Не съм сигурна става ли за баща.
Здравейте!
Аз съм момиче на 25. Ходя от 8 години с приятеля ми. Но... вече се чувствам изцедена от тази връзка.
Той е ужасно мил, много се раздава в леглото, обсипва ме с комплименти, имам чувството, че за него съм богиня, кралица.
Вече не чувствам нищо, когато ме ласкае... Не искам да се раздава в леглото... просто.... сякаш живеем в някаква оранжерия, в която е вечно 30 градуса, пеят птички, а той е вечният верен паж.
Някога ми харесваше, но все повече усещам, че това ми дотяга.
Гадното е, че той плаче при най-малките спънки във връзката ни. Очаква от мен да свържа живота си с него.... Но аз съм наясно, че не е готов за нещо истинско.
Не може да се грижи дори за себе си. Напивал се е, непрекъснато взима кредит след кредит, пуши а май се е и друсал.
Изобщо - не вярвам, че е готов за сериозни стъпки.
И ми е тежко, че не съм имала и друга връзка.
Как да постъпя?

Коментари

1.   Искаш да кажеш, че ти всъщност не искаш да се обвързваш.
И си подкрепяш тезата с това колко пропаднал тип е той.
Защо ви е страх да кажете какво всъщност мислите, ами все гледате да изкарате другите виновни?

2.   Добре бе.. не ви разбирам жените. Човека те обсипва с любов и внимание, твърдиш, че се отнася с теб като с кралица/богиня, на бас и че ти не бачкаш той ти дава парите, той ти купува дрехите и на морето той те кара, накрая ще му биеш шута, само и ЕДИНСТВЕНО, защото казваш, че не си се наживяла.

3.   На едно листче разделяш две колонки: (плюс ) и (минус)
И започваш да изброяваш какво е положителното за теб и кое отрицателно.
Бъди искрена със себбе си и накрая ще видиш крайния резултат.
Ако не решение на дилемата, то поне ще онагледи посоката на мислите ти.

6.   Както и някои от предишните коментари ти казаха - дай да очерним него, да го изкараме безперспективен, за да има как да оправдая собствената си несигурност и обърканост. Ами прави- струвай - гледай следващия да те ползва като "парцал", че и по някой шамар да ти удря чат- пат, току - виж ти станало по - интересно.. Ама че "хора"... Ами как да постъпиш - не му губи повече времето, зарязвай го и се съдери от ебане, сменяй тъпкачите на всеки две седмици, даже ходи с двама едновременно, направете тройка, навии комшиите за оргия.. Експериментирайте! Пробвай с кон, куче, змия, делфин? Да няма още с първия да се обвързваш, ехе те твоите приятелки колко пишки са строшили - баш ти ли да си най - глупавата..? !

7.   Като се държат лошо с тях и ги обиждат, плюят -пак не са доволни!
Като правят всичко за тях, обичат ги -Омръзва им!

В коментар номер 6 ти е казано всичко, ако разбереш какво всъщност иска да ти каже де, ahah

Вие знаете ли какво искате?

8.   Добре де, сaмо aз ли прочетох и товa:
" Не може да се грижи дори за себе си. Напивал се е, непрекъснато взима кредит след кредит, пуши а май се е и друсал. "
И нa всичкото отгоре циври кaто ученичкa при проблем...
Другото е по- скоро отношение нa крaйно отчaянa лепкa, знaе, че мaлко или никоя ще искa подобен мъж. То все едно две приятелки...