Съмнявам се, че нещо ще се промени - може би той просто не смее да скъса пръв.

5.   Мисли за себе си. Бъди щастлива с ДРУГОТО момче. А и твоя сигурно си има друга!!!

6.   Той си има друга, със сигурност , но , не е мъж на място , за , да ти го признае. А може би се държи нарочно с теб така , за да го оставиш първа , т.е. бяга от отговорност. Така му е по -лесно , защото не му пука за теб. И 24 часа не бих го търпяла. Не се унижавай повече, остави го .Наситил ти се е. Такъв изрод с извинение, щом няма доблестта и смелостта да седне и да ти обясни как стоят нещата м/у вас, не си трови живота и нервите . Въобще не заслужава внимание.Нннноооооооо има възмездие за такива като него. Успех! Живота е пред тебе!

7.   Мила, аз се омъжих точно за такъв мъж, през целия ни съвместен живот все нещо ми липсваше с него. Всяка нормална жена се нуждае да се чувства желана единствена обичана.... Ако останеш с него няма да се харесваш след време , той ще те накара да си мислиш че за нищо не ставаш, че все ти си виновна дори той да греши. Моят съвет е БЯГАЙ, докато е време ПО добре с мъж който те боготвори от колкото някой който те пренебрегва и не те търси. Пожелавам ти повече късмет от колкото аз имах. Успех и не се обръщай назад. Като го зарежеш ще видиш че той сам ще те търси, но не се поддавай на обещанията му, каквото и да каже е временно докато те получи отново, после пак същият филм макар с перфектно начало края е ясен. БЯГАЙ.

8.   Моята история е п0чти същата - не ми обръща достатъчни внимание, не ми звъни достатъчно, не се държи мило, казвам какво ме дразни и той продължава да го прави,, Най- лошото е, че наскоро открих, че един вид ми е изневерил, макар да не е истинска изневяра. Целувал е друга и тем подобни,, Така ,че си мисля, че и твоето момче е направило същото.. Дано не е така, дано просто е бил момент на нееб*телност!