Как деликатно да кажа на приятелката ми за фигурата и?
Здравейте!
Бих искал да ви питам за съвет как мога деликатно да кажа на приятелката ми, че е надебеляла. Не бих я зарязал заради това разбира се, но от няколко месеца фигурата и почва да изглежда доста зле. Заедно сме от 4 години, и тя винаги е била по-скоро "сочна", но никога така. Нисичка е, няма големи гърди (което за мен не е проблем, защото не се кефя на цици), но за сметка коремчето и дупето...
Не знам как не се усеща, но понякога слага тесни блузки, които й стоят ужасно!!! Корема й буквално увисва. Има навика да слага и тесни пантално с вертикално раие, а може да си представите как изгглежда това на по-широко и изпъкнално дупе.
Как да й кажа, че трябва да се погрижи за фигурата си без да я обидя? Непрекъснато подмятам за това, че не бива да ядем неща, от които да пълнеем, че не бива да ядем късно вечер, че един от големите ми страхове е да надебеля и т.н. и т.н. Последния път като излизахме, пак беше сложила няква тясна блуза, и аз директно й казах да сложи нещо по-свободно.
Тя не взима никакви мерки!!! :(( Яде доста повече от мен и продължава да си носи тесните дрехи, а това все повече почва леко да ме дразни :((((

Коментари

51-57 от 57

59.   НАИСТИНА,ЗАЩО АВТОРА МЪЛЧИ ???
ЗАДАДЕ ВЪПРОС ,ПРЕДИЗВИКА ДИСКУСИИ ???
И СЕГА КЪДЕ СЕ ЗАГУБИ ???
"ТВОЯТА ПЪЛНИЧКА ПРИЯТЕЛКА ??? ВЗЕ ЛИ МЕРКИ ???
ИЗЛИЗА,ЧЕ САМО СИ ГУБИМ ВРЕМЕТО ДА ТИ ДАВАМЕ СЪВЕТИ,???
А,ТИ,КАКВО ЩЕ КАЖЕШ ПО-ВЪПРОСА ???

60.   До страхотно изглеждащата лелка.
Самочувствието ти е повече от акъла. Стига се фука и може да станеш и по-симпатична в очите на останалите. А като не си имала проблем с килограмите, не давай съвети.

61.   СТАХОТНО ИЗГЛЕЖДАЩАТА ЛЕЛКА:
Предлагам на всички ,които се съмняват, във факта,че без да се поддържам,изглеждам добре за моите 49 г.,да се срещнем на кафе и ще се уверите, даже може да станем и приятели.
Стига с тази злоба и подозрителност.

62.   Лелке, сама си си виновна за подозрителността и отношението на всички останали към теб.
А да те видя и още повече да стана приятелка с теб - мерси! Никакво желание не изпитвам дори да те познавам.

63.   Към № 62
Не съм лелка, колкото и да ти се иска, след като с 26 г. ми дъщеря, НИ взимат за приятелки.
Радвам се ,"злобата няма почивен ден" , е казал ЦИЦЕРОН.
Всички останали все още не са ми отговорили,не че се притеснявам от факта, НО ти за мен си дребна душица......
и...аз пък най-малко съжалявам и ще съжалявам ,за това ,че няма да те познавам. БЛАГОДАРЯ !!! ОТ такива познати !!!
Господи,прибери си верисиите !!! Малко злобарче !!!

64.   НЕ СЪМ ЛЕЛКА,,смеем се в момента със сълзи с мъжа ми на вашите/ изблици,/елементарни/.След като ни взимат с моята 26 г.дъщеря....за сестри,приятелки.СМЕЕМ СЕ И ЗА ТОВА:как изпитвате страх и ужас от предложението ни за среща !
Представям си ....как..изглеждате ?
Ниски,набити,в г...а развити.
От какво се плашите толкова,след като, аз не се притеснявам ? Ако вашите майки и приятелки изглеждат не както подобава ,аз не съм виновна.
ЗАПОМНЕТЕ !!! Това се дължи на добър метаболизъм. И ген.
За, което повтарям,аз нямам вина,че изглеждам добре .
Неправилно съм била разбрана явно,аз никога не съм била с претенции,че няма по-хубави момичета и жени от мен.

65.   Как може да сте толкова повърхностни повечето мъже? Защо си мислите че заради вас жените ви трябва да блъскат във фитнеса и да се подлагат на някакви ужасни диети? Случано вие да не сте с перфектната фигура? Ако една жена подходи така най- вероятно доста ще засегне мъжкото ви его... И надали момичето не знае че е качила.. ако не ти, то някоя близка приятелка или роднина ще го е казала.. по-добре се заинтересувай какъв проблем седи зад това а не какви блузки носи!

51-57 от 57